Япония - Джей2 Лига (2017)
08:00
Монтедио Ямагата
Ренофа Ямагучи
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.10 | 3.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.38 | 1.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.30 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.05.2017 04:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тендо, а гостите от Ямагучи. Разстоянието между двата града е 922.5 км. Мачът ще се играе на стадион НД Софт, който има капацитет от 20 315 места. Размерите на терена са 107 x 70 m. Снимки от Google карта стадион НД Софт. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Монтедио Ямагата - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2017 | Джей2 Лига | Монтедио Ямагата | 1 - 0 | Мацумото Ямага | 3.35 | 2.94 | 2.18 |
| 13.05.2017 | Джей2 Лига | Звейген Канадзава | 1 - 1 | Монтедио Ямагата | 2.79 | 2.91 | 2.55 |
| 07.05.2017 | Джей2 Лига | Монтедио Ямагата | 0 - 0 | Нагоя Грампус | 2.79 | 2.96 | 2.52 |
| 03.05.2017 | Джей2 Лига | Монтедио Ямагата | 0 - 0 | Мито Холихок | 2.24 | 2.93 | 3.26 |
| 29.04.2017 | Джей2 Лига | Ехиме ФК | 2 - 0 | Монтедио Ямагата | 2.52 | 2.86 | 2.89 |
| 23.04.2017 | Джей2 Лига | Фагиано Окаяма | 2 - 1 | Монтедио Ямагата | 2.80 | 2.87 | 2.59 |
| 15.04.2017 | Джей2 Лига | Монтедио Ямагата | 1 - 0 | Токио Верди | 2.30 | 2.92 | 3.17 |
| 09.04.2017 | Джей2 Лига | Монтедио Ямагата | 3 - 2 | Оита Тринита | 2.28 | 3.00 | 3.13 |
| 02.04.2017 | Джей2 Лига | В-Варен Нагазаки | 2 - 0 | Монтедио Ямагата | 2.89 | 2.84 | 2.54 |
| 26.03.2017 | Джей2 Лига | Монтедио Ямагата | 0 - 0 | Ависпа Фукуока | 2.76 | 2.97 | 2.54 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 3 равенства в последните 6 домакинства.
Ренофа Ямагучи - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2017 | Джей2 Лига | Теспа Гунма | 2 - 1 | Ренофа Ямагучи | 2.96 | 3.16 | 2.27 |
| 13.05.2017 | Джей2 Лига | Ренофа Ямагучи | 1 - 1 | Киото Санга | 2.68 | 3.02 | 2.57 |
| 07.05.2017 | Джей2 Лига | Ехиме ФК | 2 - 1 | Ренофа Ямагучи | 2.16 | 3.04 | 3.28 |
| 03.05.2017 | Джей2 Лига | Шонан Белмар | 1 - 0 | Ренофа Ямагучи | 1.76 | 3.35 | 4.34 |
| 29.04.2017 | Джей2 Лига | Ренофа Ямагучи | 0 - 3 | В-Варен Нагазаки | 2.31 | 2.98 | 3.09 |
| 22.04.2017 | Джей2 Лига | Нагоя Грампус | 0 - 2 | Ренофа Ямагучи | 1.85 | 3.41 | 3.84 |
| 15.04.2017 | Джей2 Лига | Ренофа Ямагучи | 0 - 1 | Джеф Юнайтед Чиба | 2.87 | 3.02 | 2.42 |
| 08.04.2017 | Джей2 Лига | Ренофа Ямагучи | 1 - 1 | Токушима Вортис | 2.94 | 2.97 | 2.41 |
| 01.04.2017 | Джей2 Лига | Мито Холихок | 1 - 1 | Ренофа Ямагучи | 2.57 | 3.02 | 2.69 |
| 26.03.2017 | Джей2 Лига | Ренофа Ямагучи | 1 - 0 | Каматамаре Сануки | 2.17 | 3.10 | 3.24 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.11.2016 | Джей2 Лига | Ренофа Ямагучи | 2 - 2 | Монтедио Ямагата | 2.36 | 3.19 | 2.82 |
| 03.07.2016 | Джей2 Лига | Монтедио Ямагата | 2 - 1 | Ренофа Ямагучи | 2.31 | 3.16 | 2.90 |
В последните 2 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Монтедио Ямагата имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Джей2 Лига класиране към 21.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йокохама ФК | 14 | +14 | 28 |
| 2 | Ависпа Фукуока | 14 | +6 | 27 |
| 3 | Шонан Белмар | 14 | +4 | 27 |
| 4 | Токио Верди | 14 | +11 | 26 |
| 5 | Нагоя Грампус | 14 | +6 | 25 |
| 6 | Ехиме ФК | 14 | +4 | 24 |
| 7 | Оита Тринита | 14 | +4 | 23 |
| 8 | В-Варен Нагазаки | 14 | +3 | 23 |
| 9 | Токушима Вортис | 14 | +2 | 22 |
| 10 | Мацумото Ямага | 14 | +6 | 19 |
| 11 | Гифу | 14 | +2 | 19 |
| 12 | Джеф Юнайтед Чиба | 14 | -1 | 19 |
| 13 | Монтедио Ямагата | 14 | -1 | 19 |
| 14 | Мито Холихок | 14 | 0 | 18 |
| 15 | Мачида Зелвия | 14 | 0 | 17 |
| 16 | Киото Санга | 14 | -1 | 17 |
| 17 | Фагиано Окаяма | 14 | -8 | 15 |
| 18 | Роасо Кумамото | 14 | -7 | 14 |
| 19 | Звейген Канадзава | 14 | -7 | 13 |
| 20 | Ренофа Ямагучи | 14 | -9 | 10 |
| 21 | Каматамаре Сануки | 14 | -8 | 9 |
| 22 | Теспа Гунма | 14 | -20 | 7 |
Хронология в първенството
| Монтедио Ямагата | |
| Ренофа Ямагучи | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Монтедио Ямагата | Монтедио Ямагата | Ренофа Ямагучи | Ренофа Ямагучи | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Йокохама ФК | |||||||
| 2 | Ависпа Фукуока | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | ||||
| 3 | Шонан Белмар | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 4 | Токио Верди | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 2 | ||||
| 5 | Нагоя Грампус | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 6 | Ехиме ФК | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 7 | Оита Тринита | 3 - 2 | 3 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 8 | В-Варен Нагазаки | 2 - 0 | 0 - 3 | |||||
| 9 | Токушима Вортис | 1 - 1 | ||||||
| 10 | Мацумото Ямага | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 11 | Гифу | 2 - 2 | 2 - 2 | |||||
| 12 | Джеф Юнайтед Чиба | 1 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 13 | Монтедио Ямагата | - | - | - | ||||
| 14 | Мито Холихок | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 15 | Мачида Зелвия | |||||||
| 16 | Киото Санга | 1 - 2 | 1 - 1 | |||||
| 17 | Фагиано Окаяма | 2 - 1 | ||||||
| 18 | Роасо Кумамото | 1 - 1 | ||||||
| 19 | Звейген Канадзава | 1 - 1 | ||||||
| 20 | Ренофа Ямагучи | - | - | - | ||||
| 21 | Каматамаре Сануки | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 22 | Теспа Гунма | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
Класиране в шампионата
| Монтедио Ямагата | Ренофа Ямагучи | |
| Позиция | 13 | 20 |
| Точки | 19 | 10 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 18 |
| Точки | 13 | 5 |
Форма в шампионата
| Монтедио Ямагата | Ренофа Ямагучи | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
7 3 |
2
4 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
4 0 |
1
2 4 |
Голове в шампионата
| Монтедио Ямагата | Ренофа Ямагучи | |
|
Вкарани
Получени |
11
12 |
11
20 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
5
2 |
7
10 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.10 | 3.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.38 | 1.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.30 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.05.2017 04:05. Възможни са промени към настоящия момент!
