Шотландия - Купа на Лигата (2021 - 2022)
21:45
Монтроуз
Дънди ФК
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 9.50 | 6.00 | 1.22 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.00 | 1.12 | 1.07 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 8.00 | 1.08 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.07.2021 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Монтроуз, а гостите от Дънди. Разстоянието между двата града е 38.7 км. Мачът ще се играе на стадион Линкс Парк, който има капацитет от 4 934 места, от които седящи 1 324. Снимки от Google карта стадион Линкс Парк. Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Отговорна Игра
Монтроуз - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.07.2021 | Купа на Лигата | Форфар Атлетик | 0 - 0 | Монтроуз | 2.97 | 3.59 | 2.13 |
| 26.06.2021 | Приятелски срещи | Монтроуз | 1 - 1 | Арброут | 2.74 | 3.42 | 2.22 |
| 11.05.2021 | ЧШ Плейоф | Грийнок Мортън | 2 - 1 | Монтроуз | 2.04 | 3.35 | 3.37 |
| 08.05.2021 | ЧШ Плейоф | Монтроуз | 2 - 1 | Грийнок Мортън | 3.08 | 3.25 | 2.25 |
| 04.05.2021 | Първа Лига | Монтроуз | 3 - 2 | Партик Тисъл | 2.81 | 3.53 | 2.26 |
| 01.05.2021 | Първа Лига | Фолкърк | 1 - 2 | Монтроуз | 1.88 | 3.60 | 3.66 |
| 29.04.2021 | Първа Лига | Монтроуз | 0 - 2 | Коув Рейнджърс | 3.36 | 3.43 | 2.03 |
| 27.04.2021 | Първа Лига | Еърдриониънс | 2 - 1 | Монтроуз | 2.22 | 3.29 | 3.07 |
| 20.04.2021 | Първа Лига | Монтроуз | 1 - 0 | Коув Рейнджърс | 3.10 | 3.56 | 2.07 |
| 17.04.2021 | Купа на Шотландия | Килмарнък | 3 - 1 | Монтроуз | 1.25 | 5.51 | 10.04 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Дънди ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.07.2021 | Приятелски срещи | Дънди ФК | 2 - 2 | Уест Хям | - | - | - |
| 06.07.2021 | Приятелски срещи | Дънди ФК | 3 - 0 | Лейтън Ориент | 1.58 | 3.89 | 4.65 |
| 26.06.2021 | Приятелски срещи | Форфар Атлетик | 0 - 3 | Дънди ФК | 5.74 | 4.40 | 1.41 |
| 24.05.2021 | ЧШ Плейоф | Килмарнък | 1 - 2 | Дънди ФК | 2.12 | 3.45 | 3.30 |
| 20.05.2021 | ЧШ Плейоф | Дънди ФК | 2 - 1 | Килмарнък | 2.81 | 3.34 | 2.44 |
| 15.05.2021 | ЧШ Плейоф | Дънди ФК | 0 - 1 | Рейт Роувърс | 1.79 | 3.56 | 4.21 |
| 12.05.2021 | ЧШ Плейоф | Рейт Роувърс | 0 - 3 | Дънди ФК | 2.87 | 3.15 | 2.42 |
| 30.04.2021 | Чемпиъншип | Куин ъф Саут | 0 - 2 | Дънди ФК | 4.31 | 3.53 | 1.75 |
| 24.04.2021 | Чемпиъншип | Дънди ФК | 2 - 1 | Рейт Роувърс | 1.94 | 3.31 | 3.78 |
| 20.04.2021 | Чемпиъншип | Инвърнес КТ | 1 - 1 | Дънди ФК | 2.78 | 3.10 | 2.47 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 равенство в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2020 | Приятелски срещи | Монтроуз | 2 - 2 | Дънди ФК | - | - | - |
| 09.07.2013 | Приятелски срещи | Монтроуз | 1 - 5 | Дънди ФК | 5.44 | 4.55 | 1.41 |
| 31.07.2010 | Купа на Шотландия | Дънди ФК | 3 - 0 | Монтроуз | 1.20 | 5.40 | 9.65 |
В последните 3 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Монтроуз имат изиграни 2 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Монтроуз класиране в Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Партик Тисъл | 22 | +22 | 40 | |||||
| 2 | Еърдриониънс | 22 | +11 | 38 | |||||
| 3 | Коув Рейнджърс | 22 | +10 | 36 | |||||
| 4 | Монтроуз | 22 | 0 | 33 | |||||
| 5 | Фолкърк | 22 | +3 | 32 | |||||
| 1 | Ийст Файф | 22 | -3 | 33 | |||||
| 2 | Питърхед | 22 | -3 | 29 | |||||
| 3 | Клайд | 22 | -11 | 26 | |||||
| 4 | Дъмбартън | 22 | -10 | 25 | |||||
| 5 | Форфар Атлетик | 22 | -19 | 17 | |||||
Дънди ФК класиране в Премиършип
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Рейнджърс | 33 | +68 | 89 |
| 2 | Селтик | 33 | +42 | 69 |
| 3 | Хибърниън | 33 | +13 | 56 |
| 4 | Абърдийн | 33 | +1 | 49 |
| 5 | Ливингстън | 33 | -1 | 44 |
| 6 | Сейнт Джонстън | 33 | -6 | 40 |
| 7 | Сейнт Мирън | 33 | -8 | 40 |
| 8 | Дънди Юнайтед | 33 | -14 | 39 |
| 9 | Мъдъруел | 33 | -19 | 35 |
| 10 | Рос Каунти | 33 | -33 | 29 |
| 11 | Килмарнък | 33 | -14 | 28 |
| 12 | Хамилтън | 33 | -29 | 27 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 9.50 | 6.00 | 1.22 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.00 | 1.12 | 1.07 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 8.00 | 1.08 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.07.2021 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра