Шотландия - Втора Лига (2017 - 2018)
17:00
Монтроуз
Стенхаусмюър
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.60 | 3.25 | 2.70 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.33 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.02.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Монтроуз, а гостите от Стенхаусмюър. Разстоянието между двата града е 112.1 км. Мачът ще се играе на стадион Линкс Парк, който има капацитет от 4 934 места, от които седящи 1 324. Снимки от Google карта стадион Линкс Парк. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Монтроуз - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.02.2018 | Втора Лига | Питърхед | 0 - 1 | Монтроуз | 1.59 | 3.81 | 4.98 |
| 27.01.2018 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 1 | Стърлинг Албиън | 1.96 | 3.55 | 3.31 |
| 20.01.2018 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 3 | Клайд | 1.86 | 3.52 | 3.69 |
| 13.01.2018 | Втора Лига | Единбург Сити | 0 - 2 | Монтроуз | 3.17 | 3.30 | 2.12 |
| 06.01.2018 | Втора Лига | Анан Атлетик | 0 - 1 | Монтроуз | 2.16 | 3.31 | 3.07 |
| 02.01.2018 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 1 | Каудънбийт | 1.48 | 3.88 | 6.42 |
| 30.12.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 6 | Питърхед | 3.22 | 3.42 | 2.04 |
| 23.12.2017 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 0 - 1 | Монтроуз | 2.44 | 3.25 | 2.66 |
| 16.12.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 3 - 0 | Елгин Сити | 2.02 | 3.45 | 3.25 |
| 09.12.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 3 - 0 | Берик Рейнджърс | 1.65 | 3.59 | 4.70 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Стенхаусмюър - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.02.2018 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 4 - 0 | Берик Рейнджърс | 1.54 | 3.93 | 5.28 |
| 27.01.2018 | Втора Лига | Елгин Сити | 2 - 0 | Стенхаусмюър | 3.13 | 3.44 | 2.07 |
| 13.01.2018 | Втора Лига | Клайд | 0 - 3 | Стенхаусмюър | 3.10 | 3.43 | 2.09 |
| 06.01.2018 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 1 - 4 | Питърхед | 3.33 | 3.57 | 1.93 |
| 02.01.2018 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 2 - 1 | Стърлинг Албиън | 1.92 | 3.54 | 3.41 |
| 23.12.2017 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 4 - 1 | Елгин Сити | 1.92 | 3.51 | 3.47 |
| 19.12.2017 | Втора Лига | Каудънбийт | 1 - 1 | Стенхаусмюър | 4.59 | 3.52 | 1.67 |
| 16.12.2017 | Втора Лига | Единбург Сити | 1 - 2 | Стенхаусмюър | 4.04 | 3.54 | 1.77 |
| 09.12.2017 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 1 - 3 | Анан Атлетик | 2.03 | 3.38 | 3.30 |
| 25.11.2017 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 0 - 1 | Монтроуз | 1.84 | 3.51 | 3.77 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.11.2017 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 0 - 1 | Монтроуз | 1.84 | 3.51 | 3.77 |
| 12.08.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 1 | Стенхаусмюър | 2.30 | 3.38 | 2.78 |
| 11.04.2009 | Втора Лига | Монтроуз | 5 - 3 | Стенхаусмюър | 2.30 | 3.44 | 2.64 |
| 24.01.2009 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 1 - 3 | Монтроуз | 1.61 | 3.66 | 4.69 |
| 01.11.2008 | Втора Лига | Монтроуз | 0 - 3 | Стенхаусмюър | 2.36 | 3.38 | 2.57 |
| 16.08.2008 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 2 - 2 | Монтроуз | 2.07 | 3.44 | 2.95 |
| 29.03.2008 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 1 | Стенхаусмюър | 1.77 | 3.53 | 3.74 |
| 19.01.2008 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 0 - 0 | Монтроуз | 2.55 | 3.40 | 2.30 |
| 08.12.2007 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 0 | Стенхаусмюър | 1.81 | 3.54 | 3.52 |
| 01.09.2007 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 0 - 4 | Монтроуз | 2.13 | 3.37 | 2.86 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Монтроуз имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Втора Лига класиране към 10.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Монтроуз | 24 | +11 | 50 |
| 2 | Питърхед | 22 | +29 | 46 |
| 3 | Стенхаусмюър | 22 | +12 | 38 |
| 4 | Стърлинг Албиън | 22 | +13 | 36 |
| 5 | Елгин Сити | 22 | -3 | 33 |
| 6 | Анан Атлетик | 23 | +7 | 32 |
| 7 | Берик Рейнджърс | 22 | -22 | 24 |
| 8 | Клайд | 21 | -8 | 23 |
| 9 | Единбург Сити | 22 | -17 | 18 |
| 10 | Каудънбийт | 22 | -22 | 10 |
Хронология в първенството
| Монтроуз | |
| Стенхаусмюър | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Монтроуз | Монтроуз | Стенхаусмюър | Стенхаусмюър | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Монтроуз | - | - | - | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 2 | Питърхед | 2 - 6 | 0 - 1 | 2 - 6 | 1 - 4 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 3 | Стенхаусмюър | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | - | - | - | |
| 4 | Стърлинг Албиън | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 5 | Елгин Сити | 3 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | 4 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 6 | Анан Атлетик | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Берик Рейнджърс | 3 - 0 | 0 - 1 | 3 - 0 | 4 - 0 | |||
| 8 | Клайд | 1 - 3 | 0 - 0 | 1 - 3 | 1 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 9 | Единбург Сити | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 10 | Каудънбийт | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Монтроуз | Стенхаусмюър | |
| Позиция | 1 | 3 |
| Точки | 50 | 38 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 5 |
| Точки | 21 | 16 |
Форма в шампионата
| Монтроуз | Стенхаусмюър | |
|
Победи
Равни Загуби |
15
5 4 |
11
5 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
3 3 |
4
4 2 |
Голове в шампионата
| Монтроуз | Стенхаусмюър | |
|
Вкарани
Получени |
35
24 |
39
27 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
20
18 |
14
12 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.60 | 3.25 | 2.70 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.33 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.02.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
