Шотландия - Втора Лига (2017 - 2018)
21:45
Монтроуз
Анан Атлетик
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.04 | 3.50 | 3.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.28 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.03.2018 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Монтроуз, а гостите от Анан. Разстоянието между двата града е 196.9 км. Мачът ще се играе на стадион Линкс Парк, който има капацитет от 4 934 места, от които седящи 1 324. Снимки от Google карта стадион Линкс Парк. Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Монтроуз - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2018 | Втора Лига | Берик Рейнджърс | 2 - 2 | Монтроуз | 3.76 | 3.54 | 1.82 |
| 17.02.2018 | Втора Лига | Елгин Сити | 2 - 2 | Монтроуз | 2.58 | 3.37 | 2.43 |
| 10.02.2018 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 0 | Стенхаусмюър | 2.44 | 3.23 | 2.68 |
| 03.02.2018 | Втора Лига | Питърхед | 0 - 1 | Монтроуз | 1.59 | 3.81 | 4.98 |
| 27.01.2018 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 1 | Стърлинг Албиън | 1.96 | 3.55 | 3.31 |
| 20.01.2018 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 3 | Клайд | 1.86 | 3.52 | 3.69 |
| 13.01.2018 | Втора Лига | Единбург Сити | 0 - 2 | Монтроуз | 3.17 | 3.30 | 2.12 |
| 06.01.2018 | Втора Лига | Анан Атлетик | 0 - 1 | Монтроуз | 2.16 | 3.31 | 3.07 |
| 02.01.2018 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 1 | Каудънбийт | 1.48 | 3.88 | 6.42 |
| 30.12.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 6 | Питърхед | 3.22 | 3.42 | 2.04 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Анан Атлетик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.03.2018 | Втора Лига | Анан Атлетик | 2 - 3 | Единбург Сити | 2.09 | 3.26 | 3.20 |
| 24.02.2018 | Втора Лига | Анан Атлетик | 2 - 0 | Стенхаусмюър | 2.75 | 3.32 | 2.30 |
| 20.02.2018 | Втора Лига | Анан Атлетик | 3 - 3 | Питърхед | 5.17 | 3.93 | 1.53 |
| 17.02.2018 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 3 - 0 | Анан Атлетик | 2.14 | 3.36 | 3.02 |
| 10.02.2018 | Втора Лига | Елгин Сити | 2 - 1 | Анан Атлетик | 2.22 | 3.38 | 2.88 |
| 03.02.2018 | Втора Лига | Анан Атлетик | 1 - 1 | Каудънбийт | 1.81 | 3.40 | 4.03 |
| 27.01.2018 | Втора Лига | Единбург Сити | 3 - 2 | Анан Атлетик | 2.95 | 3.26 | 2.23 |
| 13.01.2018 | Втора Лига | Берик Рейнджърс | 0 - 2 | Анан Атлетик | 3.02 | 3.43 | 2.12 |
| 06.01.2018 | Втора Лига | Анан Атлетик | 0 - 1 | Монтроуз | 2.16 | 3.31 | 3.07 |
| 02.01.2018 | Втора Лига | Клайд | 0 - 0 | Анан Атлетик | 2.40 | 3.31 | 2.67 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.01.2018 | Втора Лига | Анан Атлетик | 0 - 1 | Монтроуз | 2.16 | 3.31 | 3.07 |
| 11.11.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 1 | Анан Атлетик | 2.37 | 3.44 | 2.63 |
| 26.08.2017 | Втора Лига | Анан Атлетик | 0 - 1 | Монтроуз | 1.90 | 3.56 | 3.34 |
| 29.04.2017 | Втора Лига | Анан Атлетик | 5 - 1 | Монтроуз | 2.31 | 3.52 | 2.67 |
| 04.03.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 3 | Анан Атлетик | 2.37 | 3.38 | 2.67 |
| 08.11.2016 | Втора Лига | Анан Атлетик | 2 - 3 | Монтроуз | 2.04 | 3.54 | 3.18 |
| 27.08.2016 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 2 | Анан Атлетик | 2.42 | 3.51 | 2.52 |
| 26.03.2016 | Втора Лига | Монтроуз | 0 - 5 | Анан Атлетик | 2.57 | 3.54 | 2.34 |
| 13.02.2016 | Втора Лига | Анан Атлетик | 3 - 3 | Монтроуз | 1.56 | 3.99 | 4.78 |
| 15.12.2015 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 1 | Анан Атлетик | 3.78 | 3.76 | 1.76 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 3 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Монтроуз имат изиграни 5 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 3 пъти са завършили наравно.
Втора Лига класиране към 13.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Питърхед | 28 | +33 | 58 |
| 2 | Монтроуз | 27 | +12 | 55 |
| 3 | Стърлинг Албиън | 26 | +17 | 45 |
| 4 | Стенхаусмюър | 26 | +9 | 41 |
| 5 | Елгин Сити | 26 | -3 | 40 |
| 6 | Анан Атлетик | 28 | +4 | 36 |
| 7 | Клайд | 26 | -6 | 32 |
| 8 | Берик Рейнджърс | 26 | -26 | 26 |
| 9 | Единбург Сити | 26 | -13 | 25 |
| 10 | Каудънбийт | 25 | -27 | 10 |
Хронология в първенството
| Монтроуз | |
| Анан Атлетик | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Монтроуз | Монтроуз | Анан Атлетик | Анан Атлетик | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Питърхед | 2 - 6 | 0 - 1 | 2 - 6 | 3 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 2 | Монтроуз | - | - | - | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 3 | Стърлинг Албиън | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 4 | Стенхаусмюър | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 5 | Елгин Сити | 3 - 0 | 2 - 2 | 3 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 6 | Анан Атлетик | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | - | - | - | |
| 7 | Клайд | 1 - 3 | 0 - 0 | 1 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 8 | Берик Рейнджърс | 3 - 0 | 2 - 2 | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 9 | Единбург Сити | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | 2 - 3 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 10 | Каудънбийт | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Монтроуз | Анан Атлетик | |
| Позиция | 2 | 6 |
| Точки | 55 | 36 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 4 |
| Точки | 24 | 18 |
Форма в шампионата
| Монтроуз | Анан Атлетик | |
|
Победи
Равни Загуби |
16
7 4 |
9
9 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
3 3 |
5
3 6 |
Голове в шампионата
| Монтроуз | Анан Атлетик | |
|
Вкарани
Получени |
40
28 |
36
32 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
21
18 |
20
18 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.04 | 3.50 | 3.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.28 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.03.2018 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
