Япония - Джей2 Лига (2026 - 2027)
сряда, 21 октомври, 2026
07:00
Монтедио Ямагата
Консадол Сапоро
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.25 |
3.30 |
2.70 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.30 |
1.53 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.90 |
1.90 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
19.10.2026 00:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тендо, а гостите от Сапоро.
Разстоянието между двата града е 530.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
НД Софт,
който има капацитет от
20 315 места.
Размерите на терена са 107 x 70 m.
Снимки от Google карта
стадион НД Софт.
Мачът ще се играе в 13:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Монтедио Ямагата - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.10.2026 |
Джей2 Лига |
Фуджиеда МИФК |
0 - 0 |
Монтедио Ямагата |
2.45 |
3.22 |
2.64 |
| 11.10.2026 |
Джей2 Лига |
Монтедио Ямагата |
0 - 1 |
Вегалта Сендай |
3.47 |
3.44 |
1.93 |
| 03.10.2026 |
Джей2 Лига |
Оита Тринита |
2 - 1 |
Монтедио Ямагата |
2.57 |
3.15 |
2.56 |
| 29.09.2026 |
Купа на Лигата |
Монтедио Ямагата |
1 - 2 |
Йокохама Ф-Маринос |
4.50 |
3.79 |
1.62 |
| 26.09.2026 |
Джей2 Лига |
Монтедио Ямагата |
2 - 0 |
Саган Тошу |
2.66 |
3.31 |
2.39 |
| 19.09.2026 |
Джей2 Лига |
Монтедио Ямагата |
0 - 2 |
Каталер Тояма |
2.67 |
3.50 |
2.28 |
| 13.09.2026 |
Джей2 Лига |
Албирекс Ниигата |
1 - 0 |
Монтедио Ямагата |
2.31 |
3.21 |
2.83 |
| 09.09.2026 |
Купа на Лигата |
Точиги СК |
0 - 1 |
Монтедио Ямагата |
2.65 |
3.22 |
2.41 |
| 05.09.2026 |
Джей2 Лига |
Монтедио Ямагата |
1 - 2 |
Вентфорет Кофу |
1.91 |
3.30 |
3.71 |
| 29.08.2026 |
Джей2 Лига |
Имабари |
0 - 3 |
Монтедио Ямагата |
2.31 |
3.50 |
2.64 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 4 загуби
в последните 5 домакинства.
Консадол Сапоро - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.10.2026 |
Джей2 Лига |
Консадол Сапоро |
1 - 0 |
Блаублиц Акита |
2.30 |
3.22 |
2.84 |
| 10.10.2026 |
Джей2 Лига |
Джубило Ивата |
1 - 0 |
Консадол Сапоро |
1.74 |
3.71 |
3.97 |
| 04.10.2026 |
Джей2 Лига |
Консадол Сапоро |
2 - 1 |
Иваки |
2.25 |
3.47 |
2.75 |
| 29.09.2026 |
Купа на Лигата |
Консадол Сапоро |
1 - 2 |
Фагиано Окаяма |
5.04 |
4.12 |
1.51 |
| 26.09.2026 |
Джей2 Лига |
Тегеваджаро М. |
3 - 2 |
Консадол Сапоро |
2.07 |
3.38 |
3.12 |
| 19.09.2026 |
Джей2 Лига |
Консадол Сапоро |
1 - 1 |
Оита Тринита |
2.34 |
3.13 |
2.86 |
| 13.09.2026 |
Джей2 Лига |
Вегалта Сендай |
1 - 1 |
Консадол Сапоро |
1.80 |
3.47 |
4.00 |
| 06.09.2026 |
Джей2 Лига |
Консадол Сапоро |
1 - 4 |
Точиги Сити |
2.39 |
3.46 |
2.52 |
| 02.09.2026 |
Купа на Лигата |
Кагошима Юнайтед |
0 - 1 |
Консадол Сапоро |
2.10 |
3.23 |
3.15 |
| 29.08.2026 |
Джей2 Лига |
Вентфорет Кофу |
2 - 1 |
Консадол Сапоро |
2.96 |
3.03 |
2.32 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 04.10.2025 |
Джей2 Лига |
Консадол Сапоро |
1 - 2 |
Монтедио Ямагата |
2.51 |
3.41 |
2.49 |
| 03.05.2025 |
Джей2 Лига |
Монтедио Ямагата |
0 - 1 |
Консадол Сапоро |
2.18 |
3.44 |
2.83 |
| 10.07.2024 |
Купа на Имп. |
Консадол Сапоро |
6 - 3 |
Монтедио Ямагата |
2.23 |
3.25 |
2.91 |
| 14.08.2016 |
Джей2 Лига |
Консадол Сапоро |
3 - 1 |
Монтедио Ямагата |
1.86 |
3.32 |
3.89 |
| 17.04.2016 |
Джей2 Лига |
Монтедио Ямагата |
1 - 1 |
Консадол Сапоро |
2.87 |
2.97 |
2.42 |
| 17.08.2014 |
Джей2 Лига |
Монтедио Ямагата |
2 - 1 |
Консадол Сапоро |
2.38 |
3.17 |
3.17 |
| 09.03.2014 |
Джей2 Лига |
Консадол Сапоро |
1 - 1 |
Монтедио Ямагата |
2.31 |
3.14 |
2.79 |
| 20.10.2013 |
Джей2 Лига |
Консадол Сапоро |
3 - 1 |
Монтедио Ямагата |
2.59 |
3.16 |
2.49 |
| 12.05.2013 |
Джей2 Лига |
Монтедио Ямагата |
0 - 1 |
Консадол Сапоро |
1.97 |
3.22 |
3.51 |
| 26.09.2007 |
Джей2 Лига |
Консадол Сапоро |
3 - 0 |
Монтедио Ямагата |
- |
- |
- |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 6 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Монтедио Ямагата имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Джей2 Лига класиране към 21.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Вегалта Сендай |
11 |
7 |
3 |
1 |
18 |
8 |
+10 |
24 |
| 2 |
Омия Ардижа |
11 |
5 |
5 |
1 |
21 |
11 |
+10 |
20 |
| 3 |
Албирекс Ниигата |
11 |
6 |
2 |
3 |
15 |
19 |
-4 |
20 |
| 4 |
Каталер Тояма |
11 |
5 |
4 |
2 |
20 |
11 |
+9 |
19 |
| 5 |
Йокохама ФК |
11 |
5 |
3 |
3 |
20 |
14 |
+6 |
18 |
| 6 |
Шонан Белмар |
11 |
4 |
6 |
1 |
12 |
10 |
+2 |
18 |
| 7 |
Оита Тринита |
11 |
4 |
5 |
2 |
16 |
9 |
+7 |
17 |
| 8 |
Иваки |
11 |
5 |
0 |
6 |
18 |
17 |
+1 |
15 |
| 9 |
Фуджиеда МИФК |
11 |
3 |
5 |
3 |
13 |
11 |
+2 |
14 |
| 10 |
Тегеваджаро Миядзаки |
11 |
3 |
5 |
3 |
15 |
15 |
0 |
14 |
| 11 |
Джубило Ивата |
11 |
4 |
2 |
5 |
13 |
14 |
-1 |
14 |
| 12 |
Саган Тошу |
11 |
4 |
2 |
5 |
11 |
13 |
-2 |
14 |
| 13 |
Токушима Вортис |
11 |
4 |
2 |
5 |
10 |
12 |
-2 |
14 |
| 14 |
Монтедио Ямагата |
11 |
4 |
1 |
6 |
11 |
9 |
+2 |
13 |
| 15 |
Блаублиц Акита |
11 |
3 |
4 |
4 |
12 |
12 |
0 |
13 |
| 16 |
Точиги Сити |
11 |
3 |
2 |
6 |
17 |
18 |
-1 |
11 |
| 17 |
Консадол Сапоро |
11 |
3 |
2 |
6 |
13 |
19 |
-6 |
11 |
| 18 |
Имабари |
11 |
3 |
2 |
6 |
14 |
22 |
-8 |
11 |
| 19 |
Ванрауре Хачинохе |
11 |
3 |
2 |
6 |
9 |
20 |
-11 |
11 |
| 20 |
Вентфорет Кофу |
11 |
3 |
1 |
7 |
9 |
23 |
-14 |
10 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Монтедио Ямагата |
|
| Консадол Сапоро |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Монтедио Ямагата |
Монтедио Ямагата |
|
Консадол Сапоро |
Консадол Сапоро |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Вегалта Сендай |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 2 |
Омия Ардижа |
|
|
|
|
1 - 4 |
|
|
| 3 |
Албирекс Ниигата |
|
1 - 0 |
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 4 |
Каталер Тояма |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
|
|
| 5 |
Йокохама ФК |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
| 6 |
Шонан Белмар |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
|
| 7 |
Оита Тринита |
|
2 - 1 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 8 |
Иваки |
|
|
|
|
2 - 1 |
|
|
| 9 |
Фуджиеда МИФК |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
|
| 10 |
Тегеваджаро Миядзаки |
|
|
|
|
|
3 - 2 |
3 - 2 |
| 11 |
Джубило Ивата |
|
|
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 12 |
Саган Тошу |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
| 13 |
Токушима Вортис |
|
|
|
|
2 - 0 |
|
|
| 14 |
Монтедио Ямагата |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 15 |
Блаублиц Акита |
|
|
|
|
1 - 0 |
|
|
| 16 |
Точиги Сити |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
1 - 4 |
|
|
| 17 |
Консадол Сапоро |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 18 |
Имабари |
|
0 - 3 |
|
|
|
|
|
| 19 |
Ванрауре Хачинохе |
|
|
|
|
|
|
|
| 20 |
Вентфорет Кофу |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Монтедио Ямагата |
Консадол Сапоро |
| Победи |
4 |
3 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
6 |
6 |
| Вкарани Голове |
11 |
13 |
| Получени Голове |
9 |
19 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.18 |
| Средно Получени |
0.82 |
1.73 |
| Мачове Вкарал |
55% |
91% |
| Мачове Получил |
55% |
82% |
| Гол/Гол |
18% |
73% |
| Над 1.5 |
64% |
82% |
| Над 2.5 |
27% |
55% |
| Над 3.5 |
0% |
27% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
0 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
3 |
4 |
| Вкарани Голове |
7 |
5 |
| Получени Голове |
5 |
9 |
| Средно Вкарани |
1.17 |
1.00 |
| Средно Получени |
0.83 |
1.80 |
| Мачове Вкарал |
67% |
80% |
| Мачове Получил |
50% |
100% |
| Гол/Гол |
17% |
80% |
| Над 1.5 |
83% |
80% |
| Над 2.5 |
17% |
60% |
| Над 3.5 |
0% |
20% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.25 |
3.30 |
2.70 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.30 |
1.53 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.90 |
1.90 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
19.10.2026 00:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака