Приятелски Срещи - Клубни
19:00
Монпелие
(Франция)
Сент Етиен
(Франция)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.25 | 2.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.25 | 1.55 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.90 | 1.90 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.07.2024 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Монпелие, а гостите от Сент Етиен. Разстоянието между двата града е 206.8 км.
Отговорна Игра
Монпелие - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.07.2024 | Приятелски срещи | Монпелие | 1 - 3 | Саутхямптън | 3.17 | 3.57 | 1.99 |
| 20.07.2024 | Приятелски срещи | Монпелие | 3 - 3 | Жирона | 8.04 | 5.59 | 1.28 |
| 19.05.2024 | Лига 1 | Ланс | 2 - 2 | Монпелие | 1.32 | 5.69 | 8.21 |
| 12.05.2024 | Лига 1 | Монпелие | 0 - 2 | Монако | 3.81 | 4.42 | 1.76 |
| 03.05.2024 | Лига 1 | Тулуза | 1 - 2 | Монпелие | 2.01 | 3.82 | 3.36 |
| 26.04.2024 | Лига 1 | Монпелие | 1 - 1 | Нант | 1.99 | 3.52 | 3.71 |
| 21.04.2024 | Лига 1 | Реймс | 1 - 2 | Монпелие | 2.02 | 3.66 | 3.46 |
| 14.04.2024 | Лига 1 | Клермонт Фут | 1 - 1 | Монпелие | 3.28 | 3.55 | 2.14 |
| 07.04.2024 | Лига 1 | Монпелие | 2 - 0 | Лориен | 1.79 | 3.84 | 4.28 |
| 31.03.2024 | Лига 1 | Льо Авър | 0 - 2 | Монпелие | 2.63 | 3.28 | 2.72 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Сент Етиен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.07.2024 | Приятелски срещи | Сент Етиен | 3 - 1 | Виляреал | - | - | - |
| 20.07.2024 | Приятелски срещи | Сент Етиен | 1 - 1 | Клермонт Фут | - | - | - |
| 02.06.2024 | Плейофи | Метц | 2 - 1 | Сент Етиен | 2.40 | 3.33 | 2.84 |
| 30.05.2024 | Плейофи | Сент Етиен | 2 - 1 | Метц | 1.99 | 3.25 | 3.85 |
| 24.05.2024 | Плейофи | Сент Етиен | 2 - 0 | Родес | 1.74 | 3.84 | 4.27 |
| 17.05.2024 | Лига 2 | Кювили-Руан | 2 - 1 | Сент Етиен | 5.04 | 4.41 | 1.52 |
| 10.05.2024 | Лига 2 | Сент Етиен | 1 - 1 | Родес | 1.67 | 3.99 | 4.22 |
| 04.05.2024 | Лига 2 | Гингам | 2 - 2 | Сент Етиен | 2.71 | 3.25 | 2.46 |
| 27.04.2024 | Лига 2 | Сент Етиен | 1 - 0 | Каен | 1.69 | 3.67 | 4.45 |
| 23.04.2024 | Лига 2 | Гренобъл Фут 38 | 0 - 2 | Сент Етиен | 3.59 | 3.34 | 1.99 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.02.2022 | Лига 1 | Сент Етиен | 3 - 1 | Монпелие | 2.58 | 3.22 | 2.80 |
| 12.09.2021 | Лига 1 | Монпелие | 2 - 0 | Сент Етиен | 2.53 | 3.48 | 2.68 |
| 02.05.2021 | Лига 1 | Монпелие | 1 - 2 | Сент Етиен | 2.47 | 3.34 | 2.86 |
| 01.11.2020 | Лига 1 | Сент Етиен | 0 - 1 | Монпелие | 2.35 | 3.40 | 2.99 |
| 09.02.2020 | Лига 1 | Монпелие | 1 - 0 | Сент Етиен | 2.14 | 3.16 | 3.70 |
| 24.11.2019 | Лига 1 | Сент Етиен | 0 - 0 | Монпелие | 2.52 | 3.10 | 3.00 |
| 19.07.2019 | Приятелски срещи | Монпелие | 2 - 4 | Сент Етиен | 2.98 | 3.27 | 2.18 |
| 10.05.2019 | Лига 1 | Сент Етиен | 0 - 1 | Монпелие | 1.73 | 3.78 | 4.64 |
| 25.08.2018 | Лига 1 | Монпелие | 0 - 0 | Сент Етиен | 2.28 | 3.12 | 3.38 |
| 27.04.2018 | Лига 1 | Монпелие | 0 - 1 | Сент Етиен | 2.47 | 3.12 | 2.96 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 4 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Монпелие имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.25 | 2.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.25 | 1.55 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.90 | 1.90 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.07.2024 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра