България - Втора ПФЛ (2026 - 2027)
вторник, 8 септември, 2026
19:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 100% за Вихрен Сандански
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.34 |
3.18 |
2.69 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.26 |
1.48 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.70 |
1.95 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.26 |
1.26 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.77 |
1.93 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.33 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.72 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.09.2026 20:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Монтана, а гостите от Сандански.
Разстоянието между двата града е 205.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
Огоста,
който има капацитет от
8 000 места.
Размерите на терена са 105 x 60 m.
Снимки от Google карта
стадион Огоста.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Монтана - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.09.2026 |
Втора ПФЛ |
Берое |
0 - 0 |
Монтана |
2.34 |
3.06 |
2.76 |
| 30.08.2026 |
Втора ПФЛ |
Монтана |
3 - 0 |
Локомотив ГО |
1.46 |
3.80 |
5.84 |
| 22.08.2026 |
Втора ПФЛ |
Рилски Спортист |
2 - 1 |
Монтана |
2.26 |
3.21 |
2.75 |
| 16.08.2026 |
Втора ПФЛ |
Монтана |
1 - 0 |
Марек Дупница |
1.66 |
3.35 |
4.57 |
| 11.08.2026 |
Втора ПФЛ |
Янтра Габрово |
3 - 2 |
Монтана |
2.16 |
3.12 |
3.02 |
| 04.08.2026 |
Втора ПФЛ |
Монтана |
3 - 1 |
Несебър |
1.28 |
4.37 |
8.73 |
| 25.07.2026 |
Втора ПФЛ |
Спортист Своге |
2 - 2 |
Монтана |
2.84 |
3.04 |
2.31 |
| 11.07.2026 |
Приятелски срещи |
Славия |
7 - 2 |
Монтана |
1.65 |
3.53 |
4.49 |
| 01.07.2026 |
Приятелски срещи |
ЦСКА София II |
1 - 1 |
Монтана |
- |
- |
- |
| 22.05.2026 |
Група за Изпадане |
Славия |
2 - 0 |
Монтана |
1.57 |
3.85 |
5.03 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи
в последните 3 домакинства.
Вихрен Сандански - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.09.2026 |
Втора ПФЛ |
Вихрен Сандански |
4 - 1 |
Етър Велико Търново |
1.66 |
3.70 |
4.14 |
| 30.08.2026 |
Втора ПФЛ |
Спартак Плевен |
0 - 2 |
Вихрен Сандански |
3.08 |
3.20 |
2.06 |
| 24.08.2026 |
Втора ПФЛ |
Вихрен Сандански |
2 - 2 |
Фратрия Варна |
2.22 |
3.06 |
2.95 |
| 18.08.2026 |
Втора ПФЛ |
Лудогорец Р. II |
0 - 2 |
Вихрен Сандански |
3.14 |
3.14 |
2.08 |
| 09.08.2026 |
Втора ПФЛ |
Вихрен Сандански |
1 - 1 |
Черноморец Бургас |
1.73 |
3.33 |
4.20 |
| 02.08.2026 |
Втора ПФЛ |
Хебър Пазарджик |
2 - 3 |
Вихрен Сандански |
2.17 |
3.18 |
2.92 |
| 28.07.2026 |
Втора ПФЛ |
Вихрен Сандански |
1 - 1 |
ЦСКА София II |
1.76 |
3.41 |
3.79 |
| 11.07.2026 |
Приятелски срещи |
Спортист Своге |
0 - 2 |
Вихрен Сандански |
- |
- |
- |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Рилски Спортист |
1 - 0 |
Вихрен Сандански |
- |
- |
- |
| 01.07.2026 |
Приятелски срещи |
Септември София |
2 - 0 |
Вихрен Сандански |
- |
- |
- |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 2 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.07.2025 |
Приятелски срещи |
Вихрен Сандански |
1 - 0 |
Монтана |
- |
- |
- |
Втора ПФЛ класиране към 08.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Вихрен Сандански |
7 |
4 |
3 |
0 |
15 |
7 |
+8 |
15 |
| 2 |
Фратрия Варна |
7 |
4 |
2 |
1 |
9 |
4 |
+5 |
14 |
| 3 |
ЦСКА София II |
7 |
4 |
2 |
1 |
15 |
7 |
+8 |
14 |
| 4 |
Янтра Габрово |
7 |
4 |
1 |
2 |
9 |
7 |
+2 |
13 |
| 5 |
Черноморец Бургас |
7 |
3 |
2 |
2 |
7 |
4 |
+3 |
11 |
| 6 |
Берое |
7 |
3 |
2 |
2 |
9 |
6 |
+3 |
11 |
| 7 |
Етър Велико Търново |
7 |
3 |
2 |
2 |
13 |
11 |
+2 |
11 |
| 8 |
Монтана |
7 |
3 |
2 |
2 |
12 |
8 |
+4 |
11 |
| 9 |
Марек Дупница |
7 |
3 |
1 |
3 |
7 |
6 |
+1 |
10 |
| 10 |
Локомотив Горна Оряховица |
7 |
3 |
1 |
3 |
7 |
9 |
-2 |
10 |
| 11 |
Несебър |
7 |
3 |
1 |
3 |
13 |
10 |
+3 |
10 |
| 12 |
Рилски Спортист |
7 |
2 |
3 |
2 |
7 |
7 |
0 |
9 |
| 13 |
Хебър Пазарджик |
7 |
2 |
2 |
3 |
12 |
13 |
-1 |
8 |
| 14 |
Лудогорец Разград II |
7 |
2 |
2 |
3 |
5 |
8 |
-3 |
8 |
| 15 |
Спартак Плевен |
7 |
2 |
1 |
4 |
7 |
14 |
-7 |
7 |
| 16 |
Спортист Своге |
7 |
1 |
3 |
3 |
4 |
6 |
-2 |
6 |
| 17 |
Добруджа Добрич |
7 |
1 |
2 |
4 |
7 |
10 |
-3 |
5 |
| 18 |
Пирин Благоевград |
7 |
0 |
0 |
7 |
3 |
24 |
-21 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Монтана |
|
| Вихрен Сандански |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Монтана |
Монтана |
|
Вихрен Сандански |
Вихрен Сандански |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Вихрен Сандански |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 2 |
Фратрия Варна |
|
|
|
|
2 - 2 |
|
|
| 3 |
ЦСКА София II |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 4 |
Янтра Габрово |
|
3 - 2 |
|
|
|
|
|
| 5 |
Черноморец Бургас |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 6 |
Берое |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
|
| 7 |
Етър Велико Търново |
|
|
|
|
4 - 1 |
|
|
| 8 |
Монтана |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 9 |
Марек Дупница |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
| 10 |
Локомотив Горна Оряховица |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
|
|
|
| 11 |
Несебър |
3 - 1 |
|
3 - 1 |
|
|
|
|
| 12 |
Рилски Спортист |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
|
| 13 |
Хебър Пазарджик |
|
|
|
|
|
2 - 3 |
2 - 3 |
| 14 |
Лудогорец Разград II |
|
|
|
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 15 |
Спартак Плевен |
|
|
|
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 16 |
Спортист Своге |
|
2 - 2 |
|
|
|
|
|
| 17 |
Добруджа Добрич |
|
|
|
|
|
|
|
| 18 |
Пирин Благоевград |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Монтана |
Вихрен Сандански |
| Победи |
3 |
4 |
| Равни |
2 |
3 |
| Загуби |
2 |
0 |
| Вкарани Голове |
12 |
15 |
| Получени Голове |
8 |
7 |
| Средно Вкарани |
1.71 |
2.14 |
| Средно Получени |
1.14 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
86% |
100% |
| Мачове Получил |
57% |
71% |
| Гол/Гол |
57% |
71% |
| Над 1.5 |
71% |
100% |
| Над 2.5 |
71% |
43% |
| Над 3.5 |
43% |
43% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
3 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
7 |
7 |
| Получени Голове |
1 |
2 |
| Средно Вкарани |
2.33 |
2.33 |
| Средно Получени |
0.33 |
0.67 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
33% |
33% |
| Гол/Гол |
33% |
33% |
| Над 1.5 |
67% |
100% |
| Над 2.5 |
67% |
33% |
| Над 3.5 |
33% |
33% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.34 |
3.18 |
2.69 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.26 |
1.48 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.70 |
1.95 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.26 |
1.26 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.77 |
1.93 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.33 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.72 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.09.2026 20:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 100% за Вихрен Сандански
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака