Япония - Джей2 Лига (2018)
07:00
Монтедио Ямагата
Мачида Зелвия
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.60 | 3.00 | 2.89 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.41 | 1.39 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.62 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.39 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.18 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.03.2018 04:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тендо, а гостите от Мачида. Разстоянието между двата града е 322.5 км. Мачът ще се играе на стадион НД Софт, който има капацитет от 20 315 места. Размерите на терена са 107 x 70 m. Снимки от Google карта стадион НД Софт. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Монтедио Ямагата - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.03.2018 | Джей2 Лига | Роасо Кумамото | 1 - 2 | Монтедио Ямагата | 2.99 | 2.88 | 2.40 |
| 04.03.2018 | Джей2 Лига | Оита Тринита | 2 - 2 | Монтедио Ямагата | 1.96 | 3.11 | 3.78 |
| 25.02.2018 | Джей2 Лига | Мито Холихок | 3 - 0 | Монтедио Ямагата | 2.48 | 3.00 | 2.78 |
| 19.11.2017 | Джей2 Лига | Монтедио Ямагата | 4 - 1 | Гифу | 2.08 | 3.27 | 3.23 |
| 12.11.2017 | Джей2 Лига | Мито Холихок | 0 - 1 | Монтедио Ямагата | 2.37 | 3.08 | 2.87 |
| 05.11.2017 | Джей2 Лига | Оита Тринита | 1 - 1 | Монтедио Ямагата | 2.15 | 3.12 | 3.25 |
| 29.10.2017 | Джей2 Лига | Монтедио Ямагата | 2 - 2 | Ехиме ФК | 2.02 | 3.19 | 3.48 |
| 22.10.2017 | Джей2 Лига | Каматамаре Сануки | 0 - 0 | Монтедио Ямагата | 2.75 | 3.11 | 2.45 |
| 14.10.2017 | Джей2 Лига | Монтедио Ямагата | 2 - 0 | Йокохама ФК | 2.43 | 3.00 | 2.85 |
| 07.10.2017 | Джей2 Лига | Токио Верди | 3 - 1 | Монтедио Ямагата | 2.01 | 3.21 | 3.49 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 1 равенство в последните 3 домакинства.
Мачида Зелвия - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.03.2018 | Джей2 Лига | Мачида Зелвия | 0 - 0 | Вентфорет Кофу | 2.82 | 2.93 | 2.51 |
| 04.03.2018 | Джей2 Лига | Мачида Зелвия | 3 - 2 | Омия Ардижа | 3.29 | 2.98 | 2.18 |
| 25.02.2018 | Джей2 Лига | Киото Санга | 0 - 2 | Мачида Зелвия | 2.01 | 3.09 | 3.61 |
| 19.11.2017 | Джей2 Лига | Шонан Белмар | 1 - 1 | Мачида Зелвия | 1.74 | 3.48 | 4.28 |
| 12.11.2017 | Джей2 Лига | Мачида Зелвия | 0 - 1 | Ренофа Ямагучи | 2.39 | 3.27 | 2.68 |
| 05.11.2017 | Джей2 Лига | Джеф Юнайтед Чиба | 2 - 1 | Мачида Зелвия | 1.80 | 3.48 | 3.96 |
| 29.10.2017 | Джей2 Лига | Мачида Зелвия | 1 - 1 | Каматамаре Сануки | 2.16 | 3.13 | 3.20 |
| 20.10.2017 | Джей2 Лига | Йокохама ФК | 2 - 2 | Мачида Зелвия | 2.11 | 3.25 | 3.22 |
| 15.10.2017 | Джей2 Лига | Мачида Зелвия | 1 - 1 | Звейген Канадзава | 2.02 | 3.22 | 3.44 |
| 07.10.2017 | Джей2 Лига | Мачида Зелвия | 1 - 1 | В-Варен Нагазаки | 2.52 | 3.03 | 2.71 |
Общо 2 победи, 6 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.2017 | Джей2 Лига | Мачида Зелвия | 0 - 0 | Монтедио Ямагата | 2.35 | 2.94 | 3.02 |
| 01.07.2017 | Джей2 Лига | Монтедио Ямагата | 1 - 3 | Мачида Зелвия | 2.33 | 2.96 | 3.08 |
| 10.07.2016 | Джей2 Лига | Мачида Зелвия | 2 - 1 | Монтедио Ямагата | 2.34 | 3.02 | 2.96 |
| 09.04.2016 | Джей2 Лига | Монтедио Ямагата | 0 - 1 | Мачида Зелвия | 2.21 | 2.98 | 3.25 |
| 26.08.2012 | Джей2 Лига | Монтедио Ямагата | 3 - 1 | Мачида Зелвия | 1.52 | 3.72 | 5.74 |
| 17.06.2012 | Джей2 Лига | Мачида Зелвия | 0 - 0 | Монтедио Ямагата | 4.65 | 3.45 | 1.67 |
В последните 6 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Монтедио Ямагата имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Джей2 Лига класиране към 17.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ренофа Ямагучи | 3 | +7 | 9 |
| 2 | Фагиано Окаяма | 3 | +5 | 9 |
| 3 | Мито Холихок | 3 | +4 | 7 |
| 4 | Йокохама ФК | 3 | +4 | 7 |
| 5 | Ависпа Фукуока | 3 | +3 | 7 |
| 5 | Мачида Зелвия | 3 | +3 | 7 |
| 7 | Токио Верди | 3 | +2 | 7 |
| 8 | Албирекс Ниигата | 3 | +1 | 5 |
| 9 | Оита Тринита | 3 | +1 | 4 |
| 10 | Монтедио Ямагата | 3 | -2 | 4 |
| 11 | Омия Ардижа | 3 | -1 | 3 |
| 12 | Звейген Канадзава | 3 | -1 | 3 |
| 12 | Каматамаре Сануки | 3 | -1 | 3 |
| 12 | Токушима Вортис | 3 | -1 | 3 |
| 15 | Гифу | 3 | -2 | 3 |
| 16 | Роасо Кумамото | 3 | -3 | 3 |
| 17 | Мацумото Ямага | 3 | -1 | 2 |
| 18 | Вентфорет Кофу | 3 | -1 | 2 |
| 19 | Киото Санга | 3 | -2 | 2 |
| 20 | Джеф Юнайтед Чиба | 3 | -2 | 1 |
| 21 | Ехиме ФК | 3 | -5 | 0 |
| 22 | Точиги СК | 3 | -8 | 0 |
Хронология в първенството
| Монтедио Ямагата | |
| Мачида Зелвия | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Монтедио Ямагата | Монтедио Ямагата | Мачида Зелвия | Мачида Зелвия | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ренофа Ямагучи | |||||||
| 2 | Фагиано Окаяма | |||||||
| 3 | Мито Холихок | 3 - 0 | ||||||
| 4 | Йокохама ФК | |||||||
| 5 | Ависпа Фукуока | |||||||
| 5 | Мачида Зелвия | - | - | - | ||||
| 7 | Токио Верди | |||||||
| 8 | Албирекс Ниигата | |||||||
| 9 | Оита Тринита | 2 - 2 | ||||||
| 10 | Монтедио Ямагата | - | - | - | ||||
| 11 | Омия Ардижа | 3 - 2 | ||||||
| 12 | Звейген Канадзава | |||||||
| 12 | Каматамаре Сануки | |||||||
| 12 | Токушима Вортис | |||||||
| 15 | Гифу | |||||||
| 16 | Роасо Кумамото | 1 - 2 | ||||||
| 17 | Мацумото Ямага | |||||||
| 18 | Вентфорет Кофу | 0 - 0 | ||||||
| 19 | Киото Санга | 0 - 2 | 0 - 2 | |||||
| 20 | Джеф Юнайтед Чиба | |||||||
| 21 | Ехиме ФК | |||||||
| 22 | Точиги СК | |||||||
Класиране в шампионата
| Монтедио Ямагата | Мачида Зелвия | |
| Позиция | 10 | 5 |
| Точки | 4 | 7 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 21 | 4 |
| Точки | 0 | 3 |
Форма в шампионата
| Монтедио Ямагата | Мачида Зелвия | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
1 1 |
2
1 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
1
0 0 |
Голове в шампионата
| Монтедио Ямагата | Мачида Зелвия | |
|
Вкарани
Получени |
4
6 |
5
2 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
2
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.60 | 3.00 | 2.89 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.41 | 1.39 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.62 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.39 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.18 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.03.2018 04:03. Възможни са промени към настоящия момент!
