Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 3.18 | 2.56 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.30 | 1.48 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.64 | 2.08 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 3.80 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.11.2017 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Монтана, а гостите от Враца. Разстоянието между двата града е 35.4 км. Треньорът на гостите е Тодор Симов (Бъл). Мачът ще се играе на стадион Огоста, който има капацитет от 8 000 места. Размерите на терена са 105 x 60 m. Снимки от Google карта стадион Огоста. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Монтана - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2017 | Втора ПФЛ | Лудогорец Р. II | 1 - 0 | Монтана | 2.88 | 3.15 | 2.22 |
| 28.10.2017 | Втора ПФЛ | Монтана | 3 - 1 | Ботев Гълъбово | 1.56 | 3.75 | 5.00 |
| 25.10.2017 | Купа на България | Монтана | 0 - 1 | Левски София | 11.38 | 5.87 | 1.17 |
| 20.10.2017 | Втора ПФЛ | Созопол | 0 - 5 | Монтана | 3.17 | 3.21 | 2.11 |
| 13.10.2017 | Втора ПФЛ | Монтана | 1 - 0 | Царско Село София | 2.48 | 3.17 | 2.48 |
| 06.10.2017 | Приятелски срещи | ЦСКА София | 3 - 1 | Монтана | 1.33 | 4.50 | 6.75 |
| 01.10.2017 | Втора ПФЛ | Локомотив ГО | 1 - 1 | Монтана | 1.65 | 3.40 | 4.50 |
| 24.09.2017 | Втора ПФЛ | Монтана | 2 - 1 | Ловеч | - | - | - |
| 20.09.2017 | Купа на България | Монтана | 2 - 1 | Черно море | 5.93 | 4.03 | 1.42 |
| 16.09.2017 | Втора ПФЛ | Поморие | 0 - 2 | Монтана | - | - | - |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Ботев Враца - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2017 | Втора ПФЛ | Ботев Враца | 1 - 0 | Оборище Панагюрище | 1.56 | 3.75 | 5.00 |
| 28.10.2017 | Втора ПФЛ | Ботев Враца | 1 - 0 | Струмска Слава | 1.25 | 5.00 | 8.71 |
| 24.10.2017 | Купа на България | ЦСКА София | 3 - 1 | Ботев Враца | 1.11 | 7.24 | 14.16 |
| 21.10.2017 | Втора ПФЛ | Лудогорец Р. II | 4 - 1 | Ботев Враца | - | - | - |
| 14.10.2017 | Втора ПФЛ | Ботев Враца | 0 - 0 | Ботев Гълъбово | - | - | - |
| 01.10.2017 | Втора ПФЛ | Созопол | 1 - 2 | Ботев Враца | 2.45 | 3.30 | 2.45 |
| 25.09.2017 | Втора ПФЛ | Ботев Враца | 1 - 0 | Царско Село София | 1.95 | 3.40 | 3.30 |
| 20.09.2017 | Купа на България | Ботев Враца | 1 - 1 | Пирин Благоевград | 3.37 | 3.32 | 1.93 |
| 16.09.2017 | Втора ПФЛ | Локомотив ГО | 1 - 3 | Ботев Враца | - | - | - |
| 11.09.2017 | Втора ПФЛ | Ботев Враца | 1 - 0 | Ловеч | 1.78 | 3.70 | 3.63 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.04.2015 | Втора ПФЛ | Монтана | 2 - 0 | Ботев Враца | - | - | - |
| 30.08.2014 | Втора ПФЛ | Ботев Враца | 1 - 4 | Монтана | - | - | - |
| 17.04.2014 | Втора ПФЛ | Ботев Враца | 0 - 0 | Монтана | - | - | - |
| 12.10.2013 | Купа на България | Монтана | 1 - 0 | Ботев Враца | 1.62 | 3.50 | 4.60 |
| 28.09.2013 | Втора ПФЛ | Монтана | 0 - 0 | Ботев Враца | - | - | - |
| 18.09.2013 | Купа на България | Ботев Враца | 1 - 0 | Монтана | - | - | - |
| 22.05.2013 | Първа ПФЛ | Ботев Враца | 3 - 1 | Монтана | 1.35 | 4.60 | 6.74 |
| 28.11.2012 | Първа ПФЛ | Монтана | 0 - 0 | Ботев Враца | 1.86 | 3.14 | 4.04 |
| 25.03.2012 | Първа ПФЛ | Монтана | 2 - 0 | Ботев Враца | 1.99 | 3.08 | 3.69 |
| 10.09.2011 | Първа ПФЛ | Ботев Враца | 2 - 4 | Монтана | 2.15 | 3.08 | 3.19 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 2 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Монтана имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Втора ПФЛ класиране към 19.11.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ботев Враца | 14 | +9 | 30 |
| 2 | Царско Село София | 15 | +14 | 29 |
| 3 | Локомотив София | 15 | +12 | 28 |
| 4 | Монтана | 14 | +10 | 23 |
| 5 | Несебър | 15 | +3 | 23 |
| 6 | Черноморец Балчик | 15 | +2 | 23 |
| 7 | Оборище Панагюрище | 15 | +4 | 22 |
| 8 | Локомотив Горна Оряховица | 15 | +1 | 22 |
| 9 | Ловеч | 14 | 0 | 21 |
| 10 | Лудогорец Разград II | 14 | -1 | 19 |
| 11 | Ботев Гълъбово | 15 | -2 | 19 |
| 12 | Поморие | 14 | +2 | 18 |
| 13 | Марица Пловдив | 14 | -5 | 17 |
| 14 | Струмска Слава Радомир | 15 | -10 | 13 |
| 15 | Созопол | 15 | -12 | 12 |
| 16 | Нефтохимик Бургас | 15 | -27 | 4 |
Хронология в първенството
| Монтана | |
| Ботев Враца | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Монтана | Монтана | Ботев Враца | Ботев Враца | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ботев Враца | - | - | - | ||||
| 2 | Царско Село София | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 3 | Локомотив София | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 4 | Монтана | - | - | - | ||||
| 5 | Несебър | 1 - 3 | 1 - 3 | 1 - 1 | ||||
| 6 | Черноморец Балчик | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 7 | Оборище Панагюрище | 0 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 8 | Локомотив Горна Оряховица | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||||
| 9 | Ловеч | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | ||||
| 10 | Лудогорец Разград II | 1 - 0 | 4 - 1 | 4 - 1 | ||||
| 11 | Ботев Гълъбово | 3 - 1 | 3 - 1 | 0 - 0 | ||||
| 12 | Поморие | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 13 | Марица Пловдив | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 14 | Струмска Слава Радомир | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 15 | Созопол | 0 - 5 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 16 | Нефтохимик Бургас | 4 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | ||||
Класиране в шампионата
| Монтана | Ботев Враца | |
| Позиция | 4 | 1 |
| Точки | 23 | 30 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 3 |
| Точки | 15 | 10 |
Форма в шампионата
| Монтана | Ботев Враца | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
2 5 |
9
3 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
0 1 |
3
1 2 |
Голове в шампионата
| Монтана | Ботев Враца | |
|
Вкарани
Получени |
21
11 |
19
10 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
13
6 |
8
8 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 3.18 | 2.56 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.30 | 1.48 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.64 | 2.08 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 3.80 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.11.2017 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!

