Уругвай - Примера Дивисион (2026 - Втора Фаза)
01:00
Монтевидео Уондърърс
Данубио Монтевидео
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.20 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.36 | 1.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.40 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.18 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.06.2026 00:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Монтевидео. Разстоянието между стадиона на домакините и стадиона на гостите е 6.9 км. Мачът ще се играе на стадион Алфредо Виктор Виера, който има капацитет от 10 000 места. Снимки от Google карта стадион Алфредо Виктор Виера. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Монтевидео Уондърърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | Примера Дивисион | Хув. де Лас Пиедрас | 2 - 5 | Монтевидео Уондърърс | 2.14 | 3.20 | 3.15 |
| 24.05.2026 | Примера Дивисион | Монтевидео Уондърърс | 1 - 1 | Депортиво Малд. | 2.88 | 3.18 | 2.28 |
| 18.05.2026 | Примера Дивисион | Албион Монт. | 0 - 0 | Монтевидео Уондърърс | 1.94 | 3.21 | 3.75 |
| 09.05.2026 | Примера Дивисион | Монтевидео Уондърърс | 1 - 0 | Ливърпул Монтевидео | 3.18 | 3.19 | 2.12 |
| 02.05.2026 | Примера Дивисион | Хув. де Лас Пиедрас | 2 - 1 | Монтевидео Уондърърс | 2.20 | 3.09 | 3.13 |
| 27.04.2026 | Примера Дивисион | Монтевидео Уондърърс | 1 - 0 | Пенярол Монтевидео | 5.13 | 3.55 | 1.62 |
| 18.04.2026 | Примера Дивисион | Прогресо Монтевидео | 2 - 1 | Монтевидео Уондърърс | 2.61 | 3.02 | 2.59 |
| 13.04.2026 | Примера Дивисион | Монтевидео Уондърърс | 1 - 2 | Расинг Клуб Монтевидео | 3.10 | 3.01 | 2.27 |
| 03.04.2026 | Примера Дивисион | Бостън Ривър | 4 - 1 | Монтевидео Уондърърс | 2.39 | 2.98 | 2.89 |
| 28.03.2026 | Примера Дивисион | Монтевидео Уондърърс | 3 - 0 | Серо Монтевидео | 2.05 | 2.99 | 3.61 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Данубио Монтевидео - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.05.2026 | Примера Дивисион | Данубио Монтевидео | 1 - 2 | Прогресо Монтевидео | 1.92 | 3.20 | 3.76 |
| 19.05.2026 | Примера Дивисион | Депортиво Малд. | 3 - 1 | Данубио Монтевидео | 1.96 | 3.18 | 3.70 |
| 09.05.2026 | Примера Дивисион | Данубио Монтевидео | 0 - 1 | Албион Монт. | 2.32 | 3.00 | 2.94 |
| 03.05.2026 | Примера Дивисион | Ливърпул Монтевидео | 3 - 0 | Данубио Монтевидео | 2.14 | 3.06 | 3.28 |
| 26.04.2026 | Примера Дивисион | Насионал Монтевидео | 1 - 2 | Данубио Монтевидео | 1.69 | 3.53 | 4.56 |
| 19.04.2026 | Примера Дивисион | Данубио Монтевидео | 1 - 1 | Депортиво Малд. | 2.78 | 2.99 | 2.48 |
| 12.04.2026 | Примера Дивисион | Сентрал Еспаньол | 2 - 2 | Данубио Монтевидео | 3.13 | 3.01 | 2.25 |
| 04.04.2026 | Примера Дивисион | Данубио Монтевидео | 1 - 1 | Монтевидео Торке | 2.71 | 2.99 | 2.52 |
| 31.03.2026 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 2 - 0 | Данубио Монтевидео | 2.82 | 3.00 | 2.43 |
| 26.03.2026 | Примера Дивисион | Данубио Монтевидео | 0 - 0 | Дефенсор Спортинг | 2.51 | 2.99 | 2.72 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.03.2026 | Примера Дивисион | Монтевидео Уондърърс | 2 - 1 | Данубио Монтевидео | 2.91 | 2.95 | 2.39 |
| 06.09.2025 | Примера Дивисион | Монтевидео Уондърърс | 0 - 2 | Данубио Монтевидео | 2.65 | 2.89 | 2.67 |
| 16.03.2025 | Примера Дивисион | Данубио Монтевидео | 2 - 2 | Монтевидео Уондърърс | 2.10 | 2.97 | 3.49 |
| 29.09.2024 | Примера Дивисион | Монтевидео Уондърърс | 2 - 2 | Данубио Монтевидео | 2.46 | 2.96 | 2.83 |
| 24.03.2024 | Примера Дивисион | Данубио Монтевидео | 0 - 2 | Монтевидео Уондърърс | 2.13 | 3.02 | 3.45 |
| 07.03.2024 | Копа Судамерикана | Монтевидео Уондърърс | 0 - 1 | Данубио Монтевидео | 2.87 | 3.06 | 2.46 |
| 30.11.2023 | Примера Дивисион | Монтевидео Уондърърс | 3 - 0 | Данубио Монтевидео | 2.90 | 3.05 | 2.37 |
| 03.06.2023 | Примера Дивисион | Монтевидео Уондърърс | 1 - 1 | Данубио Монтевидео | 2.97 | 2.92 | 2.37 |
| 29.04.2023 | Примера Дивисион | Данубио Монтевидео | 0 - 2 | Монтевидео Уондърърс | 2.09 | 3.11 | 3.38 |
| 10.09.2022 | Примера Дивисион | Монтевидео Уондърърс | 0 - 3 | Данубио Монтевидео | 2.91 | 2.93 | 2.43 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Монтевидео Уондърърс имат изиграни 7 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Примера Дивисион класиране към 06.06.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Серо Ларго Мело | 3 | +4 | 6 | |||||
| 2 | Пенярол Монтевидео | 3 | +2 | 6 | |||||
| 3 | Сентрал Еспаньол | 3 | +1 | 6 | |||||
| 4 | Расинг Клуб Монтевидео | 3 | +1 | 5 | |||||
| 5 | Ливърпул Монтевидео | 3 | 0 | 4 | |||||
| 6 | Бостън Ривър | 3 | -1 | 3 | |||||
| 7 | Серо Монтевидео | 3 | -4 | 3 | |||||
| 8 | Дефенсор Спортинг | 3 | -3 | 1 | |||||
| 1 | Депортиво Малдонадо | 3 | +5 | 7 | |||||
| 2 | Монтевидео Сити Торке | 3 | +1 | 6 | |||||
| 3 | Насионал Монтевидео | 3 | -1 | 6 | |||||
| 4 | Монтевидео Уондърърс | 3 | +3 | 5 | |||||
| 5 | Хувентуд де Лас Пиедрас | 2 | -1 | 3 | |||||
| 6 | Прогресо Монтевидео | 3 | -2 | 3 | |||||
| 7 | Албион Монтевидео | 3 | -2 | 1 | |||||
| 8 | Данубио Монтевидео | 2 | -3 | 0 | |||||
Хронология в първенството
| Монтевидео Уондърърс | |
| Данубио Монтевидео | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Монтевидео Уондърърс | Монтевидео Уондърърс | Данубио Монтевидео | Данубио Монтевидео | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Серо Ларго Мело | |||||||
| 2 | Пенярол Монтевидео | |||||||
| 3 | Сентрал Еспаньол | |||||||
| 4 | Расинг Клуб Монтевидео | |||||||
| 5 | Ливърпул Монтевидео | |||||||
| 6 | Бостън Ривър | |||||||
| 7 | Серо Монтевидео | |||||||
| 8 | Дефенсор Спортинг | |||||||
| 1 | Депортиво Малдонадо | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 2 | Монтевидео Сити Торке | |||||||
| 3 | Насионал Монтевидео | |||||||
| 4 | Монтевидео Уондърърс | - | - | - | ||||
| 5 | Хувентуд де Лас Пиедрас | 2 - 5 | ||||||
| 6 | Прогресо Монтевидео | 1 - 2 | ||||||
| 7 | Албион Монтевидео | 0 - 0 | ||||||
| 8 | Данубио Монтевидео | - | - | - | ||||
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Класиране в шампионата
| Монтевидео Уондърърс | Данубио Монтевидео | |
| Позиция | 4 | 8 |
| Точки | 5 | 0 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 13 |
| Точки | 1 | 0 |
Форма в шампионата
| Монтевидео Уондърърс | Данубио Монтевидео | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
2 0 |
0
0 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
1 0 |
0
0 1 |
Голове в шампионата
| Монтевидео Уондърърс | Данубио Монтевидео | |
|
Вкарани
Получени |
6
3 |
2
5 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
1
1 |
1
3 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.20 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.36 | 1.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.40 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.18 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.06.2026 00:00. Възможни са промени към настоящия момент!
