Мексико - Лига МХ (2026 - Апертура)
понеделник, 19 октомври, 2026
04:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 2
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.57 |
4.10 |
5.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
1.22 |
2.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.25 |
3.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.25 |
1.62 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.10.2026 20:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Монтерей, а гостите от Пачука.
Мачът ще се играе в Гуадалупе,
разстоянието от Гуадалупе до Монтерей е
5.8 км.,
а от Гуадалупе до Пачука е
637.7 км.
Мачът ще се играе на стадион
Естадио ББВА,
който има капацитет от
53 529 места.
Снимки от Google карта
стадион Естадио ББВА.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Монтерей - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Лига МХ |
Америка Мексико |
1 - 1 |
Монтерей |
1.86 |
3.62 |
3.68 |
| 04.10.2026 |
Приятелски срещи |
Монтерей |
2 - 1 |
Депортиво Толука |
- |
- |
- |
| 26.09.2026 |
Лига МХ |
Атланте |
4 - 2 |
Монтерей |
3.20 |
3.55 |
2.04 |
| 20.09.2026 |
Лига МХ |
Монтерей |
1 - 0 |
Крус Асул |
2.18 |
3.60 |
2.86 |
| 13.09.2026 |
Лига МХ |
Монтерей |
0 - 0 |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
2.18 |
3.38 |
3.01 |
| 07.09.2026 |
Купа на Лигите |
Депортиво Толука |
2 - 0 |
Монтерей |
2.14 |
3.31 |
3.15 |
| 03.09.2026 |
Купа на Лигите |
Америка Мексико |
2 - 2 |
Монтерей |
2.18 |
3.35 |
2.98 |
| 31.08.2026 |
Лига МХ |
Монтерей |
1 - 3 |
Атлетико Сан Луис |
1.50 |
4.27 |
5.37 |
| 26.08.2026 |
Купа на Лигите |
Монтерей |
2 - 1 |
Чикаго Файър |
2.75 |
3.56 |
2.24 |
| 22.08.2026 |
Лига МХ |
Леон |
2 - 0 |
Монтерей |
2.89 |
3.53 |
2.19 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Пачука - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.10.2026 |
Лига МХ |
Пачука |
3 - 3 |
Некакса Агуаскалиентес |
1.68 |
3.83 |
4.41 |
| 27.09.2026 |
Лига МХ |
Сантос Лагуна |
1 - 0 |
Пачука |
3.16 |
3.51 |
2.07 |
| 21.09.2026 |
Лига МХ |
Пачука |
2 - 2 |
Тихуана |
1.77 |
3.62 |
4.09 |
| 12.09.2026 |
Лига МХ |
Атланте |
0 - 3 |
Пачука |
2.94 |
3.38 |
2.22 |
| 05.09.2026 |
Лига МХ |
Хуарес |
0 - 2 |
Пачука |
3.51 |
3.38 |
1.96 |
| 30.08.2026 |
Лига МХ |
Пачука |
1 - 1 |
Чивас Гуадалахара |
3.12 |
3.39 |
2.11 |
| 24.08.2026 |
Лига МХ |
Атлетико Сан Луис |
1 - 1 |
Пачука |
2.95 |
3.42 |
2.20 |
| 18.08.2026 |
Лига МХ |
Пачука |
2 - 3 |
Пуебла |
1.52 |
4.03 |
5.62 |
| 12.08.2026 |
Купа на Лигите |
Шарлът |
0 - 1 |
Пачука |
1.70 |
3.94 |
4.02 |
| 08.08.2026 |
Купа на Лигите |
Кълъмбъс Крю |
2 - 1 |
Пачука |
2.16 |
3.55 |
2.87 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 19.04.2026 |
Лига МХ |
Монтерей |
1 - 3 |
Пачука |
2.08 |
3.59 |
3.08 |
| 14.07.2025 |
Лига МХ |
Пачука |
3 - 0 |
Монтерей |
2.23 |
3.36 |
2.96 |
| 28.04.2025 |
ПД Клаус. Плейоф |
Монтерей |
1 - 2 |
Пачука |
1.93 |
3.55 |
3.52 |
| 26.01.2025 |
Лига МХ |
Монтерей |
2 - 3 |
Пачука |
1.72 |
3.88 |
4.18 |
| 08.07.2024 |
Лига МХ |
Пачука |
0 - 1 |
Монтерей |
2.13 |
3.55 |
3.52 |
| 11.02.2024 |
Лига МХ |
Монтерей |
3 - 2 |
Пачука |
1.68 |
3.93 |
4.38 |
| 05.11.2023 |
Лига МХ |
Пачука |
0 - 2 |
Монтерей |
2.53 |
3.38 |
2.56 |
| 13.03.2023 |
Лига МХ |
Пачука |
1 - 2 |
Монтерей |
2.37 |
3.11 |
2.96 |
| 24.10.2022 |
ПД Аперт. Плейоф |
Монтерей |
0 - 1 |
Пачука |
1.94 |
3.48 |
3.63 |
| 21.10.2022 |
ПД Аперт. Плейоф |
Пачука |
5 - 2 |
Монтерей |
1.98 |
3.14 |
3.97 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 6 победи
и нямат равен мач.
На домашния терен на Монтерей имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 4 победи
и нямат равен мач.
Лига МХ класиране към 19.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Америка Мексико |
11 |
7 |
3 |
1 |
27 |
14 |
+13 |
24 |
| 2 |
Депортиво Толука |
12 |
6 |
3 |
3 |
26 |
16 |
+10 |
21 |
| 3 |
Атлас Гуадалахара |
12 |
6 |
3 |
3 |
19 |
18 |
+1 |
21 |
| 4 |
Чивас Гуадалахара |
12 |
5 |
5 |
2 |
19 |
12 |
+7 |
20 |
| 5 |
Крус Асул |
12 |
6 |
2 |
4 |
27 |
21 |
+6 |
20 |
| 6 |
Керетаро |
11 |
6 |
2 |
3 |
15 |
13 |
+2 |
20 |
| 7 |
Леон |
12 |
5 |
3 |
4 |
18 |
17 |
+1 |
18 |
| 8 |
Сантос Лагуна |
12 |
5 |
1 |
6 |
17 |
16 |
+1 |
16 |
| 9 |
Тихуана |
11 |
4 |
4 |
3 |
15 |
14 |
+1 |
16 |
| 10 |
Пумас УНАМ Мексико |
12 |
4 |
4 |
4 |
19 |
20 |
-1 |
16 |
| 11 |
Пуебла |
12 |
4 |
4 |
4 |
12 |
13 |
-1 |
16 |
| 12 |
Монтерей |
10 |
4 |
2 |
4 |
17 |
15 |
+2 |
14 |
| 13 |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
12 |
3 |
5 |
4 |
14 |
16 |
-2 |
14 |
| 14 |
Пачука |
11 |
3 |
4 |
4 |
18 |
14 |
+4 |
13 |
| 15 |
Атлетико Сан Луис |
12 |
3 |
4 |
5 |
16 |
21 |
-5 |
13 |
| 16 |
Атланте |
12 |
2 |
5 |
5 |
13 |
19 |
-6 |
11 |
| 17 |
Некакса Агуаскалиентес |
12 |
2 |
3 |
7 |
15 |
25 |
-10 |
9 |
| 18 |
Хуарес |
12 |
1 |
1 |
10 |
8 |
31 |
-23 |
4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Монтерей |
|
| Пачука |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Монтерей |
Монтерей |
|
Пачука |
Пачука |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Америка Мексико |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 2 |
Депортиво Толука |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Атлас Гуадалахара |
|
0 - 2 |
|
|
|
|
|
| 4 |
Чивас Гуадалахара |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 5 |
Крус Асул |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
| 6 |
Керетаро |
|
|
|
|
1 - 2 |
|
|
| 7 |
Леон |
|
2 - 0 |
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 8 |
Сантос Лагуна |
3 - 2 |
|
3 - 2 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 9 |
Тихуана |
|
|
|
|
2 - 2 |
|
|
| 10 |
Пумас УНАМ Мексико |
|
|
|
|
|
0 - 3 |
0 - 3 |
| 11 |
Пуебла |
|
|
|
|
2 - 3 |
|
|
| 12 |
Монтерей |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 13 |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
| 14 |
Пачука |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 15 |
Атлетико Сан Луис |
1 - 3 |
|
1 - 3 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 16 |
Атланте |
|
4 - 2 |
|
|
|
0 - 3 |
0 - 3 |
| 17 |
Некакса Агуаскалиентес |
|
2 - 1 |
|
|
3 - 3 |
|
|
| 18 |
Хуарес |
6 - 1 |
|
6 - 1 |
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Монтерей |
Пачука |
| Победи |
4 |
3 |
| Равни |
2 |
4 |
| Загуби |
4 |
4 |
| Вкарани Голове |
17 |
18 |
| Получени Голове |
15 |
14 |
| Средно Вкарани |
1.70 |
1.64 |
| Средно Получени |
1.50 |
1.27 |
| Мачове Вкарал |
80% |
82% |
| Мачове Получил |
70% |
73% |
| Гол/Гол |
60% |
55% |
| Над 1.5 |
80% |
82% |
| Над 2.5 |
50% |
55% |
| Над 3.5 |
40% |
27% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
3 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
1 |
2 |
| Вкарани Голове |
11 |
9 |
| Получени Голове |
6 |
3 |
| Средно Вкарани |
2.20 |
1.50 |
| Средно Получени |
1.20 |
0.50 |
| Мачове Вкарал |
80% |
67% |
| Мачове Получил |
60% |
50% |
| Гол/Гол |
60% |
17% |
| Над 1.5 |
60% |
67% |
| Над 2.5 |
60% |
33% |
| Над 3.5 |
60% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.57 |
4.10 |
5.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
1.22 |
2.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.25 |
3.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.25 |
1.62 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.10.2026 20:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 2
За да гласувате, щракнете на знака