Шотландия - Втора Лига (2016 - 2017)
17:00
Монтроуз
Единбург Сити
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 3.40 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.30 | 1.67 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.73 | 2.08 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Монтроуз, а гостите от Единбург. Разстоянието между двата града е 95.1 км. Мачът ще се играе на стадион Линкс Парк, който има капацитет от 4 934 места, от които седящи 1 324. Снимки от Google карта стадион Линкс Парк. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Монтроуз - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.03.2017 | Втора Лига | Арброут | 0 - 1 | Монтроуз | 1.71 | 3.57 | 4.36 |
| 18.03.2017 | Втора Лига | Каудънбийт | 0 - 2 | Монтроуз | 2.07 | 3.38 | 3.18 |
| 11.03.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 3 | Стърлинг Албиън | 2.09 | 3.38 | 3.13 |
| 04.03.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 3 | Анан Атлетик | 2.37 | 3.38 | 2.67 |
| 28.02.2017 | Втора Лига | Клайд | 1 - 2 | Монтроуз | 1.87 | 3.56 | 3.59 |
| 25.02.2017 | Втора Лига | Форфар Атлетик | 0 - 0 | Монтроуз | 1.71 | 3.71 | 4.11 |
| 18.02.2017 | Втора Лига | Единбург Сити | 1 - 1 | Монтроуз | 2.18 | 3.38 | 2.96 |
| 11.02.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 3 | Арброут | 3.28 | 3.43 | 2.00 |
| 04.02.2017 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 1 - 2 | Монтроуз | 2.14 | 3.48 | 2.94 |
| 28.01.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 1 | Берик Рейнджърс | 2.28 | 3.36 | 2.79 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 домакинства.
Единбург Сити - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.03.2017 | Втора Лига | Единбург Сити | 3 - 0 | Елгин Сити | 2.99 | 3.24 | 2.23 |
| 18.03.2017 | Втора Лига | Клайд | 3 - 1 | Единбург Сити | 2.06 | 3.28 | 3.34 |
| 15.03.2017 | Втора Лига | Единбург Сити | 2 - 2 | Берик Рейнджърс | 2.22 | 3.09 | 3.08 |
| 11.03.2017 | Втора Лига | Форфар Атлетик | 1 - 2 | Единбург Сити | 1.70 | 3.52 | 4.59 |
| 28.02.2017 | Втора Лига | Каудънбийт | 1 - 2 | Единбург Сити | 2.18 | 3.29 | 3.01 |
| 25.02.2017 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 1 - 0 | Единбург Сити | 2.30 | 3.31 | 2.85 |
| 18.02.2017 | Втора Лига | Единбург Сити | 1 - 1 | Монтроуз | 2.18 | 3.38 | 2.96 |
| 11.02.2017 | Втора Лига | Анан Атлетик | 1 - 0 | Единбург Сити | 2.10 | 3.32 | 3.13 |
| 04.02.2017 | Втора Лига | Единбург Сити | 0 - 0 | Клайд | 2.55 | 3.32 | 2.49 |
| 28.01.2017 | Втора Лига | Елгин Сити | 3 - 1 | Единбург Сити | 1.76 | 3.51 | 4.16 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 4 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.02.2017 | Втора Лига | Единбург Сити | 1 - 1 | Монтроуз | 2.18 | 3.38 | 2.96 |
| 05.11.2016 | Втора Лига | Монтроуз | 0 - 1 | Единбург Сити | 1.86 | 3.52 | 3.64 |
| 17.09.2016 | Втора Лига | Единбург Сити | 0 - 1 | Монтроуз | 2.51 | 3.36 | 2.52 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Монтроуз имат изиграна само 1 среща, като победители са били гостите.
Втора Лига класиране към 01.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Форфар Атлетик | 30 | +17 | 56 |
| 2 | Арброут | 30 | +23 | 55 |
| 3 | Анан Атлетик | 30 | +2 | 49 |
| 4 | Елгин Сити | 30 | +22 | 47 |
| 5 | Стърлинг Албиън | 30 | -3 | 42 |
| 6 | Монтроуз | 30 | -10 | 41 |
| 7 | Берик Рейнджърс | 30 | -13 | 35 |
| 8 | Единбург Сити | 30 | -7 | 33 |
| 9 | Клайд | 30 | -13 | 30 |
| 10 | Каудънбийт | 30 | -18 | 26 |
Хронология в първенството
| Монтроуз | |
| Единбург Сити | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Монтроуз | Монтроуз | Единбург Сити | Единбург Сити | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Форфар Атлетик | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 2 | Арброут | 1 - 3 | 0 - 1 | 1 - 3 | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 3 | Анан Атлетик | 2 - 3 | 2 - 3 | 2 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 4 | Елгин Сити | 0 - 3 | 4 - 1 | 0 - 3 | 3 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 5 | Стърлинг Албиън | 1 - 3 | 1 - 2 | 1 - 3 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 6 | Монтроуз | - | - | - | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 7 | Берик Рейнджърс | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 2 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 8 | Единбург Сити | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | - | - | - | |
| 9 | Клайд | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 0 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 10 | Каудънбийт | 2 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Монтроуз | Единбург Сити | |
| Позиция | 6 | 8 |
| Точки | 41 | 33 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 6 |
| Точки | 14 | 19 |
Форма в шампионата
| Монтроуз | Единбург Сити | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
8 11 |
8
9 13 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
5 7 |
5
4 6 |
Голове в шампионата
| Монтроуз | Единбург Сити | |
|
Вкарани
Получени |
36
46 |
31
38 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
17
29 |
14
19 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 3.40 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.30 | 1.67 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.73 | 2.08 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
