Шотландия - Чалъндж Къп (2020 - 2021)
15:30
Монтроуз
Стърлинг Албиън
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 3.60 | 4.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.25 | 1.90 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.09.2021 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Монтроуз, а гостите от Стърлинг. Разстоянието между двата града е 112.0 км. Мачът ще се играе на стадион Линкс Парк, който има капацитет от 4 934 места, от които седящи 1 324. Снимки от Google карта стадион Линкс Парк. Мачът ще се играе в 13:30 местно време.
Отговорна Игра
Монтроуз - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2021 | Първа Лига | Монтроуз | 1 - 2 | Дъмбартън | 1.75 | 3.64 | 4.06 |
| 21.08.2021 | Първа Лига | Ийст Файф | 0 - 2 | Монтроуз | 2.82 | 3.37 | 2.26 |
| 14.08.2021 | Първа Лига | Монтроуз | 1 - 0 | Питърхед | 2.13 | 3.33 | 3.02 |
| 07.08.2021 | Първа Лига | Монтроуз | 2 - 2 | Клайд | 1.72 | 3.55 | 4.20 |
| 31.07.2021 | Първа Лига | Еърдриониънс | 0 - 3 | Монтроуз | 2.22 | 3.10 | 3.07 |
| 24.07.2021 | Купа на Лигата | Рос Каунти | 4 - 1 | Монтроуз | 1.47 | 4.36 | 5.92 |
| 21.07.2021 | Купа на Лигата | Монтроуз | 0 - 2 | Дънди ФК | 9.46 | 5.64 | 1.24 |
| 13.07.2021 | Купа на Лигата | Форфар Атлетик | 0 - 0 | Монтроуз | 2.97 | 3.59 | 2.13 |
| 26.06.2021 | Приятелски срещи | Монтроуз | 1 - 1 | Арброут | 2.74 | 3.42 | 2.22 |
| 11.05.2021 | ЧШ Плейоф | Грийнок Мортън | 2 - 1 | Монтроуз | 2.04 | 3.35 | 3.37 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Стърлинг Албиън - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2021 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 2 - 1 | Албион Роувърс | 1.53 | 3.99 | 5.51 |
| 21.08.2021 | Втора Лига | Странрар | 0 - 3 | Стърлинг Албиън | 2.34 | 3.28 | 2.72 |
| 14.08.2021 | Втора Лига | Анан Атлетик | 3 - 1 | Стърлинг Албиън | 3.12 | 3.40 | 2.08 |
| 07.08.2021 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 1 - 3 | Келти Хартс | 3.07 | 3.38 | 2.08 |
| 31.07.2021 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 0 - 1 | Стърлинг Албиън | 3.04 | 3.61 | 2.02 |
| 24.07.2021 | Купа на Лигата | Стърлинг Албиън | 3 - 1 | Питърхед | 2.25 | 3.63 | 2.78 |
| 20.07.2021 | Купа на Лигата | Стърлинг Албиън | 0 - 2 | Хартс | 11.57 | 5.95 | 1.19 |
| 17.07.2021 | Купа на Лигата | Инвърнес КТ | 2 - 2 | Стърлинг Албиън | 1.28 | 5.10 | 9.21 |
| 10.07.2021 | Купа на Лигата | Коув Рейнджърс | 2 - 3 | Стърлинг Албиън | 1.38 | 4.51 | 7.25 |
| 01.05.2021 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 2 - 2 | Странрар | 2.68 | 3.39 | 2.44 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.11.2020 | Купа на Лигата | Стърлинг Албиън | 2 - 1 | Монтроуз | 3.12 | 3.61 | 2.04 |
| 07.04.2018 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 0 - 5 | Монтроуз | 2.82 | 3.37 | 2.24 |
| 27.01.2018 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 1 | Стърлинг Албиън | 1.96 | 3.55 | 3.31 |
| 23.12.2017 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 0 - 1 | Монтроуз | 2.44 | 3.25 | 2.66 |
| 16.09.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 3 | Стърлинг Албиън | 2.36 | 3.39 | 2.65 |
| 15.08.2017 | Чалъндж Къп | Стърлинг Албиън | 1 - 3 | Монтроуз | 1.78 | 3.67 | 3.62 |
| 11.03.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 3 | Стърлинг Албиън | 2.09 | 3.38 | 3.13 |
| 04.02.2017 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 1 - 2 | Монтроуз | 2.14 | 3.48 | 2.94 |
| 24.12.2016 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 2 | Стърлинг Албиън | 2.20 | 3.46 | 2.89 |
| 20.08.2016 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 2 - 0 | Монтроуз | 1.65 | 3.81 | 4.35 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 4 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Монтроуз имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Монтроуз класиране в Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Куинс парк ФК | 5 | +6 | 11 |
| 2 | Монтроуз | 5 | +5 | 10 |
| 3 | Фолкърк | 5 | +4 | 10 |
| 4 | Коув Рейнджърс | 5 | +2 | 7 |
| 5 | Дъмбартън | 5 | -1 | 7 |
| 6 | Клайд | 5 | -4 | 7 |
| 7 | Алоа Атлетик | 4 | -1 | 4 |
| 8 | Еърдриониънс | 4 | -3 | 4 |
| 9 | Ийст Файф | 5 | -4 | 4 |
| 10 | Питърхед | 5 | -4 | 3 |
Стърлинг Албиън класиране във Втора Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Келти Хартс | 5 | +8 | 13 |
| 2 | Анан Атлетик | 5 | +6 | 12 |
| 3 | Форфар Атлетик | 5 | +4 | 9 |
| 4 | Стърлинг Албиън | 5 | +1 | 9 |
| 5 | Единбург Сити | 5 | -2 | 6 |
| 6 | Елгин Сити | 5 | -1 | 5 |
| 7 | Странрар | 5 | -5 | 5 |
| 8 | Каудънбийт | 5 | -3 | 4 |
| 9 | Албион Роувърс | 5 | -3 | 4 |
| 10 | Стенхаусмюър | 5 | -5 | 2 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 3.60 | 4.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.25 | 1.90 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.09.2021 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра