Япония - Джей2 Лига (2017)
07:00
Монтедио Ямагата
Каматамаре Сануки
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 3.20 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.36 | 1.95 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.40 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.18 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.03.2017 04:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тендо, а гостите от Такамацу. Разстоянието между двата града е 719.8 км. Мачът ще се играе на стадион НД Софт, който има капацитет от 20 315 места. Размерите на терена са 107 x 70 m. Снимки от Google карта стадион НД Софт. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Монтедио Ямагата - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.03.2017 | Джей2 Лига | Роасо Кумамото | 1 - 1 | Монтедио Ямагата | 3.16 | 2.95 | 2.28 |
| 04.03.2017 | Джей2 Лига | Джеф Юнайтед Чиба | 1 - 1 | Монтедио Ямагата | 2.24 | 3.00 | 3.18 |
| 26.02.2017 | Джей2 Лига | Киото Санга | 1 - 2 | Монтедио Ямагата | 2.02 | 3.03 | 3.76 |
| 20.11.2016 | Джей2 Лига | Монтедио Ямагата | 3 - 0 | Гираванц Китакюшу | 2.23 | 3.17 | 3.03 |
| 12.11.2016 | Джей2 Лига | Ренофа Ямагучи | 2 - 2 | Монтедио Ямагата | 2.36 | 3.19 | 2.82 |
| 06.11.2016 | Джей2 Лига | Монтедио Ямагата | 1 - 0 | В-Варен Нагазаки | 1.95 | 3.14 | 3.80 |
| 03.11.2016 | Джей2 Лига | Йокохама ФК | 2 - 1 | Монтедио Ямагата | 2.59 | 2.98 | 2.69 |
| 30.10.2016 | Джей2 Лига | Монтедио Ямагата | 0 - 1 | Мацумото Ямага | 3.21 | 3.05 | 2.20 |
| 23.10.2016 | Джей2 Лига | Серезо Осака | 2 - 2 | Монтедио Ямагата | 1.76 | 3.37 | 4.39 |
| 16.10.2016 | Джей2 Лига | Монтедио Ямагата | 1 - 0 | Токио Верди | 2.03 | 3.12 | 3.55 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Каматамаре Сануки - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.03.2017 | Джей2 Лига | Каматамаре Сануки | 2 - 2 | Ехиме ФК | 3.19 | 2.87 | 2.33 |
| 05.03.2017 | Джей2 Лига | Каматамаре Сануки | 2 - 2 | Мачида Зелвия | 3.49 | 3.00 | 2.11 |
| 26.02.2017 | Джей2 Лига | Роасо Кумамото | 2 - 1 | Каматамаре Сануки | 2.39 | 2.89 | 3.03 |
| 20.11.2016 | Джей2 Лига | Каматамаре Сануки | 1 - 1 | Джеф Юнайтед Чиба | 3.28 | 3.29 | 2.06 |
| 12.11.2016 | Джей2 Лига | В-Варен Нагазаки | 1 - 2 | Каматамаре Сануки | 2.40 | 3.00 | 2.91 |
| 06.11.2016 | Джей2 Лига | Каматамаре Сануки | 1 - 2 | Шимизу Ес-Пулс | 6.92 | 4.45 | 1.37 |
| 03.11.2016 | Джей2 Лига | Консадол Сапоро | 4 - 1 | Каматамаре Сануки | 1.41 | 4.07 | 7.42 |
| 30.10.2016 | Джей2 Лига | Мачида Зелвия | 0 - 1 | Каматамаре Сануки | 1.74 | 3.32 | 4.53 |
| 23.10.2016 | Джей2 Лига | Каматамаре Сануки | 0 - 0 | Роасо Кумамото | 2.63 | 2.91 | 2.70 |
| 16.10.2016 | Джей2 Лига | Гираванц Китакюшу | 3 - 0 | Каматамаре Сануки | 2.02 | 3.12 | 3.53 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.07.2016 | Джей2 Лига | Каматамаре Сануки | 2 - 1 | Монтедио Ямагата | 3.89 | 3.09 | 1.94 |
| 12.06.2016 | Джей2 Лига | Монтедио Ямагата | 2 - 1 | Каматамаре Сануки | 1.78 | 3.25 | 4.39 |
| 05.09.2015 | Купа на Имп. | Монтедио Ямагата | 3 - 1 | Каматамаре Сануки | 1.61 | 3.51 | 5.03 |
| 28.09.2014 | Джей2 Лига | Монтедио Ямагата | 4 - 0 | Каматамаре Сануки | 1.49 | 3.84 | 5.82 |
| 21.06.2014 | Джей2 Лига | Каматамаре Сануки | 0 - 3 | Монтедио Ямагата | 20.16 | 3.95 | 1.54 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач. На домашния терен на Монтедио Ямагата имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Джей2 Лига класиране към 19.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Токушима Вортис | 4 | +3 | 9 |
| 2 | В-Варен Нагазаки | 4 | +3 | 7 |
| 3 | Джеф Юнайтед Чиба | 3 | +3 | 7 |
| 3 | Шонан Белмар | 3 | +3 | 7 |
| 5 | Йокохама ФК | 3 | +2 | 7 |
| 6 | Нагоя Грампус | 4 | +1 | 7 |
| 7 | Токио Верди | 3 | +4 | 6 |
| 8 | Ависпа Фукуока | 3 | +1 | 6 |
| 9 | Оита Тринита | 4 | +1 | 6 |
| 10 | Монтедио Ямагата | 3 | +1 | 5 |
| 10 | Роасо Кумамото | 3 | +1 | 5 |
| 12 | Ехиме ФК | 3 | +1 | 5 |
| 13 | Мацумото Ямага | 3 | 0 | 4 |
| 14 | Киото Санга | 3 | -1 | 3 |
| 15 | Мито Холихок | 4 | -2 | 3 |
| 16 | Каматамаре Сануки | 3 | -1 | 2 |
| 17 | Гифу | 3 | -1 | 2 |
| 17 | Мачида Зелвия | 3 | -1 | 2 |
| 19 | Фагиано Окаяма | 3 | -2 | 2 |
| 20 | Ренофа Ямагучи | 3 | -3 | 1 |
| 21 | Звейген Канадзава | 4 | -6 | 1 |
| 22 | Теспа Гунма | 3 | -7 | 0 |
Хронология в първенството
| Монтедио Ямагата | |
| Каматамаре Сануки | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Монтедио Ямагата | Монтедио Ямагата | Каматамаре Сануки | Каматамаре Сануки | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Токушима Вортис | |||||||
| 2 | В-Варен Нагазаки | |||||||
| 3 | Джеф Юнайтед Чиба | 1 - 1 | ||||||
| 3 | Шонан Белмар | |||||||
| 5 | Йокохама ФК | |||||||
| 6 | Нагоя Грампус | |||||||
| 7 | Токио Верди | |||||||
| 8 | Ависпа Фукуока | |||||||
| 9 | Оита Тринита | |||||||
| 10 | Монтедио Ямагата | - | - | - | ||||
| 10 | Роасо Кумамото | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 12 | Ехиме ФК | 2 - 2 | ||||||
| 13 | Мацумото Ямага | |||||||
| 14 | Киото Санга | 1 - 2 | ||||||
| 15 | Мито Холихок | |||||||
| 16 | Каматамаре Сануки | - | - | - | ||||
| 17 | Гифу | |||||||
| 17 | Мачида Зелвия | 2 - 2 | ||||||
| 19 | Фагиано Окаяма | |||||||
| 20 | Ренофа Ямагучи | |||||||
| 21 | Звейген Канадзава | |||||||
| 22 | Теспа Гунма | |||||||
Класиране в шампионата
| Монтедио Ямагата | Каматамаре Сануки | |
| Позиция | 10 | 16 |
| Точки | 5 | 2 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 20 | 15 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Монтедио Ямагата | Каматамаре Сануки | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
2 0 |
0
2 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 1 |
Голове в шампионата
| Монтедио Ямагата | Каматамаре Сануки | |
|
Вкарани
Получени |
4
3 |
5
6 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
1
2 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 3.20 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.36 | 1.95 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.40 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.18 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.03.2017 04:02. Възможни са промени към настоящия момент!
