Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.50 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.35 | 1.30 | 1.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.30 | 1.60 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.05.2017 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Монреал (Канада), а гостите от Кълъмбъс (САЩ). Разстоянието между двата града е 981.8 км. Мачът ще се играе на стадион Сапуто, който има капацитет от 20 801 места. Размерите на терена са 110 x 70 m. Снимки от Google карта стадион Сапуто. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Монреал - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.05.2017 | Висша Лига | Ди Си Юнайтед | 0 - 1 | Монреал | 1.97 | 3.37 | 3.55 |
| 29.04.2017 | Висша Лига | Монреал | 1 - 2 | Ванкувър Уайткепс | 1.85 | 3.44 | 3.98 |
| 22.04.2017 | Висша Лига | Филаделфия Юнион | 3 - 3 | Монреал | 1.93 | 3.42 | 3.72 |
| 15.04.2017 | Висша Лига | Монреал | 2 - 1 | Атланта Юнайтед | 2.08 | 3.45 | 3.23 |
| 08.04.2017 | Висша Лига | Лос Анджелис Галакси | 2 - 0 | Монреал | 1.61 | 3.83 | 5.12 |
| 01.04.2017 | Висша Лига | Чикаго Файър | 2 - 2 | Монреал | 1.74 | 3.64 | 4.34 |
| 18.03.2017 | Висша Лига | Ню Йорк Сити | 1 - 1 | Монреал | 1.80 | 3.64 | 4.02 |
| 12.03.2017 | Висша Лига | Монреал | 2 - 2 | Сиатъл Саундърс | 2.39 | 3.20 | 2.88 |
| 05.03.2017 | Висша Лига | Сан Хосе Еърткуейкс | 1 - 0 | Монреал | 2.00 | 3.30 | 3.62 |
| 01.12.2016 | Плейофи | Торонто | 3 - 2 | Монреал | 1.45 | 4.41 | 6.34 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 1 загуба в последните 3 домакинства.
Кълъмбъс Крю - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.05.2017 | Висша Лига | Кълъмбъс Крю | 1 - 2 | Торонто | 2.14 | 3.43 | 3.07 |
| 07.05.2017 | Висша Лига | Кълъмбъс Крю | 2 - 0 | Ню Инглънд Революшън | 1.78 | 3.68 | 4.01 |
| 30.04.2017 | Висша Лига | Кълъмбъс Крю | 2 - 3 | Ню Йорк Сити | 1.87 | 3.66 | 3.64 |
| 23.04.2017 | Висша Лига | Ню Йорк Ред Булс | 2 - 0 | Кълъмбъс Крю | 1.68 | 3.74 | 4.57 |
| 16.04.2017 | Висша Лига | Кълъмбъс Крю | 2 - 1 | Торонто | 2.18 | 3.37 | 3.10 |
| 08.04.2017 | Висша Лига | Чикаго Файър | 1 - 0 | Кълъмбъс Крю | 2.01 | 3.53 | 3.33 |
| 01.04.2017 | Висша Лига | Кълъмбъс Крю | 2 - 0 | Орландо Сити | 1.57 | 4.05 | 5.01 |
| 26.03.2017 | Висша Лига | Кълъмбъс Крю | 3 - 2 | Портланд Тимбърс | 1.78 | 3.68 | 4.06 |
| 19.03.2017 | Висша Лига | Ди Си Юнайтед | 0 - 2 | Кълъмбъс Крю | 2.15 | 3.39 | 3.16 |
| 12.03.2017 | Висша Лига | Хюстън Динамо | 3 - 1 | Кълъмбъс Крю | 2.07 | 3.37 | 3.36 |
Общо 5 победи и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.06.2016 | Висша Лига | Кълъмбъс Крю | 0 - 0 | Монреал | 1.92 | 3.53 | 3.61 |
| 08.05.2016 | Висша Лига | Кълъмбъс Крю | 4 - 4 | Монреал | 1.76 | 3.55 | 4.31 |
| 09.04.2016 | Висша Лига | Монреал | 2 - 0 | Кълъмбъс Крю | 2.18 | 3.31 | 3.17 |
| 09.11.2015 | Плейофи | Кълъмбъс Крю | 2 - 1 | Монреал | 1.90 | 3.56 | 3.61 |
| 02.11.2015 | Плейофи | Монреал | 2 - 1 | Кълъмбъс Крю | 2.03 | 3.46 | 3.30 |
| 12.07.2015 | Висша Лига | Монреал | 3 - 0 | Кълъмбъс Крю | 2.33 | 3.34 | 2.79 |
| 07.06.2015 | Висша Лига | Кълъмбъс Крю | 1 - 2 | Монреал | 1.61 | 3.87 | 4.89 |
| 28.09.2014 | Висша Лига | Кълъмбъс Крю | 2 - 0 | Монреал | 1.52 | 3.88 | 5.75 |
| 31.08.2014 | Висша Лига | Монреал | 2 - 0 | Кълъмбъс Крю | 2.59 | 3.23 | 2.55 |
| 20.07.2014 | Висша Лига | Кълъмбъс Крю | 2 - 1 | Монреал | 2.20 | 3.32 | 3.79 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Монреал имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Висша Лига класиране към 14.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Торонто | 12 | +9 | 25 |
| 2 | Хюстън Динамо | 10 | +7 | 19 |
| 3 | Далас | 8 | +8 | 18 |
| 4 | Спортинг Канзас Сити | 10 | +6 | 18 |
| 5 | Орландо Сити | 9 | 0 | 18 |
| 6 | Портланд Тимбърс | 10 | +5 | 17 |
| 7 | Ню Йорк Сити | 9 | +7 | 16 |
| 8 | Кълъмбъс Крю | 11 | +1 | 16 |
| 9 | Ню Йорк Ред Булс | 11 | -4 | 16 |
| 10 | Сан Хосе Еърткуейкс | 11 | -1 | 15 |
| 11 | Ванкувър Уайткепс | 10 | -3 | 13 |
| 12 | Чикаго Файър | 9 | -1 | 12 |
| 13 | Атланта Юнайтед | 9 | +5 | 11 |
| 14 | Ди Си Юнайтед | 9 | -5 | 11 |
| 15 | Минесота Юнайтед | 11 | -11 | 11 |
| 16 | Сиатъл Саундърс | 9 | +2 | 10 |
| 17 | Ню Инглънд Революшън | 10 | -2 | 10 |
| 18 | Монреал | 9 | -2 | 10 |
| 19 | Лос Анджелис Галакси | 9 | -5 | 8 |
| 20 | Реал Солт Лейк | 10 | -9 | 8 |
| 21 | Филаделфия Юнион | 9 | -3 | 7 |
| 22 | Колорадо Рапидс | 9 | -4 | 7 |
Хронология в първенството
| Монреал | |
| Кълъмбъс Крю | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Монреал | Монреал | Кълъмбъс Крю | Кълъмбъс Крю | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Торонто | 1 - 2 | ||||||
| 2 | Хюстън Динамо | 3 - 1 | 3 - 1 | |||||
| 3 | Далас | |||||||
| 4 | Спортинг Канзас Сити | |||||||
| 5 | Орландо Сити | 2 - 0 | ||||||
| 6 | Портланд Тимбърс | 3 - 2 | ||||||
| 7 | Ню Йорк Сити | 1 - 1 | 2 - 3 | |||||
| 8 | Кълъмбъс Крю | - | - | - | ||||
| 9 | Ню Йорк Ред Булс | 2 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 10 | Сан Хосе Еърткуейкс | 1 - 0 | ||||||
| 11 | Ванкувър Уайткепс | 1 - 2 | 1 - 2 | |||||
| 12 | Чикаго Файър | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 13 | Атланта Юнайтед | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 14 | Ди Си Юнайтед | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||||
| 15 | Минесота Юнайтед | |||||||
| 16 | Сиатъл Саундърс | 2 - 2 | 2 - 2 | |||||
| 17 | Ню Инглънд Революшън | 2 - 0 | ||||||
| 18 | Монреал | - | - | - | ||||
| 19 | Лос Анджелис Галакси | 2 - 0 | ||||||
| 20 | Реал Солт Лейк | |||||||
| 21 | Филаделфия Юнион | 3 - 3 | ||||||
| 22 | Колорадо Рапидс | |||||||
*** 2 групи с по 15 отбора. Всеки отбор ще изиграе общо 34 мача.
Класиране в шампионата
| Монреал | Кълъмбъс Крю | |
| Позиция | 18 | 8 |
| Точки | 10 | 16 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 6 |
| Точки | 4 | 3 |
Форма в шампионата
| Монреал | Кълъмбъс Крю | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
4 3 |
5
1 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
1 1 |
1
0 3 |
Голове в шампионата
| Монреал | Кълъмбъс Крю | |
|
Вкарани
Получени |
12
14 |
16
15 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
5
5 |
3
6 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.50 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.35 | 1.30 | 1.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.30 | 1.60 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.05.2017 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!

