Шотландия - Втора Лига (2017 - 2018)
17:00
Монтроуз
Клайд
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.60 | 3.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.28 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.01.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Монтроуз, а гостите от Къмбърнолд. Разстоянието между двата града е 126.6 км. Мачът ще се играе на стадион Линкс Парк, който има капацитет от 4 934 места, от които седящи 1 324. Снимки от Google карта стадион Линкс Парк. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Монтроуз - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.01.2018 | Втора Лига | Единбург Сити | 0 - 2 | Монтроуз | 3.17 | 3.30 | 2.12 |
| 06.01.2018 | Втора Лига | Анан Атлетик | 0 - 1 | Монтроуз | 2.16 | 3.31 | 3.07 |
| 02.01.2018 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 1 | Каудънбийт | 1.48 | 3.88 | 6.42 |
| 30.12.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 6 | Питърхед | 3.22 | 3.42 | 2.04 |
| 23.12.2017 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 0 - 1 | Монтроуз | 2.44 | 3.25 | 2.66 |
| 16.12.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 3 - 0 | Елгин Сити | 2.02 | 3.45 | 3.25 |
| 09.12.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 3 - 0 | Берик Рейнджърс | 1.65 | 3.59 | 4.70 |
| 02.12.2017 | Втора Лига | Клайд | 0 - 0 | Монтроуз | 2.54 | 3.45 | 2.43 |
| 25.11.2017 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 0 - 1 | Монтроуз | 1.84 | 3.51 | 3.77 |
| 21.11.2017 | Купа на Шотландия | Куин ъф Саут | 2 - 1 | Монтроуз | 1.19 | 5.80 | 11.89 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Клайд - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.01.2018 | Втора Лига | Клайд | 0 - 3 | Стенхаусмюър | 3.10 | 3.43 | 2.09 |
| 06.01.2018 | Втора Лига | Елгин Сити | 2 - 1 | Клайд | 2.35 | 3.46 | 2.66 |
| 02.01.2018 | Втора Лига | Клайд | 0 - 0 | Анан Атлетик | 2.40 | 3.31 | 2.67 |
| 23.12.2017 | Втора Лига | Клайд | 0 - 0 | Берик Рейнджърс | 1.74 | 3.71 | 4.02 |
| 02.12.2017 | Втора Лига | Клайд | 0 - 0 | Монтроуз | 2.54 | 3.45 | 2.43 |
| 25.11.2017 | Втора Лига | Анан Атлетик | 0 - 0 | Клайд | 2.01 | 3.55 | 3.19 |
| 18.11.2017 | Купа на Шотландия | Клайд | 0 - 2 | Ийст Файф | 3.10 | 3.48 | 2.06 |
| 11.11.2017 | Втора Лига | Клайд | 1 - 1 | Стърлинг Албиън | 2.75 | 3.61 | 2.21 |
| 04.11.2017 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 1 - 1 | Клайд | 1.79 | 3.80 | 3.66 |
| 28.10.2017 | Втора Лига | Клайд | 2 - 4 | Елгин Сити | 2.07 | 3.58 | 3.04 |
Общо 6 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 1 загуба в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.12.2017 | Втора Лига | Клайд | 0 - 0 | Монтроуз | 2.54 | 3.45 | 2.43 |
| 30.09.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 3 - 2 | Клайд | 2.53 | 3.45 | 2.43 |
| 06.05.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 1 | Клайд | 1.97 | 3.56 | 3.24 |
| 28.02.2017 | Втора Лига | Клайд | 1 - 2 | Монтроуз | 1.87 | 3.56 | 3.59 |
| 10.12.2016 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 1 | Клайд | 3.31 | 3.45 | 2.00 |
| 06.08.2016 | Втора Лига | Клайд | 2 - 1 | Монтроуз | 1.58 | 3.84 | 4.96 |
| 02.04.2016 | Втора Лига | Клайд | 3 - 3 | Монтроуз | 1.36 | 4.49 | 7.12 |
| 23.01.2016 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 1 | Клайд | 4.07 | 3.57 | 1.74 |
| 07.11.2015 | Втора Лига | Клайд | 3 - 1 | Монтроуз | 1.58 | 3.84 | 4.79 |
| 22.08.2015 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 0 | Клайд | 3.72 | 3.52 | 1.82 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 2 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Монтроуз имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Втора Лига класиране към 20.01.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Монтроуз | 21 | +11 | 44 |
| 2 | Питърхед | 19 | +30 | 43 |
| 3 | Стенхаусмюър | 20 | +10 | 35 |
| 4 | Анан Атлетик | 21 | +8 | 31 |
| 5 | Стърлинг Албиън | 19 | +11 | 30 |
| 6 | Елгин Сити | 20 | -3 | 30 |
| 7 | Берик Рейнджърс | 19 | -19 | 21 |
| 8 | Единбург Сити | 20 | -17 | 15 |
| 9 | Клайд | 18 | -12 | 14 |
| 10 | Каудънбийт | 19 | -19 | 9 |
Хронология в първенството
| Монтроуз | |
| Клайд | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Монтроуз | Монтроуз | Клайд | Клайд | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Монтроуз | - | - | - | 0 - 0 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 2 | Питърхед | 2 - 6 | 1 - 1 | 2 - 6 | 1 - 4 | |||
| 3 | Стенхаусмюър | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 4 | Анан Атлетик | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 5 | Стърлинг Албиън | 1 - 3 | 0 - 1 | 1 - 3 | 1 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 6 | Елгин Сити | 3 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | 2 - 4 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 7 | Берик Рейнджърс | 3 - 0 | 0 - 1 | 3 - 0 | 0 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 8 | Единбург Сити | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | 2 - 3 | |||
| 9 | Клайд | 3 - 2 | 0 - 0 | 3 - 2 | - | - | - | |
| 10 | Каудънбийт | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Монтроуз | Клайд | |
| Позиция | 1 | 9 |
| Точки | 44 | 14 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 9 |
| Точки | 18 | 5 |
Форма в шампионата
| Монтроуз | Клайд | |
|
Победи
Равни Загуби |
13
5 3 |
2
8 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
3 2 |
1
2 4 |
Голове в шампионата
| Монтроуз | Клайд | |
|
Вкарани
Получени |
31
20 |
20
32 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
17
14 |
10
14 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.60 | 3.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.28 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.01.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
