Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 3.25 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.35 | 1.73 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Монпелие, а гостите от Тулуза. Разстоянието между двата града е 195.9 км. Треньорът на гостите е Йенс Бертел Аску (Дан). Мачът ще се играе на стадион Стад дьо ла Мусон, който има капацитет от 32 950 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Стад дьо ла Мусон. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Монпелие - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.03.2017 | Лига 1 | Бордо | 5 - 1 | Монпелие | 1.93 | 3.48 | 3.93 |
| 11.03.2017 | Лига 1 | Монпелие | 2 - 3 | Нант | 2.08 | 3.23 | 3.68 |
| 04.03.2017 | Лига 1 | Монпелие | 1 - 1 | Гингам | 1.90 | 3.44 | 4.07 |
| 24.02.2017 | Лига 1 | Ница | 2 - 1 | Монпелие | 1.99 | 3.34 | 3.86 |
| 19.02.2017 | Лига 1 | Монпелие | 2 - 1 | Сент Етиен | 2.20 | 3.16 | 3.40 |
| 11.02.2017 | Лига 1 | Нанси | 0 - 3 | Монпелие | 2.42 | 3.08 | 3.08 |
| 07.02.2017 | Лига 1 | Монпелие | 1 - 2 | Монако | 3.97 | 3.62 | 1.88 |
| 04.02.2017 | Лига 1 | Монпелие | 2 - 1 | Бастия | 1.83 | 3.48 | 4.46 |
| 27.01.2017 | Лига 1 | Олимпик Марсилия | 5 - 1 | Монпелие | 1.65 | 3.71 | 5.33 |
| 21.01.2017 | Лига 1 | Метц | 2 - 0 | Монпелие | 3.00 | 3.22 | 2.41 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Тулуза - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.03.2017 | Лига 1 | Тулуза | 0 - 0 | Рен | 2.16 | 3.10 | 3.62 |
| 12.03.2017 | Лига 1 | Лион | 4 - 0 | Тулуза | 1.43 | 4.59 | 6.97 |
| 05.03.2017 | Лига 1 | Тулуза | 1 - 1 | Лил | 2.09 | 3.06 | 3.92 |
| 25.02.2017 | Лига 1 | Нанси | 0 - 0 | Тулуза | 2.64 | 2.88 | 3.00 |
| 19.02.2017 | Лига 1 | Пари Сен Жермен | 0 - 0 | Тулуза | 1.18 | 6.64 | 15.14 |
| 11.02.2017 | Лига 1 | Тулуза | 4 - 1 | Бастия | 1.76 | 3.35 | 5.22 |
| 08.02.2017 | Лига 1 | Лориен | 1 - 1 | Тулуза | 2.19 | 3.26 | 3.34 |
| 05.02.2017 | Лига 1 | Тулуза | 4 - 0 | Анже | 2.15 | 3.02 | 3.76 |
| 29.01.2017 | Лига 1 | Тулуза | 0 - 3 | Сент Етиен | 2.19 | 2.99 | 3.74 |
| 21.01.2017 | Лига 1 | Бордо | 1 - 0 | Тулуза | 2.04 | 3.16 | 3.90 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.11.2016 | Лига 1 | Тулуза | 1 - 0 | Монпелие | 2.23 | 3.20 | 3.35 |
| 27.07.2016 | Приятелски срещи | Тулуза | 3 - 0 | Монпелие | 2.69 | 3.08 | 2.50 |
| 13.02.2016 | Лига 1 | Монпелие | 2 - 0 | Тулуза | 2.19 | 3.16 | 3.46 |
| 31.10.2015 | Лига 1 | Тулуза | 1 - 1 | Монпелие | 2.11 | 3.24 | 3.58 |
| 22.07.2015 | Приятелски срещи | Монпелие | 2 - 2 | Тулуза | - | - | - |
| 12.04.2015 | Лига 1 | Тулуза | 1 - 0 | Монпелие | 2.34 | 3.19 | 3.09 |
| 23.11.2014 | Лига 1 | Монпелие | 2 - 0 | Тулуза | 2.57 | 3.06 | 2.81 |
| 19.07.2014 | Приятелски срещи | Тулуза | 2 - 2 | Монпелие | 2.72 | 3.22 | 2.53 |
| 26.04.2014 | Лига 1 | Монпелие | 2 - 1 | Тулуза | 2.08 | 3.31 | 3.45 |
| 08.12.2013 | Лига 1 | Тулуза | 1 - 1 | Монпелие | 1.99 | 3.24 | 3.87 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 3 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Монпелие имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Лига 1 класиране към 02.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Монако | 30 | +61 | 71 |
| 2 | Пари Сен Жермен | 30 | +39 | 68 |
| 3 | Ница | 30 | +24 | 64 |
| 4 | Лион | 29 | +26 | 50 |
| 5 | Олимпик Марсилия | 31 | +6 | 47 |
| 6 | Бордо | 30 | +5 | 46 |
| 7 | Сент Етиен | 30 | +10 | 44 |
| 8 | Гингам | 31 | -1 | 41 |
| 9 | Рен | 30 | -5 | 39 |
| 10 | Анже | 30 | -7 | 39 |
| 11 | Нант | 30 | -16 | 38 |
| 12 | Тулуза | 30 | -1 | 37 |
| 13 | Лил | 31 | -7 | 37 |
| 14 | Метц | 29 | -24 | 35 |
| 15 | Монпелие | 30 | -11 | 33 |
| 16 | Каен | 30 | -20 | 32 |
| 17 | Дижон | 31 | -9 | 29 |
| 18 | Нанси | 31 | -20 | 28 |
| 19 | Бастия | 31 | -21 | 25 |
| 20 | Лориен | 30 | -29 | 25 |
Хронология в първенството
| Монпелие | |
| Тулуза | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Монпелие | Монпелие | Тулуза | Тулуза | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Монако | 1 - 2 | 6 - 2 | 1 - 2 | 3 - 1 | |||
| 2 | Пари Сен Жермен | 3 - 0 | 3 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 3 | Ница | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 4 | Лион | 5 - 1 | 1 - 2 | 4 - 0 | 4 - 0 | |||
| 5 | Олимпик Марсилия | 3 - 1 | 5 - 1 | 3 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 6 | Бордо | 4 - 0 | 5 - 1 | 4 - 0 | 4 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 7 | Сент Етиен | 2 - 1 | 3 - 1 | 2 - 1 | 0 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 8 | Гингам | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | |||
| 9 | Рен | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 10 | Анже | 1 - 0 | 1 - 0 | 4 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 11 | Нант | 2 - 3 | 1 - 0 | 2 - 3 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 12 | Тулуза | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 13 | Лил | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 14 | Метц | 0 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 1 - 2 | |||
| 15 | Монпелие | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 16 | Каен | 3 - 2 | 3 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 17 | Дижон | 1 - 1 | 3 - 3 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 18 | Нанси | 0 - 0 | 0 - 3 | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 19 | Бастия | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 4 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 20 | Лориен | 2 - 2 | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
Класиране в шампионата
| Монпелие | Тулуза | |
| Позиция | 15 | 12 |
| Точки | 33 | 37 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 14 |
| Точки | 26 | 10 |
Форма в шампионата
| Монпелие | Тулуза | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
9 13 |
9
10 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
5 3 |
1
7 7 |
Голове в шампионата
| Монпелие | Тулуза | |
|
Вкарани
Получени |
43
54 |
32
33 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
25
15 |
5
17 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 3.25 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.35 | 1.73 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!

