Италия - Серия С - Група А (2017 - 2018)
17:30
Монца
Олбия
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 4.00 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.22 | 2.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.72 | 2.07 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.61 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.05.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Монца, а гостите от Олбия. Разстоянието между двата града е 519.1 км. Треньорът на домакините е Иван Юрич (Хър). Мачът ще се играе на стадион Стадио Бриантео, който има капацитет от 18 568 места, от които седящи 8 000. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Стадио Бриантео. Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Монца - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.04.2018 | Серия С - А | Кунео | 0 - 1 | Монца | 2.89 | 2.85 | 2.40 |
| 21.04.2018 | Серия С - А | Монца | 1 - 1 | Джиана Ерминио | 1.98 | 3.09 | 3.59 |
| 17.04.2018 | Серия С - А | Арецо | 0 - 1 | Монца | 2.24 | 2.91 | 3.12 |
| 07.04.2018 | Серия С - А | Монца | 0 - 1 | Понтедера | 1.81 | 3.11 | 4.25 |
| 03.04.2018 | Серия С - А | Монца | 2 - 1 | Прато | 1.36 | 4.06 | 7.77 |
| 29.03.2018 | Серия С - А | Ливорно | 0 - 2 | Монца | 1.58 | 3.39 | 5.45 |
| 24.03.2018 | Серия С - А | Монца | 2 - 0 | Про Пиаченца | 1.98 | 2.93 | 3.78 |
| 20.03.2018 | Серия С - А | Гаворано | 1 - 0 | Монца | 2.98 | 2.78 | 2.41 |
| 17.03.2018 | Серия С - А | Монца | 2 - 0 | Сиена | 2.89 | 2.85 | 2.41 |
| 25.02.2018 | Серия С - А | Монца | 0 - 0 | Витербезе | 2.43 | 2.91 | 2.82 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Олбия - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.04.2018 | Серия С - А | Олбия | 0 - 1 | Витербезе | 2.54 | 2.93 | 2.65 |
| 21.04.2018 | Серия С - А | Лукезе | 3 - 0 | Олбия | 2.46 | 2.92 | 2.79 |
| 14.04.2018 | Серия С - А | Олбия | 1 - 1 | Прато | 1.58 | 3.54 | 5.02 |
| 10.04.2018 | Серия С - А | Олбия | 2 - 3 | Арецо | 2.03 | 3.06 | 3.67 |
| 07.04.2018 | Серия С - А | Олбия | 4 - 2 | Ливорно | 3.25 | 3.06 | 2.10 |
| 24.03.2018 | Серия С - А | Олбия | 1 - 3 | Алесандрия | 2.43 | 3.02 | 2.73 |
| 20.03.2018 | Серия С - А | Джиана Ерминио | 3 - 0 | Олбия | 2.02 | 3.12 | 3.39 |
| 17.03.2018 | Серия С - А | Олбия | 2 - 1 | Арцакена | 1.99 | 3.08 | 3.51 |
| 10.03.2018 | Серия С - А | Кунео | 0 - 0 | Олбия | 2.80 | 2.87 | 2.47 |
| 25.02.2018 | Серия С - А | Сиена | 1 - 0 | Олбия | 1.70 | 3.27 | 4.62 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.12.2017 | Серия С - А | Олбия | 2 - 1 | Монца | 2.21 | 2.99 | 3.12 |
Серия С - Група А класиране към 05.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ливорно | 35 | +26 | 67 |
| 2 | Сиена | 35 | +10 | 64 |
| 3 | Пиза | 36 | +14 | 61 |
| 4 | Монца | 35 | +11 | 55 |
| 5 | Витербезе | 35 | +10 | 55 |
| 6 | Карарезе | 35 | +11 | 55 |
| 7 | Алесандрия | 35 | +15 | 53 |
| 8 | Пиаченца | 35 | +2 | 49 |
| 9 | Пистоезе | 35 | -2 | 46 |
| 10 | Понтедера | 35 | -10 | 46 |
| 11 | Джиана Ерминио | 35 | +3 | 45 |
| 12 | Лукезе | 35 | -3 | 44 |
| 13 | Олбия | 35 | -10 | 43 |
| 14 | Арцакена | 35 | -4 | 38 |
| 15 | Про Пиаченца | 35 | -9 | 36 |
| 16 | Арецо | 35 | +3 | 34 |
| 17 | Кунео | 35 | -21 | 32 |
| 18 | Гаворано | 35 | -17 | 31 |
| 19 | Прато | 35 | -29 | 26 |
Хронология в първенството
| Монца | |
| Олбия | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Монца | Монца | Олбия | Олбия | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ливорно | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 4 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 2 | Сиена | 2 - 0 | 0 - 3 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | Пиза | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 4 | Монца | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 5 | Витербезе | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 6 | Карарезе | 4 - 0 | 1 - 0 | 4 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 7 | Алесандрия | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 3 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 8 | Пиаченца | 2 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 9 | Пистоезе | 3 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 10 | Понтедера | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 11 | Джиана Ерминио | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 12 | Лукезе | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 13 | Олбия | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 14 | Арцакена | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 15 | Про Пиаченца | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 16 | Арецо | 0 - 3 | 0 - 1 | 0 - 3 | 2 - 3 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 17 | Кунео | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 4 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 18 | Гаворано | 2 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 | 4 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 19 | Прато | 2 - 1 | 2 - 3 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
Класиране в шампионата
| Монца | Олбия | |
| Позиция | 4 | 13 |
| Точки | 55 | 43 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 17 |
| Точки | 31 | 13 |
Форма в шампионата
| Монца | Олбия | |
|
Победи
Равни Загуби |
15
10 10 |
12
7 16 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
7 2 |
4
1 12 |
Голове в шампионата
| Монца | Олбия | |
|
Вкарани
Получени |
37
26 |
39
49 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
23
12 |
9
28 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 4.00 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.22 | 2.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.72 | 2.07 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.61 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.05.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
