Уругвай - Примера Дивисион (2018 - Апертура)
събота, 10 февруари, 2018
22:00
22:00
Монтевидео Сити Торке
Прогресо Монтевидео
0 - 3
(0 - 1, 0 - 2)
Прогнози на потребителите
1 100% за Монтевидео Сити Торке
X 0% за равен
2 0% за Прогресо Монтевидео
Общо гласували: 1
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.29 | 3.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.33 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.02.2018 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Монтевидео. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Монтевидео Сити Торке - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.02.2018 | Примера Дивисион | Монтевидео Торке | 2 - 4 | Насионал Монтевидео | - | - | - |
Прогресо Монтевидео - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.02.2018 | Примера Дивисион | Прогресо Монтевидео | 1 - 1 | Данубио Монтевидео | 3.24 | 3.05 | 2.12 |
| 16.12.2017 | Сегунда дивисион | Прогресо Монтевидео | 2 - 1 | Вия Тереса | 1.72 | 3.35 | 4.20 |
| 22.11.2017 | Сегунда дивисион | Прогресо Монтевидео | 2 - 0 | Сентрал Еспаньол | 1.88 | 3.35 | 3.50 |
| 08.07.2017 | Сегунда дивисион | Прогресо Монтевидео | 0 - 1 | Такуарембо | 1.68 | 3.50 | 4.20 |
| 05.07.2017 | Сегунда дивисион | Сентрал Еспаньол | 1 - 0 | Прогресо Монтевидео | 1.57 | 3.50 | 5.00 |
| 01.07.2017 | Сегунда дивисион | Прогресо Монтевидео | 0 - 2 | Вия Еспаньола | 1.88 | 3.50 | 3.30 |
| 03.12.2016 | Сегунда дивисион | Вия Тереса | 1 - 2 | Прогресо Монтевидео | 1.53 | 3.75 | 5.00 |
| 19.11.2016 | Сегунда дивисион | Прогресо Монтевидео | 0 - 1 | Атенас Сан Карлос | 6.50 | 4.33 | 1.36 |
| 29.10.2016 | Сегунда дивисион | Ел Танкуе Сислей | 1 - 0 | Прогресо Монтевидео | 1.33 | 4.20 | 7.50 |
| 22.10.2016 | Сегунда дивисион | Прогресо Монтевидео | 2 - 1 | Спортиво Серито | 1.92 | 3.40 | 3.30 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 2 загуби в последните 3 гостувания.
Директни срещи
Няма данни в системата
Примера Дивисион класиране към 10.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Дефенсор Спортинг | 1 | +3 | 3 |
| 2 | Насионал Монтевидео | 1 | +2 | 3 |
| 3 | Феникс Монтевидео | 1 | +2 | 3 |
| 4 | Пенярол Монтевидео | 1 | +2 | 3 |
| 5 | Ливърпул Монтевидео | 1 | 0 | 3 |
| 6 | Монтевидео Уондърърс | 1 | 0 | 3 |
| 7 | Ривър Плейт Монтевидео | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Данубио Монтевидео | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Прогресо Монтевидео | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Серо Монтевидео | 1 | 0 | 1 |
| 11 | Бостън Ривър | 1 | 0 | 0 |
| 12 | Ел Танкуе Сислей | 1 | 0 | 0 |
| 13 | Монтевидео Сити Торке | 1 | -2 | 0 |
| 14 | Рампла Хуниорс | 1 | -2 | 0 |
| 15 | Расинг Клуб Монтевидео | 1 | -2 | 0 |
| 16 | Атенас Сан Карлос | 1 | -3 | 0 |
Хронология в първенството
| Монтевидео Сити Торке | |
| Прогресо Монтевидео | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Монтевидео Сити Торке | Монтевидео Сити Торке | Прогресо Монтевидео | Прогресо Монтевидео | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Дефенсор Спортинг | |||||||
| 2 | Насионал Монтевидео | 2 - 4 | 2 - 4 | |||||
| 3 | Феникс Монтевидео | |||||||
| 4 | Пенярол Монтевидео | |||||||
| 5 | Ливърпул Монтевидео | |||||||
| 6 | Монтевидео Уондърърс | |||||||
| 7 | Ривър Плейт Монтевидео | |||||||
| 8 | Данубио Монтевидео | 1 - 1 | ||||||
| 8 | Прогресо Монтевидео | - | - | - | ||||
| 8 | Серо Монтевидео | |||||||
| 11 | Бостън Ривър | |||||||
| 12 | Ел Танкуе Сислей | |||||||
| 13 | Монтевидео Сити Торке | - | - | - | ||||
| 14 | Рампла Хуниорс | |||||||
| 15 | Расинг Клуб Монтевидео | |||||||
| 16 | Атенас Сан Карлос | |||||||
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Класиране в шампионата
| Монтевидео Сити Торке | Прогресо Монтевидео | |
| Позиция | 13 | 8 |
| Точки | 0 | 1 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 9 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Монтевидео Сити Торке | Прогресо Монтевидео | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 1 |
0
1 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 1 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Монтевидео Сити Торке | Прогресо Монтевидео | |
|
Вкарани
Получени |
2
4 |
1
1 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
2
4 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.29 | 3.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.33 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.02.2018 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 100% за Монтевидео Сити Торке
X 0% за равен
2 0% за Прогресо Монтевидео
Общо гласували: 1
