Франция - Лига 1 (2017 - 2018)
22:00
Монпелие
Троа
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.50 | 5.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.30 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.05.2018 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Монпелие, а гостите от Троа. Разстоянието между двата града е 521.6 км. Треньорът на гостите е Стефан Дюмон (Фра). Мачът ще се играе на стадион Стад дьо ла Мусон, който има капацитет от 32 950 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Стад дьо ла Мусон. Мачът ще се играе в 21:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Монпелие - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.05.2018 | Лига 1 | Нант | 0 - 2 | Монпелие | 2.14 | 3.18 | 3.54 |
| 27.04.2018 | Лига 1 | Монпелие | 0 - 1 | Сент Етиен | 2.47 | 3.12 | 2.96 |
| 22.04.2018 | Лига 1 | Ница | 1 - 0 | Монпелие | 2.01 | 3.21 | 3.93 |
| 15.04.2018 | Лига 1 | Монпелие | 1 - 3 | Бордо | 2.04 | 3.15 | 3.89 |
| 08.04.2018 | Лига 1 | Олимпик Марсилия | 0 - 0 | Монпелие | 1.74 | 3.62 | 4.70 |
| 01.04.2018 | Лига 1 | Каен | 1 - 3 | Монпелие | 3.00 | 2.95 | 2.58 |
| 17.03.2018 | Лига 1 | Монпелие | 2 - 2 | Дижон | 1.64 | 3.63 | 5.58 |
| 10.03.2018 | Лига 1 | Лил | 1 - 1 | Монпелие | 3.02 | 2.95 | 2.55 |
| 04.03.2018 | Лига 1 | Монпелие | 1 - 1 | Лион | 2.93 | 3.16 | 2.47 |
| 23.02.2018 | Лига 1 | Страсбург | 0 - 0 | Монпелие | 3.12 | 3.05 | 2.41 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Троа - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.05.2018 | Лига 1 | Лион | 3 - 0 | Троа | 1.13 | 8.30 | 15.95 |
| 28.04.2018 | Лига 1 | Троа | 3 - 1 | Каен | 2.18 | 3.11 | 3.50 |
| 22.04.2018 | Лига 1 | Сент Етиен | 2 - 1 | Троа | 1.46 | 4.10 | 7.30 |
| 15.04.2018 | Лига 1 | Троа | 2 - 3 | Олимпик Марсилия | 6.50 | 4.17 | 1.49 |
| 07.04.2018 | Лига 1 | Гингам | 4 - 0 | Троа | 1.87 | 3.37 | 4.32 |
| 01.04.2018 | Лига 1 | Троа | 0 - 2 | Ница | 3.40 | 3.23 | 2.17 |
| 17.03.2018 | Лига 1 | Амиен | 1 - 1 | Троа | 2.12 | 3.10 | 3.72 |
| 10.03.2018 | Лига 1 | Нант | 1 - 0 | Троа | 1.56 | 3.64 | 6.64 |
| 03.03.2018 | Лига 1 | Троа | 0 - 2 | Пари Сен Жермен | 8.06 | 4.90 | 1.36 |
| 24.02.2018 | Лига 1 | Рен | 2 - 0 | Троа | 1.67 | 3.64 | 5.30 |
Общо 1 победа, 1 равенство и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 5 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.2017 | Лига 1 | Троа | 0 - 1 | Монпелие | 2.66 | 3.10 | 2.75 |
| 24.04.2016 | Лига 1 | Монпелие | 4 - 1 | Троа | 1.26 | 5.68 | 10.45 |
| 29.08.2015 | Лига 1 | Троа | 0 - 0 | Монпелие | 2.46 | 3.11 | 2.94 |
| 16.03.2013 | Лига 1 | Монпелие | 1 - 1 | Троа | 1.49 | 3.91 | 7.02 |
| 03.11.2012 | Лига 1 | Троа | 1 - 1 | Монпелие | 3.52 | 3.23 | 2.09 |
| 24.04.2009 | Лига 2 | Троа | 1 - 2 | Монпелие | 2.55 | 2.91 | 2.68 |
| 14.11.2008 | Лига 2 | Монпелие | 3 - 0 | Троа | 1.86 | 3.00 | 4.32 |
| 25.01.2008 | Лига 2 | Троа | 2 - 1 | Монпелие | 1.97 | 2.90 | 3.86 |
| 05.01.2008 | Купа на Франция | Монпелие | 1 - 0 | Троа | 2.26 | 2.83 | 2.92 |
| 17.08.2007 | Лига 2 | Монпелие | 3 - 0 | Троа | 2.46 | 2.80 | 2.89 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Монпелие имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Лига 1 класиране към 12.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Пари Сен Жермен | 36 | +81 | 92 |
| 2 | Лион | 36 | +44 | 75 |
| 3 | Монако | 36 | +36 | 74 |
| 4 | Олимпик Марсилия | 37 | +32 | 74 |
| 5 | Рен | 36 | +4 | 54 |
| 6 | Сент Етиен | 36 | -7 | 52 |
| 7 | Ница | 36 | -1 | 51 |
| 8 | Монпелие | 36 | +3 | 49 |
| 9 | Бордо | 36 | -1 | 49 |
| 10 | Гингам | 37 | -10 | 47 |
| 11 | Нант | 36 | -8 | 46 |
| 12 | Дижон | 36 | -18 | 45 |
| 13 | Амиен | 36 | -6 | 42 |
| 14 | Анже | 36 | -7 | 41 |
| 15 | Каен | 36 | -22 | 37 |
| 16 | Лил | 36 | -22 | 35 |
| 17 | Страсбург | 36 | -23 | 35 |
| 18 | Тулуза | 36 | -15 | 34 |
| 19 | Троа | 36 | -24 | 32 |
| 20 | Метц | 36 | -36 | 26 |
Хронология в първенството
| Монпелие | |
| Троа | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Монпелие | Монпелие | Троа | Троа | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Пари Сен Жермен | 0 - 0 | 4 - 0 | 0 - 0 | 0 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | Лион | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 5 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 3 | Монако | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||
| 4 | Олимпик Марсилия | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 2 - 3 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 5 | Рен | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 6 | Сент Етиен | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 7 | Ница | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 0 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 8 | Монпелие | - | - | - | 0 - 1 | |||
| 9 | Бордо | 1 - 3 | 0 - 2 | 1 - 3 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 10 | Гингам | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 1 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 11 | Нант | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 12 | Дижон | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 2 | 0 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 13 | Амиен | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 14 | Анже | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 3 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 15 | Каен | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 16 | Лил | 3 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 17 | Страсбург | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 18 | Тулуза | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 19 | Троа | 0 - 1 | - | - | - | |||
| 20 | Метц | 1 - 3 | 0 - 1 | 1 - 3 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Монпелие | Троа | |
| Позиция | 8 | 19 |
| Точки | 49 | 32 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 17 | 20 |
| Точки | 23 | 8 |
Форма в шампионата
| Монпелие | Троа | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
16 9 |
9
5 22 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
8 5 |
2
2 14 |
Голове в шампионата
| Монпелие | Троа | |
|
Вкарани
Получени |
34
31 |
31
55 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
19
18 |
14
36 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.50 | 5.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.30 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.05.2018 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
