Шотландия - Втора Лига (2016 - 2017)
17:00
Монтроуз
Анан Атлетик
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.40 | 2.70 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.30 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.65 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.03.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Монтроуз, а гостите от Анан. Разстоянието между двата града е 196.9 км. Мачът ще се играе на стадион Линкс Парк, който има капацитет от 4 934 места, от които седящи 1 324. Снимки от Google карта стадион Линкс Парк. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Монтроуз - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.02.2017 | Втора Лига | Клайд | 1 - 2 | Монтроуз | 1.87 | 3.56 | 3.59 |
| 25.02.2017 | Втора Лига | Форфар Атлетик | 0 - 0 | Монтроуз | 1.71 | 3.71 | 4.11 |
| 18.02.2017 | Втора Лига | Единбург Сити | 1 - 1 | Монтроуз | 2.18 | 3.38 | 2.96 |
| 11.02.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 3 | Арброут | 3.28 | 3.43 | 2.00 |
| 04.02.2017 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 1 - 2 | Монтроуз | 2.14 | 3.48 | 2.94 |
| 28.01.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 1 | Берик Рейнджърс | 2.28 | 3.36 | 2.79 |
| 21.01.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 1 | Каудънбийт | 2.37 | 3.39 | 2.65 |
| 07.01.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 0 - 3 | Елгин Сити | 3.42 | 3.65 | 1.90 |
| 02.01.2017 | Втора Лига | Арброут | 0 - 0 | Монтроуз | 1.64 | 3.89 | 4.42 |
| 24.12.2016 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 2 | Стърлинг Албиън | 2.20 | 3.46 | 2.89 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Анан Атлетик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.02.2017 | Втора Лига | Анан Атлетик | 1 - 0 | Клайд | 2.52 | 3.55 | 2.41 |
| 18.02.2017 | Втора Лига | Каудънбийт | 0 - 1 | Анан Атлетик | 2.11 | 3.51 | 3.02 |
| 11.02.2017 | Втора Лига | Анан Атлетик | 1 - 0 | Единбург Сити | 2.10 | 3.32 | 3.13 |
| 04.02.2017 | Втора Лига | Берик Рейнджърс | 4 - 1 | Анан Атлетик | 2.47 | 3.51 | 2.49 |
| 28.01.2017 | Втора Лига | Анан Атлетик | 4 - 1 | Стърлинг Албиън | 2.05 | 3.55 | 3.08 |
| 21.01.2017 | Втора Лига | Арброут | 1 - 2 | Анан Атлетик | 1.73 | 3.71 | 4.07 |
| 14.01.2017 | Втора Лига | Елгин Сити | 3 - 2 | Анан Атлетик | 1.59 | 3.89 | 4.85 |
| 07.01.2017 | Втора Лига | Анан Атлетик | 1 - 2 | Форфар Атлетик | 3.05 | 3.62 | 2.05 |
| 31.12.2016 | Втора Лига | Клайд | 2 - 3 | Анан Атлетик | 1.65 | 3.92 | 4.35 |
| 24.12.2016 | Втора Лига | Анан Атлетик | 3 - 1 | Берик Рейнджърс | 2.24 | 3.42 | 2.84 |
Общо 7 победи и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2016 | Втора Лига | Анан Атлетик | 2 - 3 | Монтроуз | 2.04 | 3.54 | 3.18 |
| 27.08.2016 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 2 | Анан Атлетик | 2.42 | 3.51 | 2.52 |
| 26.03.2016 | Втора Лига | Монтроуз | 0 - 5 | Анан Атлетик | 2.57 | 3.54 | 2.34 |
| 13.02.2016 | Втора Лига | Анан Атлетик | 3 - 3 | Монтроуз | 1.56 | 3.99 | 4.78 |
| 15.12.2015 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 1 | Анан Атлетик | 3.78 | 3.76 | 1.76 |
| 29.08.2015 | Втора Лига | Анан Атлетик | 3 - 2 | Монтроуз | 1.76 | 3.56 | 3.92 |
| 02.05.2015 | Втора Лига | Анан Атлетик | 4 - 3 | Монтроуз | 1.59 | 3.97 | 4.44 |
| 31.01.2015 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 1 | Анан Атлетик | 3.03 | 3.49 | 2.05 |
| 15.11.2014 | Втора Лига | Анан Атлетик | 2 - 2 | Монтроуз | 1.73 | 3.70 | 3.85 |
| 23.08.2014 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 0 | Анан Атлетик | 2.24 | 3.44 | 2.73 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 3 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Монтроуз имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Втора Лига класиране към 04.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Форфар Атлетик | 26 | +19 | 54 |
| 2 | Арброут | 26 | +21 | 48 |
| 3 | Елгин Сити | 25 | +26 | 44 |
| 4 | Анан Атлетик | 26 | 0 | 40 |
| 5 | Монтроуз | 26 | -10 | 35 |
| 6 | Стърлинг Албиън | 26 | -9 | 30 |
| 7 | Берик Рейнджърс | 25 | -11 | 28 |
| 8 | Единбург Сити | 26 | -9 | 26 |
| 9 | Клайд | 24 | -10 | 26 |
| 10 | Каудънбийт | 24 | -17 | 19 |
Хронология в първенството
| Монтроуз | |
| Анан Атлетик | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Монтроуз | Монтроуз | Анан Атлетик | Анан Атлетик | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Форфар Атлетик | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 2 | 5 - 1 | 5 - 1 | |
| 2 | Арброут | 1 - 3 | 0 - 0 | 1 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 3 | Елгин Сити | 0 - 3 | 4 - 1 | 0 - 3 | 1 - 0 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 4 | Анан Атлетик | 2 - 2 | 2 - 3 | 2 - 2 | - | - | - | |
| 5 | Монтроуз | - | - | - | 2 - 3 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 6 | Стърлинг Албиън | 2 - 2 | 1 - 2 | 2 - 2 | 4 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 7 | Берик Рейнджърс | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 3 - 1 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 8 | Единбург Сити | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 9 | Клайд | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 10 | Каудънбийт | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Монтроуз | Анан Атлетик | |
| Позиция | 5 | 4 |
| Точки | 35 | 40 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 6 |
| Точки | 14 | 15 |
Форма в шампионата
| Монтроуз | Анан Атлетик | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
8 9 |
12
4 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
5 5 |
4
3 6 |
Голове в шампионата
| Монтроуз | Анан Атлетик | |
|
Вкарани
Получени |
30
40 |
42
42 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
23 |
18
26 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.40 | 2.70 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.30 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.65 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.03.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
