Люксембург - Национална Дивизия (2026 - 2027)
17:00
Мондорф-ле-Бен
Вилц 71
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Мондорф-ле-Бен, а гостите от Вилц. Разстоянието между двата града е 56.8 км. Мачът ще се играе на стадион Джон Грюн, който има капацитет от 3 500 места. Снимки от Google карта стадион Джон Грюн. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Мондорф-ле-Бен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Нац. Дивизия | Рюмеланж | 1 - 2 | Мондорф-ле-Бен | 5.89 | 4.67 | 1.36 |
| 16.09.2026 | Нац. Дивизия | Рез. Валферданж | 2 - 1 | Мондорф-ле-Бен | 3.76 | 3.54 | 1.75 |
| 13.09.2026 | Нац. Дивизия | Мондорф-ле-Бен | 1 - 2 | УНА Щрасен | 3.26 | 3.15 | 2.04 |
| 06.09.2026 | Нац. Дивизия | Атерт Бисен | 1 - 2 | Мондорф-ле-Бен | 2.13 | 3.35 | 2.82 |
| 30.08.2026 | Нац. Дивизия | Мондорф-ле-Бен | 2 - 1 | Прогрес Нидеркорн | 1.96 | 3.30 | 3.25 |
| 23.08.2026 | Нац. Дивизия | Жюнес Еш | 1 - 3 | Мондорф-ле-Бен | 4.45 | 3.40 | 1.67 |
| 16.08.2026 | Нац. Дивизия | Мондорф-ле-Бен | 1 - 0 | Ф91 Дюделанж | 2.12 | 3.26 | 2.95 |
| 09.08.2026 | Нац. Дивизия | Виктория Роспорт | 2 - 3 | Мондорф-ле-Бен | 4.72 | 3.72 | 1.56 |
| 02.08.2026 | Нац. Дивизия | Мондорф-ле-Бен | 3 - 2 | Диферданж | 3.85 | 3.40 | 1.80 |
| 16.07.2026 | ЛК Квалификации | Динамо Тбилиси | 0 - 1 | Мондорф-ле-Бен | 1.40 | 4.50 | 6.58 |
Общо 8 победи и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Вилц 71 - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Нац. Дивизия | Вилц 71 | 0 - 2 | УНА Щрасен | 10.20 | 5.78 | 1.19 |
| 16.09.2026 | Нац. Дивизия | Атерт Бисен | 4 - 2 | Вилц 71 | 1.20 | 5.87 | 9.22 |
| 12.09.2026 | Нац. Дивизия | Вилц 71 | 1 - 2 | Прогрес Нидеркорн | 4.30 | 3.92 | 1.59 |
| 06.09.2026 | Нац. Дивизия | Жюнес Еш | 5 - 1 | Вилц 71 | 2.12 | 3.47 | 2.81 |
| 30.08.2026 | Нац. Дивизия | Вилц 71 | 1 - 2 | Ф91 Дюделанж | 3.11 | 3.55 | 1.94 |
| 23.08.2026 | Нац. Дивизия | Виктория Роспорт | 4 - 0 | Вилц 71 | 2.46 | 3.50 | 2.34 |
| 15.08.2026 | Нац. Дивизия | Вилц 71 | 1 - 2 | Диферданж | 5.07 | 4.07 | 1.49 |
| 09.08.2026 | Нац. Дивизия | Суифт Есперанж | 2 - 7 | Вилц 71 | 3.53 | 3.66 | 1.77 |
| 01.08.2026 | Нац. Дивизия | Вилц 71 | 1 - 1 | Етцела Етелбрюк | 2.14 | 3.40 | 2.82 |
| 25.07.2026 | Приятелски срещи | Вилц 71 | 0 - 9 | Ойпен | 6.86 | 5.03 | 1.30 |
Общо 1 победа, 1 равенство и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.03.2025 | Нац. Дивизия | Вилц 71 | 0 - 2 | Мондорф-ле-Бен | 2.46 | 3.18 | 2.49 |
| 15.09.2024 | Нац. Дивизия | Мондорф-ле-Бен | 3 - 2 | Вилц 71 | 1.68 | 3.72 | 4.08 |
| 12.05.2024 | Нац. Дивизия | Вилц 71 | 2 - 2 | Мондорф-ле-Бен | - | - | - |
| 03.12.2023 | Нац. Дивизия | Мондорф-ле-Бен | 2 - 0 | Вилц 71 | 2.08 | 3.42 | 2.99 |
| 30.04.2023 | Нац. Дивизия | Мондорф-ле-Бен | 3 - 0 | Вилц 71 | 1.96 | 3.46 | 2.96 |
| 27.11.2022 | Нац. Дивизия | Вилц 71 | 4 - 4 | Мондорф-ле-Бен | 1.91 | 3.41 | 3.20 |
| 06.03.2022 | Нац. Дивизия | Мондорф-ле-Бен | 2 - 0 | Вилц 71 | 2.25 | 3.19 | 2.82 |
| 18.09.2021 | Нац. Дивизия | Вилц 71 | 1 - 2 | Мондорф-ле-Бен | 2.03 | 3.57 | 3.02 |
| 16.05.2021 | Нац. Дивизия | Мондорф-ле-Бен | 0 - 3 | Вилц 71 | 3.40 | 3.39 | 1.95 |
| 28.02.2021 | Нац. Дивизия | Вилц 71 | 5 - 0 | Мондорф-ле-Бен | - | - | - |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Мондорф-ле-Бен имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Национална Дивизия класиране към 18.10.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | УНА Щрасен | 9 | +17 | 27 |
| 2 | Диферданж | 9 | +20 | 24 |
| 3 | Мондорф-ле-Бен | 9 | +6 | 21 |
| 4 | Прогрес Нидеркорн | 9 | +10 | 19 |
| 5 | Расинг ФК Унион | 9 | +13 | 18 |
| 6 | Каерйенг | 9 | +11 | 18 |
| 7 | Атерт Бисен | 9 | +7 | 16 |
| 8 | Резиденс Валферданж | 9 | 0 | 15 |
| 9 | ЮС Хостерт | 9 | +1 | 11 |
| 10 | Ф91 Дюделанж | 9 | -5 | 10 |
| 11 | Виктория Роспорт | 9 | -6 | 8 |
| 12 | Жюнес Еш | 9 | -6 | 7 |
| 13 | Рюмеланж | 9 | -16 | 6 |
| 14 | Етцела Етелбрюк | 9 | -11 | 5 |
| 15 | Вилц 71 | 9 | -10 | 4 |
| 16 | Суифт Есперанж | 9 | -31 | -12 |
Хронология в първенството
| Мондорф-ле-Бен | |
| Вилц 71 | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Мондорф-ле-Бен | Мондорф-ле-Бен | Вилц 71 | Вилц 71 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | УНА Щрасен | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 2 | ||||
| 2 | Диферданж | 3 - 2 | 3 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 3 | Мондорф-ле-Бен | - | - | - | ||||
| 4 | Прогрес Нидеркорн | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 2 | ||||
| 5 | Расинг ФК Унион | |||||||
| 6 | Каерйенг | |||||||
| 7 | Атерт Бисен | 1 - 2 | 4 - 2 | 4 - 2 | ||||
| 8 | Резиденс Валферданж | 2 - 1 | ||||||
| 9 | ЮС Хостерт | |||||||
| 10 | Ф91 Дюделанж | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | ||||
| 11 | Виктория Роспорт | 2 - 3 | 4 - 0 | 4 - 0 | ||||
| 12 | Жюнес Еш | 1 - 3 | 5 - 1 | 5 - 1 | ||||
| 13 | Рюмеланж | 1 - 2 | ||||||
| 14 | Етцела Етелбрюк | 1 - 1 | ||||||
| 15 | Вилц 71 | - | - | - | ||||
| 16 | Суифт Есперанж | 2 - 7 | 2 - 7 | |||||
Представяне в Шампионата
| Мондорф-ле-Бен | Вилц 71 | |
| Победи | 7 | 1 |
| Равни | 0 | 1 |
| Загуби | 2 | 7 |
| Вкарани Голове | 18 | 14 |
| Получени Голове | 12 | 24 |
| Средно Вкарани | 2.00 | 1.56 |
| Средно Получени | 1.33 | 2.67 |
| Мачове Вкарал | 100% | 78% |
| Мачове Получил | 89% | 100% |
| Гол/Гол | 89% | 78% |
| Над 1.5 | 89% | 100% |
| Над 2.5 | 89% | 78% |
| Над 3.5 | 33% | 44% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 3 | 1 |
| Равни | 0 | 0 |
| Загуби | 1 | 3 |
| Вкарани Голове | 7 | 10 |
| Получени Голове | 5 | 15 |
| Средно Вкарани | 1.75 | 2.50 |
| Средно Получени | 1.25 | 3.75 |
| Мачове Вкарал | 100% | 75% |
| Мачове Получил | 75% | 100% |
| Гол/Гол | 75% | 75% |
| Над 1.5 | 75% | 100% |
| Над 2.5 | 75% | 100% |
| Над 3.5 | 25% | 100% |
