Уругвай - Уругвай
неделя, 13 май, 2018
21:30
Монтевидео Уондърърс
Расинг Клуб Монтевидео
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 50% за Монтевидео Уондърърс
2 0% за Расинг Клуб Монтевидео
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.70 |
3.20 |
2.62 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.36 |
1.48 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.39 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.95 |
1.85 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.28 |
3.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.90 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
13.05.2018 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Монтевидео.
Разстоянието между стадиона на домакините и стадиона на гостите е 2.7 км.
Мачът ще се играе на стадион
Алфредо Виктор Виера,
който има капацитет от
10 000 места.
Снимки от Google карта
стадион Алфредо Виктор Виера.
Мачът ще се играе в 15:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Монтевидео Уондърърс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 06.05.2018 |
Примера Дивисион |
Ливърпул Монтевидео |
2 - 0 |
Монтевидео Уондърърс |
2.31 |
3.31 |
2.69 |
| 28.04.2018 |
Примера Дивисион |
Монтевидео Уондърърс |
0 - 1 |
Серо Монтевидео |
2.30 |
3.27 |
2.76 |
| 21.04.2018 |
Примера Дивисион |
Монтевидео Уондърърс |
0 - 3 |
Ривър Плейт Монтевидео |
2.28 |
3.27 |
2.73 |
| 15.04.2018 |
Примера Дивисион |
Расинг Клуб Монтевидео |
2 - 3 |
Монтевидео Уондърърс |
2.38 |
3.18 |
2.70 |
| 08.04.2018 |
Примера Дивисион |
Монтевидео Уондърърс |
1 - 2 |
Дефенсор Спортинг |
3.12 |
3.25 |
2.08 |
| 31.03.2018 |
Примера Дивисион |
Прогресо Монтевидео |
0 - 1 |
Монтевидео Уондърърс |
2.41 |
3.20 |
2.66 |
| 28.03.2018 |
Примера Дивисион |
Монтевидео Уондърърс |
0 - 2 |
Насионал Монтевидео |
4.54 |
3.62 |
1.63 |
| 24.03.2018 |
Примера Дивисион |
Феникс Монтевидео |
1 - 1 |
Монтевидео Уондърърс |
2.72 |
3.24 |
2.35 |
| 17.03.2018 |
Примера Дивисион |
Монтевидео Уондърърс |
1 - 1 |
Рампла Хуниорс |
1.75 |
3.44 |
4.12 |
| 11.03.2018 |
Примера Дивисион |
Монтевидео Торке |
1 - 2 |
Монтевидео Уондърърс |
3.09 |
3.22 |
2.12 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 4 загуби
в последните 5 домакинства.
Расинг Клуб Монтевидео - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 06.05.2018 |
Примера Дивисион |
Бостън Ривър |
2 - 1 |
Расинг Клуб Монтевидео |
2.53 |
3.19 |
2.51 |
| 28.04.2018 |
Примера Дивисион |
Расинг Клуб Монтевидео |
0 - 0 |
Ел Танкуе Сислей *** |
- |
- |
- |
| 21.04.2018 |
Примера Дивисион |
Ливърпул Монтевидео |
2 - 1 |
Расинг Клуб Монтевидео |
2.14 |
3.18 |
3.05 |
| 15.04.2018 |
Примера Дивисион |
Расинг Клуб Монтевидео |
2 - 3 |
Монтевидео Уондърърс |
2.38 |
3.18 |
2.70 |
| 08.04.2018 |
Примера Дивисион |
Ривър Плейт Монтевидео |
1 - 1 |
Расинг Клуб Монтевидео |
2.22 |
3.20 |
2.91 |
| 01.04.2018 |
Примера Дивисион |
Расинг Клуб Монтевидео |
1 - 2 |
Серо Монтевидео |
2.30 |
3.09 |
2.90 |
| 28.03.2018 |
Примера Дивисион |
Расинг Клуб Монтевидео |
2 - 2 |
Дефенсор Спортинг |
2.70 |
3.22 |
2.35 |
| 25.03.2018 |
Примера Дивисион |
Прогресо Монтевидео |
3 - 0 |
Расинг Клуб Монтевидео |
2.24 |
3.20 |
2.85 |
| 22.03.2018 |
Примера Дивисион |
Расинг Клуб Монтевидео |
0 - 1 |
Насионал Монтевидео |
4.76 |
3.71 |
1.59 |
| 11.03.2018 |
Примера Дивисион |
Феникс Монтевидео |
0 - 1 |
Расинг Клуб Монтевидео |
2.34 |
3.15 |
2.79 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.04.2018 |
Примера Дивисион |
Расинг Клуб Монтевидео |
2 - 3 |
Монтевидео Уондърърс |
2.38 |
3.18 |
2.70 |
| 16.09.2017 |
Примера Дивисион |
Монтевидео Уондърърс |
1 - 1 |
Расинг Клуб Монтевидео |
2.06 |
3.21 |
3.21 |
| 01.07.2017 |
Уругвай |
Расинг Клуб Монтевидео |
0 - 1 |
Монтевидео Уондърърс |
2.80 |
3.28 |
2.25 |
| 05.03.2017 |
Примера Дивисион |
Расинг Клуб Монтевидео |
0 - 3 |
Монтевидео Уондърърс |
2.36 |
3.24 |
2.64 |
| 17.09.2016 |
Примера Дивисион |
Расинг Клуб Монтевидео |
1 - 1 |
Монтевидео Уондърърс |
2.16 |
3.26 |
2.96 |
| 14.05.2016 |
Примера Дивисион |
Расинг Клуб Монтевидео |
1 - 3 |
Монтевидео Уондърърс |
2.41 |
3.21 |
2.62 |
| 07.11.2015 |
Примера Дивисион |
Монтевидео Уондърърс |
2 - 2 |
Расинг Клуб Монтевидео |
2.23 |
3.17 |
2.85 |
| 22.03.2015 |
Примера Дивисион |
Расинг Клуб Монтевидео |
2 - 1 |
Монтевидео Уондърърс |
1.98 |
3.28 |
3.34 |
| 13.09.2014 |
Примера Дивисион |
Монтевидео Уондърърс |
2 - 3 |
Расинг Клуб Монтевидео |
2.11 |
3.24 |
3.03 |
| 03.05.2014 |
Примера Дивисион |
Монтевидео Уондърърс |
3 - 1 |
Расинг Клуб Монтевидео |
1.66 |
3.55 |
4.51 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 2 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Монтевидео Уондърърс имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.70 |
3.20 |
2.62 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.36 |
1.48 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.39 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.95 |
1.85 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.28 |
3.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.90 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
13.05.2018 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 50% за Монтевидео Уондърърс
2 0% за Расинг Клуб Монтевидео