Уругвай - Примера Дивисион (2024 - Втора Фаза)
23:30
Монтевидео Уондърърс
Пенярол Монтевидео
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.75 | 3.80 | 1.53 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 1.25 | 1.14 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.33 | 1.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.06.2024 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Монтевидео. Разстоянието между стадиона на домакините и стадиона на гостите е 4.4 км. Мачът ще се играе на стадион Алфредо Виктор Виера, който има капацитет от 10 000 места. Снимки от Google карта стадион Алфредо Виктор Виера. Мачът ще се играе в 17:30 местно време.
Отговорна Игра
Монтевидео Уондърърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.06.2024 | Примера Дивисион | Монтевидео Уондърърс | 2 - 1 | Рампла Хуниорс | 2.14 | 3.12 | 3.24 |
| 25.05.2024 | Примера Дивисион | Мирамар Мисионес | 2 - 0 | Монтевидео Уондърърс | 2.62 | 3.05 | 2.63 |
| 19.05.2024 | Примера Дивисион | Монтевидео Уондърърс | 1 - 0 | Серо Ларго Мело | 2.64 | 2.96 | 2.66 |
| 12.05.2024 | Примера Дивисион | Пенярол Монтевидео | 1 - 0 | Монтевидео Уондърърс | 1.43 | 4.12 | 6.63 |
| 04.05.2024 | Примера Дивисион | Монтевидео Уондърърс | 2 - 0 | Прогресо Монтевидео | 2.99 | 3.25 | 2.20 |
| 29.04.2024 | Примера Дивисион | Дефенсор Спортинг | 2 - 2 | Монтевидео Уондърърс | 1.54 | 3.79 | 5.45 |
| 21.04.2024 | Примера Дивисион | Феникс Монтевидео | 1 - 2 | Монтевидео Уондърърс | 2.41 | 2.97 | 2.92 |
| 17.04.2024 | Примера Дивисион | Монтевидео Уондърърс | 2 - 3 | Ливърпул Монтевидео | 3.36 | 3.19 | 2.06 |
| 06.04.2024 | Примера Дивисион | Ривър Плейт Монтевидео | 3 - 1 | Монтевидео Уондърърс | 2.49 | 2.91 | 2.84 |
| 01.04.2024 | Примера Дивисион | Монтевидео Уондърърс | 0 - 2 | Бостън Ривър | 2.70 | 3.09 | 2.50 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Пенярол Монтевидео - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.06.2024 | Примера Дивисион | Феникс Монтевидео | 0 - 1 | Пенярол Монтевидео | 5.18 | 3.56 | 1.61 |
| 29.05.2024 | Копа Либ. Гр. фаза | Пенярол Монтевидео | 2 - 1 | Росарио Сентрал | 1.97 | 3.21 | 3.90 |
| 24.05.2024 | Примера Дивисион | Пенярол Монтевидео | 3 - 1 | Прогресо Монтевидео | 1.45 | 4.10 | 6.19 |
| 19.05.2024 | Примера Дивисион | Дефенсор Спортинг | 0 - 2 | Пенярол Монтевидео | 3.29 | 3.17 | 2.12 |
| 15.05.2024 | Копа Либ. Гр. фаза | Пенярол Монтевидео | 2 - 0 | Атлетико MG | 3.05 | 3.12 | 2.36 |
| 12.05.2024 | Примера Дивисион | Пенярол Монтевидео | 1 - 0 | Монтевидео Уондърърс | 1.43 | 4.12 | 6.63 |
| 08.05.2024 | Копа Либ. Гр. фаза | Каракас | 0 - 1 | Пенярол Монтевидео | 5.36 | 3.67 | 1.63 |
| 03.05.2024 | Примера Дивисион | Ливърпул Монтевидео | 2 - 2 | Пенярол Монтевидео | 3.80 | 3.40 | 1.84 |
| 30.04.2024 | Примера Дивисион | Пенярол Монтевидео | 3 - 0 | Ривър Плейт Монтевидео | 1.34 | 4.56 | 7.72 |
| 24.04.2024 | Копа Либ. Гр. фаза | Атлетико MG | 3 - 2 | Пенярол Монтевидео | 1.38 | 4.38 | 7.85 |
Общо 8 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2024 | Примера Дивисион | Пенярол Монтевидео | 1 - 0 | Монтевидео Уондърърс | 1.43 | 4.12 | 6.63 |
| 06.12.2023 | Примера Дивисион | Монтевидео Уондърърс | 0 - 0 | Пенярол Монтевидео | 3.48 | 3.31 | 1.98 |
| 25.06.2023 | Примера Дивисион | Монтевидео Уондърърс | 0 - 0 | Пенярол Монтевидео | 4.55 | 3.44 | 1.71 |
| 13.05.2023 | Примера Дивисион | Пенярол Монтевидео | 1 - 1 | Монтевидео Уондърърс | 1.37 | 4.35 | 7.66 |
| 03.10.2022 | Примера Дивисион | Монтевидео Уондърърс | 0 - 2 | Пенярол Монтевидео | 4.37 | 3.30 | 1.78 |
| 17.07.2022 | Примера Дивисион | Монтевидео Уондърърс | 3 - 3 | Пенярол Монтевидео | 3.52 | 2.87 | 2.15 |
| 09.05.2022 | Примера Дивисион | Пенярол Монтевидео | 1 - 0 | Монтевидео Уондърърс | 1.58 | 3.57 | 5.37 |
| 04.10.2021 | Примера Дивисион | Пенярол Монтевидео | 3 - 0 | Монтевидео Уондърърс | 1.57 | 3.62 | 5.15 |
| 07.06.2021 | Примера Дивисион | Монтевидео Уондърърс | 0 - 0 | Пенярол Монтевидео | 3.71 | 3.47 | 1.84 |
| 21.02.2021 | Примера Дивисион | Монтевидео Уондърърс | 0 - 1 | Пенярол Монтевидео | 3.08 | 2.92 | 2.32 |
В последните 10 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 5 победи и 5 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Монтевидео Уондърърс имат изиграни 6 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 4 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.75 | 3.80 | 1.53 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 1.25 | 1.14 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.33 | 1.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.06.2024 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра