Люксембург - Национална Дивизия (2016 - 2017)
17:00
Мондорф-ле-Бен
РМ Хам Бенфика
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 3.69 | 4.56 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.15 | 1.21 | 2.07 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.60 | 1.16 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.58 | 2.23 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.35 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.04.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мондорф-ле-Бен, а гостите от Люксембург. Разстоянието между двата града е 15.8 км. Мачът ще се играе на стадион Джон Грюн, който има капацитет от 3 500 места. Снимки от Google карта стадион Джон Грюн. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Мондорф-ле-Бен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2017 | Нац. Дивизия | Юнион Титус | 2 - 1 | Мондорф-ле-Бен | 2.20 | 3.24 | 2.86 |
| 09.04.2017 | Нац. Дивизия | Мондорф-ле-Бен | 3 - 0 | Жюнес Канах | 2.09 | 3.22 | 3.04 |
| 02.04.2017 | Нац. Дивизия | Жюнес Еш | 1 - 3 | Мондорф-ле-Бен | 1.69 | 3.60 | 4.15 |
| 18.03.2017 | Нац. Дивизия | Мондорф-ле-Бен | 0 - 3 | УНА Щрасен | 2.39 | 3.21 | 2.55 |
| 12.03.2017 | Нац. Дивизия | Прогрес Нидеркорн | 1 - 2 | Мондорф-ле-Бен | 1.64 | 3.55 | 4.55 |
| 05.03.2017 | Нац. Дивизия | Мондорф-ле-Бен | 2 - 1 | Виктория Роспорт | 1.74 | 3.55 | 3.90 |
| 25.02.2017 | Нац. Дивизия | Мондорф-ле-Бен | 1 - 1 | Ф91 Дюделанж | 7.77 | 4.41 | 1.31 |
| 19.02.2017 | Нац. Дивизия | Каерйенг | 1 - 0 | Мондорф-ле-Бен | 3.12 | 3.38 | 2.04 |
| 12.02.2017 | Нац. Дивизия | Мондорф-ле-Бен | 1 - 3 | Фола Еш | - | - | - |
| 11.12.2016 | Нац. Дивизия | Диферданж | 6 - 0 | Мондорф-ле-Бен | 1.24 | 5.03 | 8.15 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
РМ Хам Бенфика - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2017 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 1 - 2 | Каерйенг | 1.81 | 3.56 | 3.48 |
| 09.04.2017 | Нац. Дивизия | Фола Еш | 3 - 2 | РМ Хам Бенфика | 1.17 | 5.71 | 11.62 |
| 02.04.2017 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 0 - 0 | Рюмеланж | 1.85 | 3.45 | 3.55 |
| 18.03.2017 | Нац. Дивизия | Диферданж | 1 - 0 | РМ Хам Бенфика | 1.23 | 5.45 | 8.53 |
| 12.03.2017 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 2 - 3 | Расинг ФК Унион | 2.05 | 3.28 | 3.13 |
| 05.03.2017 | Нац. Дивизия | Ф91 Дюделанж | 3 - 0 | РМ Хам Бенфика | 1.17 | 5.88 | 12.75 |
| 25.02.2017 | Нац. Дивизия | Юнион Титус | 1 - 2 | РМ Хам Бенфика | 1.85 | 3.43 | 3.45 |
| 19.02.2017 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 2 - 0 | Жюнес Канах | 1.55 | 3.92 | 4.52 |
| 12.02.2017 | Нац. Дивизия | Жюнес Еш | 1 - 1 | РМ Хам Бенфика | 1.50 | 4.10 | 5.00 |
| 11.12.2016 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 0 - 3 | Прогрес Нидеркорн | 3.68 | 3.72 | 1.74 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.11.2016 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 2 - 0 | Мондорф-ле-Бен | - | - | - |
| 16.04.2016 | Нац. Дивизия | Мондорф-ле-Бен | 2 - 1 | РМ Хам Бенфика | 2.47 | 3.18 | 2.49 |
| 18.10.2015 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 3 - 1 | Мондорф-ле-Бен | - | - | - |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Мондорф-ле-Бен имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Национална Дивизия класиране към 30.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Диферданж | 22 | +33 | 55 |
| 2 | Ф91 Дюделанж | 22 | +45 | 53 |
| 3 | Фола Еш | 22 | +34 | 49 |
| 4 | Прогрес Нидеркорн | 23 | +12 | 35 |
| 5 | Юнион Титус Петанж | 22 | +8 | 32 |
| 6 | Мондорф-ле-Бен | 22 | -7 | 30 |
| 7 | УНА Щрасен | 22 | -12 | 29 |
| 8 | Жюнес Еш | 22 | -4 | 27 |
| 9 | Виктория Роспорт | 22 | -14 | 22 |
| 10 | Жюнес Канах | 23 | -20 | 22 |
| 11 | Расинг ФК Унион | 22 | -17 | 21 |
| 12 | Рюмеланж | 22 | -23 | 20 |
| 13 | РМ Хам Бенфика | 22 | -17 | 19 |
| 14 | Каерйенг | 22 | -18 | 19 |
Хронология в първенството
| Мондорф-ле-Бен | |
| РМ Хам Бенфика | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Мондорф-ле-Бен | Мондорф-ле-Бен | РМ Хам Бенфика | РМ Хам Бенфика | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Диферданж | 6 - 0 | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 2 | Ф91 Дюделанж | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 0 - 3 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 3 | Фола Еш | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 4 | Прогрес Нидеркорн | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 0 - 3 | |||
| 5 | Юнион Титус Петанж | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 6 | Мондорф-ле-Бен | - | - | - | 2 - 0 | |||
| 7 | УНА Щрасен | 0 - 3 | 3 - 1 | 0 - 3 | 0 - 5 | 0 - 5 | ||
| 8 | Жюнес Еш | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 9 | Виктория Роспорт | 2 - 1 | 1 - 3 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 10 | Жюнес Канах | 3 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 2 - 0 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 11 | Расинг ФК Унион | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 12 | Рюмеланж | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 13 | РМ Хам Бенфика | 2 - 0 | - | - | - | |||
| 14 | Каерйенг | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 2 | 6 - 0 | 6 - 0 | |
Класиране в шампионата
| Мондорф-ле-Бен | РМ Хам Бенфика | |
| Позиция | 6 | 13 |
| Точки | 30 | 19 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 9 |
| Точки | 20 | 11 |
Форма в шампионата
| Мондорф-ле-Бен | РМ Хам Бенфика | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
3 10 |
5
4 13 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
2 3 |
3
2 6 |
Голове в шампионата
| Мондорф-ле-Бен | РМ Хам Бенфика | |
|
Вкарани
Получени |
25
32 |
23
40 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
12 |
13
21 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 3.69 | 4.56 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.15 | 1.21 | 2.07 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.60 | 1.16 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.58 | 2.23 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.35 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.04.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
