Япония - Джей2 Лига (2026 - 2027)
неделя, 9 август, 2026
13:00
Монтедио Ямагата
Точиги Сити
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Монтедио Ямагата
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.45 |
3.25 |
2.70 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
1.33 |
1.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.95 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
09.08.2026 12:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тендо, а гостите от Точиги.
Разстоянието между двата града е 226.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
НД Софт,
който има капацитет от
20 315 места.
Размерите на терена са 107 x 70 m.
Снимки от Google карта
стадион НД Софт.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Монтедио Ямагата - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 07.06.2026 |
Плейофи |
Оита Тринита |
1 - 0 |
Монтедио Ямагата |
2.49 |
3.08 |
2.68 |
| 31.05.2026 |
Плейофи |
Монтедио Ямагата |
1 - 1 |
Мацумото Ямага |
2.14 |
3.30 |
3.05 |
| 24.05.2026 |
Джей2 Лига |
Монтедио Ямагата |
3 - 1 |
Шонан Белмар |
3.05 |
3.30 |
2.14 |
| 16.05.2026 |
Джей2 Лига |
Точиги Сити |
3 - 0 |
Монтедио Ямагата |
2.10 |
3.31 |
3.10 |
| 10.05.2026 |
Джей2 Лига |
Монтедио Ямагата |
2 - 3 |
Сагамихара |
2.33 |
3.23 |
2.77 |
| 06.05.2026 |
Джей2 Лига |
Монтедио Ямагата |
1 - 2 |
Теспа Гунма |
1.81 |
3.48 |
3.86 |
| 03.05.2026 |
Джей2 Лига |
Монтедио Ямагата |
2 - 2 |
Точиги СК |
2.39 |
3.10 |
2.81 |
| 29.04.2026 |
Джей2 Лига |
Блаублиц Акита |
2 - 0 |
Монтедио Ямагата |
2.04 |
3.04 |
3.59 |
| 25.04.2026 |
Джей2 Лига |
Вегалта Сендай |
1 - 0 |
Монтедио Ямагата |
1.55 |
3.84 |
5.20 |
| 19.04.2026 |
Джей2 Лига |
Монтедио Ямагата |
1 - 0 |
Ванрауре Х. |
2.89 |
3.09 |
2.34 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 6 домакинства.
Точиги Сити - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 06.06.2026 |
Плейофи |
Точиги Сити |
3 - 1 |
Рейлак Шига |
1.77 |
3.51 |
4.06 |
| 30.05.2026 |
Плейофи |
Точиги Сити |
2 - 2 |
Джубило Ивата |
2.24 |
3.26 |
2.84 |
| 24.05.2026 |
Джей2 Лига |
Блаублиц Акита |
1 - 0 |
Точиги Сити |
2.04 |
3.12 |
3.45 |
| 16.05.2026 |
Джей2 Лига |
Точиги Сити |
3 - 0 |
Монтедио Ямагата |
2.10 |
3.31 |
3.10 |
| 09.05.2026 |
Джей2 Лига |
Теспа Гунма |
0 - 0 |
Точиги Сити |
2.62 |
3.43 |
2.34 |
| 06.05.2026 |
Джей2 Лига |
Точиги Сити |
2 - 2 |
Йокохама ФК |
3.18 |
3.33 |
2.07 |
| 02.05.2026 |
Джей2 Лига |
Шонан Белмар |
1 - 2 |
Точиги Сити |
1.74 |
3.59 |
4.08 |
| 29.04.2026 |
Джей2 Лига |
Сагамихара |
1 - 0 |
Точиги Сити |
2.25 |
3.23 |
2.88 |
| 25.04.2026 |
Джей2 Лига |
Точиги Сити |
2 - 1 |
Точиги СК |
2.24 |
3.23 |
2.89 |
| 18.04.2026 |
Джей2 Лига |
Вегалта Сендай |
5 - 0 |
Точиги Сити |
1.53 |
3.91 |
5.37 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 16.05.2026 |
Джей2 Лига |
Точиги Сити |
3 - 0 |
Монтедио Ямагата |
2.10 |
3.31 |
3.10 |
| 29.03.2026 |
Джей2 Лига |
Монтедио Ямагата |
1 - 2 |
Точиги Сити |
2.48 |
2.99 |
2.75 |
В последните 2 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 2 победи
и нямат равен мач.
На домашния терен на Монтедио Ямагата имат изиграна само 1 среща,
като победители са били гостите.
Джей2 Лига класиране към 09.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Ванрауре Хачинохе |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 1 |
Консадол Сапоро |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 1 |
Саган Тошу |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 1 |
Фуджиеда МИФК |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 5 |
Йокохама ФК |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 5 |
Омия Ардижа |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 5 |
Шонан Белмар |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 8 |
Блаублиц Акита |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 8 |
Джубило Ивата |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 10 |
Албирекс Ниигата |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 10 |
Оита Тринита |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 10 |
Тегеваджаро Миядзаки |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 13 |
Вегалта Сендай |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 13 |
Вентфорет Кофу |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 13 |
Каталер Тояма |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 13 |
Токушима Вортис |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 17 |
Иваки |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 17 |
Имабари |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 17 |
Монтедио Ямагата |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 17 |
Точиги Сити |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Монтедио Ямагата |
Точиги Сити |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.45 |
3.25 |
2.70 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
1.33 |
1.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.95 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
09.08.2026 12:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Монтедио Ямагата