Италия - Серия С - Група А (2017 - 2018)
15:30
Монца
Арцакена
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 3.20 | 3.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.36 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.50 | 2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.02.2018 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Монца, а гостите от Арцакена. Разстоянието между двата града е 500.8 км. Треньорът на домакините е Иван Юрич (Хър). Мачът ще се играе на стадион Стадио Бриантео, който има капацитет от 18 568 места, от които седящи 8 000. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Стадио Бриантео. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Монца - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.02.2018 | Серия С - А | Карарезе | 1 - 0 | Монца | 2.31 | 3.11 | 2.85 |
| 28.01.2018 | Серия С - А | Монца | 1 - 0 | Лукезе | 2.01 | 3.09 | 3.46 |
| 21.01.2018 | Серия С - А | Пиза | 1 - 0 | Монца | 1.98 | 3.06 | 3.61 |
| 30.12.2017 | Серия С - А | Монца | 3 - 1 | Пистоезе | 2.11 | 3.09 | 3.21 |
| 23.12.2017 | Серия С - А | Пиаченца | 0 - 1 | Монца | 2.22 | 3.07 | 2.99 |
| 17.12.2017 | Серия С - А | Олбия | 2 - 1 | Монца | 2.21 | 2.99 | 3.12 |
| 10.12.2017 | Серия С - А | Монца | 1 - 0 | Кунео | 1.78 | 3.21 | 4.25 |
| 03.12.2017 | Серия С - А | Джиана Ерминио | 3 - 0 | Монца | 2.18 | 3.13 | 3.06 |
| 19.11.2017 | Серия С - А | Понтедера | 0 - 0 | Монца | 2.32 | 3.10 | 2.83 |
| 12.11.2017 | Серия С - А | Монца | 1 - 1 | Ливорно | 3.46 | 3.17 | 1.99 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.
Арцакена - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.02.2018 | Серия С - А | Арцакена | 3 - 0 | Пиаченца | 2.30 | 3.06 | 2.89 |
| 28.01.2018 | Серия С - А | Понтедера | 0 - 2 | Арцакена | 2.07 | 3.09 | 3.30 |
| 20.01.2018 | Серия С - А | Арцакена | 1 - 2 | Сиена | 3.17 | 3.04 | 2.15 |
| 30.12.2017 | Серия С - А | Витербезе | 1 - 0 | Арцакена | 1.71 | 3.44 | 4.27 |
| 23.12.2017 | Серия С - А | Арцакена | 2 - 1 | Арецо | 2.40 | 3.03 | 2.74 |
| 17.12.2017 | Серия С - А | Джиана Ерминио | 3 - 2 | Арцакена | 1.80 | 3.33 | 3.96 |
| 10.12.2017 | Серия С - А | Арцакена | 0 - 1 | Про Пиаченца | 2.01 | 3.13 | 3.47 |
| 03.12.2017 | Серия С - А | Ливорно | 2 - 1 | Арцакена | 1.39 | 4.00 | 7.29 |
| 26.11.2017 | Серия С - А | Арцакена | 1 - 1 | Пистоезе | 2.15 | 3.06 | 3.18 |
| 18.11.2017 | Серия С - А | Арцакена | 1 - 2 | Лукезе | 2.17 | 3.08 | 3.13 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.10.2017 | Серия С - А | Арцакена | 1 - 0 | Монца | 2.39 | 3.07 | 2.73 |
Серия С - Група А класиране към 11.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ливорно | 23 | +27 | 51 |
| 2 | Сиена | 23 | +10 | 45 |
| 3 | Пиза | 23 | +14 | 43 |
| 4 | Витербезе | 23 | +12 | 42 |
| 5 | Джиана Ерминио | 23 | +7 | 34 |
| 6 | Монца | 23 | +4 | 33 |
| 7 | Карарезе | 23 | +2 | 32 |
| 8 | Алесандрия | 22 | +5 | 31 |
| 9 | Олбия | 23 | -3 | 31 |
| 10 | Арцакена | 23 | +4 | 30 |
| 11 | Пистоезе | 22 | -3 | 30 |
| 12 | Пиаченца | 23 | -3 | 27 |
| 13 | Понтедера | 23 | -11 | 27 |
| 14 | Лукезе | 23 | -7 | 26 |
| 15 | Про Пиаченца | 22 | -8 | 22 |
| 16 | Кунео | 23 | -16 | 21 |
| 17 | Арецо | 23 | +3 | 15 |
| 18 | Прато | 22 | -21 | 15 |
| 19 | Гаворано | 22 | -16 | 13 |
Хронология в първенството
| Монца | |
| Арцакена | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Монца | Монца | Арцакена | Арцакена | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ливорно | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 2 | Сиена | 0 - 3 | 1 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | |||
| 3 | Пиза | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 4 | Витербезе | 0 - 1 | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 5 | Джиана Ерминио | 3 - 0 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||||
| 6 | Монца | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 7 | Карарезе | 4 - 0 | 1 - 0 | 4 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 8 | Алесандрия | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | ||||
| 9 | Олбия | 2 - 1 | 3 - 0 | |||||
| 10 | Арцакена | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 11 | Пистоезе | 3 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 1 | |||
| 12 | Пиаченца | 2 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 13 | Понтедера | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 14 | Лукезе | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 2 | |||
| 15 | Про Пиаченца | 1 - 0 | 0 - 1 | |||||
| 16 | Кунео | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 17 | Арецо | 0 - 3 | 0 - 3 | 2 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | ||
| 18 | Прато | 2 - 3 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||||
| 19 | Гаворано | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 4 | 1 - 4 | |||
Класиране в шампионата
| Монца | Арцакена | |
| Позиция | 6 | 10 |
| Точки | 33 | 30 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 7 |
| Точки | 19 | 13 |
Форма в шампионата
| Монца | Арцакена | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
6 8 |
9
3 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
4 1 |
4
1 7 |
Голове в шампионата
| Монца | Арцакена | |
|
Вкарани
Получени |
25
21 |
34
30 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
15
8 |
19
19 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 3.20 | 3.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.36 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.50 | 2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.02.2018 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
