Мексико - Лига МХ (2017 - Клаусура)
03:00
Монтерей
Тигрес УАНЛ Монтерей
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 3.20 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.36 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.04.2017 00:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Монтерей, а гостите от Сан Николас де лос Гарса. Мачът ще се играе в Гуадалупе, разстоянието от Гуадалупе до Монтерей е 5.8 км., а от Гуадалупе до Сан Николас де лос Гарса е 9.0 км. Мачът ще се играе на стадион Естадио ББВА, който има капацитет от 53 529 места. Снимки от Google карта стадион Естадио ББВА. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Монтерей - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.04.2017 | Лига МХ | Депортиво Толука | 1 - 1 | Монтерей | 2.69 | 3.27 | 2.42 |
| 13.04.2017 | Лига МХ | Сантос Лагуна | 2 - 2 | Монтерей | 3.05 | 3.18 | 2.23 |
| 09.04.2017 | Лига МХ | Монтерей | 4 - 1 | Хагуарес де Чиапас | 1.31 | 4.83 | 8.23 |
| 06.04.2017 | Копа Мексико | Монтерей | 1 - 2 | Чивас Гуадалахара | 1.80 | 3.32 | 4.15 |
| 02.04.2017 | Лига МХ | Америка Мексико | 1 - 0 | Монтерей | 2.58 | 3.21 | 2.57 |
| 19.03.2017 | Лига МХ | Монтерей | 2 - 0 | Атлас Гуадалахара | 1.45 | 4.04 | 6.45 |
| 16.03.2017 | Копа Мексико | Монтерей | 3 - 2 | Пуебла | 1.24 | 5.47 | 9.41 |
| 08.03.2017 | Копа Мексико | Монтерей | 4 - 0 | Минерос де Сакатекас | 1.24 | 5.22 | 9.16 |
| 05.03.2017 | Лига МХ | Монтерей | 4 - 1 | Керетаро | 1.44 | 4.04 | 6.58 |
| 01.03.2017 | Копа Мексико | Монтерей | 2 - 1 | Хуарес | 1.26 | 5.18 | 8.69 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 6 победи и 1 загуба в последните 7 домакинства.
Тигрес УАНЛ Монтерей - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2017 | КОНКАКАФ ШК | Тигрес УАНЛ Монтерей | 1 - 1 | Пачука | 1.71 | 3.18 | 4.93 |
| 16.04.2017 | Лига МХ | Тигрес УАНЛ Монтерей | 4 - 0 | Пумас УНАМ Мексико | 1.58 | 3.69 | 5.39 |
| 12.04.2017 | Лига МХ | Тигрес УАНЛ Монтерей | 3 - 0 | Чивас Гуадалахара | 1.91 | 3.14 | 4.05 |
| 09.04.2017 | Лига МХ | Некакса Агуаскалиентес | 1 - 1 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 3.51 | 3.15 | 2.05 |
| 06.04.2017 | КОНКАКАФ ШК | Ванкувър Уайткепс | 1 - 2 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 2.93 | 3.19 | 2.25 |
| 02.04.2017 | Лига МХ | Тигрес УАНЛ Монтерей | 0 - 1 | Леон | 1.67 | 3.58 | 4.72 |
| 19.03.2017 | Лига МХ | Крус Асул | 0 - 0 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 2.22 | 3.13 | 3.14 |
| 15.03.2017 | КОНКАКАФ ШК | Тигрес УАНЛ Монтерей | 2 - 0 | Ванкувър Уайткепс | 1.24 | 5.04 | 9.97 |
| 05.03.2017 | Лига МХ | Пуебла | 0 - 2 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 3.05 | 3.18 | 2.24 |
| 02.03.2017 | КОНКАКАФ ШК | Пумас УНАМ Мексико | 0 - 3 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 2.45 | 3.08 | 2.71 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2016 | Лига МХ | Тигрес УАНЛ Монтерей | 1 - 1 | Монтерей | 2.01 | 3.31 | 3.45 |
| 15.05.2016 | ПД Клаус. Плейоф | Монтерей | 1 - 2 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 2.73 | 3.25 | 2.40 |
| 12.05.2016 | ПД Клаус. Плейоф | Тигрес УАНЛ Монтерей | 1 - 3 | Монтерей | 2.07 | 3.26 | 3.32 |
| 06.03.2016 | Лига МХ | Монтерей | 1 - 0 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 2.37 | 3.19 | 2.77 |
| 20.09.2015 | Лига МХ | Тигрес УАНЛ Монтерей | 3 - 1 | Монтерей | 1.73 | 3.52 | 4.25 |
| 19.04.2015 | Лига МХ | Тигрес УАНЛ Монтерей | 3 - 0 | Монтерей | 1.75 | 3.46 | 4.27 |
| 26.10.2014 | Лига МХ | Монтерей | 2 - 2 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 2.51 | 3.11 | 2.65 |
| 02.02.2014 | Лига МХ | Монтерей | 0 - 0 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 2.60 | 3.04 | 2.64 |
| 03.10.2013 | Копа Мексико | Монтерей | 3 - 0 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 2.45 | 3.00 | 2.60 |
| 11.08.2013 | Лига МХ | Тигрес УАНЛ Монтерей | 3 - 1 | Монтерей | 1.82 | 3.38 | 4.08 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 4 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Монтерей имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Лига МХ класиране към 23.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Тихуана | 15 | +10 | 28 |
| 2 | Депортиво Толука | 15 | +2 | 26 |
| 3 | Чивас Гуадалахара | 14 | +4 | 25 |
| 4 | Монтерей | 14 | +9 | 24 |
| 5 | Америка Мексико | 14 | +3 | 24 |
| 6 | Сантос Лагуна | 14 | +4 | 21 |
| 7 | Атлас Гуадалахара | 14 | +3 | 20 |
| 8 | Пачука | 14 | 0 | 20 |
| 9 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 14 | +8 | 19 |
| 10 | Атлетико Морелия | 14 | -1 | 18 |
| 11 | Пумас УНАМ Мексико | 14 | -2 | 18 |
| 12 | Леон | 14 | -2 | 16 |
| 13 | Керетаро | 14 | -3 | 15 |
| 14 | Веракрус | 14 | -8 | 15 |
| 15 | Крус Асул | 14 | -3 | 14 |
| 16 | Некакса Агуаскалиентес | 14 | -7 | 14 |
| 17 | Хагуарес де Чиапас | 14 | -11 | 14 |
| 18 | Пуебла | 14 | -6 | 13 |
Хронология в първенството
| Монтерей | |
| Тигрес УАНЛ Монтерей | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Монтерей | Монтерей | Тигрес УАНЛ Монтерей | Тигрес УАНЛ Монтерей | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Тихуана | 2 - 0 | ||||||
| 2 | Депортиво Толука | 1 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 3 | Чивас Гуадалахара | 2 - 2 | 2 - 2 | 3 - 0 | ||||
| 4 | Монтерей | - | - | - | ||||
| 5 | Америка Мексико | 1 - 0 | 4 - 2 | |||||
| 6 | Сантос Лагуна | 2 - 2 | 0 - 0 | |||||
| 7 | Атлас Гуадалахара | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 8 | Пачука | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 9 | Тигрес УАНЛ Монтерей | - | - | - | ||||
| 10 | Атлетико Морелия | 1 - 1 | ||||||
| 11 | Пумас УНАМ Мексико | 2 - 0 | 2 - 0 | 4 - 0 | ||||
| 12 | Леон | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | ||||
| 13 | Керетаро | 4 - 1 | 4 - 1 | |||||
| 14 | Веракрус | 0 - 3 | 0 - 3 | |||||
| 15 | Крус Асул | 2 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 16 | Некакса Агуаскалиентес | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 17 | Хагуарес де Чиапас | 4 - 1 | 4 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 18 | Пуебла | 2 - 3 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||||
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Класиране в шампионата
| Монтерей | Тигрес УАНЛ Монтерей | |
| Позиция | 4 | 9 |
| Точки | 24 | 19 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 6 |
| Точки | 17 | 8 |
Форма в шампионата
| Монтерей | Тигрес УАНЛ Монтерей | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
6 2 |
5
4 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
2 0 |
2
2 3 |
Голове в шампионата
| Монтерей | Тигрес УАНЛ Монтерей | |
|
Вкарани
Получени |
24
15 |
18
10 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
15
4 |
6
5 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 3.20 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.36 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.04.2017 00:06. Възможни са промени към настоящия момент!
