Шотландия - Втора Лига (2017 - 2018)
17:00
Монтроуз
Берик Рейнджърс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 4.50 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.16 | 2.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 4.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.04 | 1.75 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.39 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Монтроуз, а гостите от Берик ъпон Туид. Разстоянието между двата града е 105.7 км. Мачът ще се играе на стадион Линкс Парк, който има капацитет от 4 934 места, от които седящи 1 324. Снимки от Google карта стадион Линкс Парк. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Монтроуз - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.04.2018 | Втора Лига | Каудънбийт | 0 - 3 | Монтроуз | 4.13 | 3.44 | 1.76 |
| 07.04.2018 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 0 - 5 | Монтроуз | 2.82 | 3.37 | 2.24 |
| 31.03.2018 | Втора Лига | Монтроуз | 3 - 0 | Единбург Сити | 1.79 | 3.42 | 4.04 |
| 24.03.2018 | Втора Лига | Клайд | 3 - 0 | Монтроуз | 2.37 | 3.24 | 2.72 |
| 17.03.2018 | Втора Лига | Монтроуз | 3 - 2 | Питърхед | 3.66 | 3.41 | 1.88 |
| 13.03.2018 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 1 | Анан Атлетик | 1.91 | 3.41 | 3.58 |
| 24.02.2018 | Втора Лига | Берик Рейнджърс | 2 - 2 | Монтроуз | 3.76 | 3.54 | 1.82 |
| 17.02.2018 | Втора Лига | Елгин Сити | 2 - 2 | Монтроуз | 2.58 | 3.37 | 2.43 |
| 10.02.2018 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 0 | Стенхаусмюър | 2.44 | 3.23 | 2.68 |
| 03.02.2018 | Втора Лига | Питърхед | 0 - 1 | Монтроуз | 1.59 | 3.81 | 4.98 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи в последните 4 домакинства.
Берик Рейнджърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.04.2018 | Втора Лига | Берик Рейнджърс | 1 - 3 | Питърхед | 5.79 | 4.10 | 1.47 |
| 31.03.2018 | Втора Лига | Анан Атлетик | 0 - 0 | Берик Рейнджърс | 1.99 | 3.34 | 3.41 |
| 27.03.2018 | Втора Лига | Берик Рейнджърс | 2 - 2 | Елгин Сити | 2.86 | 3.37 | 2.22 |
| 24.03.2018 | Втора Лига | Берик Рейнджърс | 1 - 1 | Единбург Сити | 2.67 | 3.14 | 2.43 |
| 13.03.2018 | Втора Лига | Берик Рейнджърс | 0 - 1 | Стърлинг Албиън | 3.27 | 3.52 | 1.98 |
| 10.03.2018 | Втора Лига | Елгин Сити | 3 - 0 | Берик Рейнджърс | 1.81 | 3.54 | 3.76 |
| 24.02.2018 | Втора Лига | Берик Рейнджърс | 2 - 2 | Монтроуз | 3.76 | 3.54 | 1.82 |
| 17.02.2018 | Втора Лига | Питърхед | 1 - 1 | Берик Рейнджърс | 1.22 | 5.74 | 9.65 |
| 10.02.2018 | Втора Лига | Берик Рейнджърс | 0 - 1 | Клайд | 3.20 | 3.39 | 2.05 |
| 03.02.2018 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 4 - 0 | Берик Рейнджърс | 1.54 | 3.93 | 5.28 |
Общо 5 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2018 | Втора Лига | Берик Рейнджърс | 2 - 2 | Монтроуз | 3.76 | 3.54 | 1.82 |
| 09.12.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 3 - 0 | Берик Рейнджърс | 1.65 | 3.59 | 4.70 |
| 21.10.2017 | Втора Лига | Берик Рейнджърс | 0 - 1 | Монтроуз | 2.55 | 3.43 | 2.44 |
| 22.04.2017 | Втора Лига | Берик Рейнджърс | 0 - 1 | Монтроуз | 2.36 | 3.31 | 2.72 |
| 28.01.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 1 | Берик Рейнджърс | 2.28 | 3.36 | 2.79 |
| 17.12.2016 | Втора Лига | Берик Рейнджърс | 1 - 2 | Монтроуз | 1.99 | 3.57 | 3.22 |
| 24.09.2016 | Втора Лига | Монтроуз | 0 - 0 | Берик Рейнджърс | 2.48 | 3.50 | 2.47 |
| 30.04.2016 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 0 | Берик Рейнджърс | 2.64 | 3.61 | 2.25 |
| 27.02.2016 | Втора Лига | Берик Рейнджърс | 1 - 0 | Монтроуз | 1.83 | 3.64 | 3.61 |
| 31.10.2015 | Втора Лига | Монтроуз | 4 - 1 | Берик Рейнджърс | 2.47 | 3.37 | 2.49 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 7 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Монтроуз имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Втора Лига класиране към 14.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Монтроуз | 33 | +22 | 70 |
| 2 | Питърхед | 33 | +37 | 67 |
| 3 | Стърлинг Албиън | 33 | +12 | 54 |
| 4 | Стенхаусмюър | 31 | +10 | 48 |
| 5 | Елгин Сити | 33 | -6 | 47 |
| 6 | Клайд | 33 | 0 | 45 |
| 7 | Анан Атлетик | 33 | +5 | 41 |
| 8 | Единбург Сити | 33 | -22 | 29 |
| 9 | Берик Рейнджърс | 31 | -29 | 29 |
| 10 | Каудънбийт | 33 | -29 | 22 |
Хронология в първенството
| Монтроуз | |
| Берик Рейнджърс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Монтроуз | Монтроуз | Берик Рейнджърс | Берик Рейнджърс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Монтроуз | - | - | - | 2 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 2 | Питърхед | 3 - 2 | 0 - 1 | 3 - 2 | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 3 | Стърлинг Албиън | 2 - 1 | 0 - 5 | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 4 | Стенхаусмюър | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | ||
| 5 | Елгин Сити | 3 - 0 | 2 - 2 | 3 - 0 | 2 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 6 | Клайд | 1 - 3 | 3 - 0 | 1 - 3 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 7 | Анан Атлетик | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 8 | Единбург Сити | 3 - 0 | 0 - 2 | 3 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 9 | Берик Рейнджърс | 3 - 0 | 2 - 2 | 3 - 0 | - | - | - | |
| 10 | Каудънбийт | 1 - 1 | 0 - 3 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Монтроуз | Берик Рейнджърс | |
| Позиция | 1 | 9 |
| Точки | 70 | 29 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 9 |
| Точки | 33 | 13 |
Форма в шампионата
| Монтроуз | Берик Рейнджърс | |
|
Победи
Равни Загуби |
21
7 5 |
7
8 16 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
3 3 |
3
4 9 |
Голове в шампионата
| Монтроуз | Берик Рейнджърс | |
|
Вкарани
Получени |
56
34 |
26
55 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
29
21 |
8
30 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 4.50 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.16 | 2.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 4.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.04 | 1.75 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.39 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
