Англия - Втора Лига (2017 - 2018)
17:00
Моркамб
Форест Грийн Роувърс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 3.50 | 3.29 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.34 | 1.30 | 1.61 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.39 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.02.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Моркамб, а гостите от Нейлсуорт. Разстоянието между двата града е 267.5 км. Мачът ще се играе на стадион Глоуб Арена, който има капацитет от 6 476 места, от които седящи 2 173. Снимки от Google карта стадион Глоуб Арена. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Моркамб - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.02.2018 | Втора Лига | Порт Вейл | 0 - 0 | Моркамб | 1.84 | 3.41 | 4.24 |
| 27.01.2018 | Втора Лига | Моркамб | 1 - 2 | Мансфийлд Таун | 3.15 | 3.18 | 2.26 |
| 23.01.2018 | Втора Лига | Нюпорт Каунти | 1 - 1 | Моркамб | 1.86 | 3.44 | 4.04 |
| 20.01.2018 | Втора Лига | Лутън Таун | 1 - 0 | Моркамб | 1.37 | 4.59 | 7.64 |
| 13.01.2018 | Втора Лига | Моркамб | 1 - 1 | Стивънидж | 2.52 | 3.23 | 2.73 |
| 06.01.2018 | Втора Лига | Гримсби Таун | 0 - 2 | Моркамб | 2.07 | 3.39 | 3.33 |
| 29.12.2017 | Втора Лига | Моркамб | 4 - 3 | Йоувил | 2.39 | 3.23 | 2.89 |
| 26.12.2017 | Втора Лига | Моркамб | 1 - 4 | Нотс Каунти | 3.78 | 3.34 | 1.95 |
| 23.12.2017 | Втора Лига | Мансфийлд Таун | 2 - 1 | Моркамб | 1.70 | 3.60 | 4.79 |
| 16.12.2017 | Втора Лига | Барнет | 2 - 1 | Моркамб | 2.05 | 3.40 | 3.42 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Форест Грийн Роувърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.02.2018 | Втора Лига | Форест Грийн Роувърс | 3 - 1 | Стивънидж | 2.45 | 3.18 | 2.83 |
| 03.02.2018 | Втора Лига | Форест Грийн Роувърс | 2 - 1 | Ковънтри | 3.96 | 3.31 | 1.92 |
| 31.01.2018 | Втора Лига | Екзитър | 2 - 0 | Форест Грийн Роувърс | 1.77 | 3.60 | 4.29 |
| 27.01.2018 | Втора Лига | Карлайл | 1 - 0 | Форест Грийн Роувърс | 1.76 | 3.59 | 4.37 |
| 20.01.2018 | Втора Лига | Форест Грийн Роувърс | 5 - 2 | Кембридж Юнайтед | 3.02 | 3.27 | 2.28 |
| 13.01.2018 | Втора Лига | Суиндън | 1 - 0 | Форест Грийн Роувърс | 1.69 | 3.77 | 4.67 |
| 09.01.2018 | ЕФЛ Трофи | Йоувил | 2 - 0 | Форест Грийн Роувърс | 2.13 | 3.32 | 3.06 |
| 06.01.2018 | Втора Лига | Форест Грийн Роувърс | 1 - 0 | Порт Вейл | 3.87 | 3.34 | 1.93 |
| 01.01.2018 | Втора Лига | Форест Грийн Роувърс | 1 - 2 | Уикъмб | 3.98 | 3.55 | 1.84 |
| 30.12.2017 | Втора Лига | Линкълн Сити | 2 - 1 | Форест Грийн Роувърс | 1.53 | 3.89 | 5.99 |
Общо 4 победи и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.2017 | Втора Лига | Форест Грийн Роувърс | 2 - 0 | Моркамб | 2.17 | 3.42 | 3.14 |
| 24.02.2007 | Нац. Лига | Форест Грийн Роувърс | 1 - 3 | Моркамб | 2.49 | 3.18 | 2.50 |
| 25.11.2006 | Нац. Лига | Моркамб | 1 - 1 | Форест Грийн Роувърс | - | - | - |
| 18.02.2006 | Нац. Лига | Моркамб | 3 - 2 | Форест Грийн Роувърс | 1.56 | 3.50 | 5.35 |
| 01.10.2005 | Нац. Лига | Форест Грийн Роувърс | 1 - 0 | Моркамб | 2.79 | 3.27 | 2.20 |
| 19.04.2005 | Нац. Лига | Моркамб | 3 - 1 | Форест Грийн Роувърс | 1.31 | 4.37 | 7.99 |
| 16.10.2004 | Нац. Лига | Форест Грийн Роувърс | 0 - 3 | Моркамб | - | - | - |
| 03.04.2004 | Нац. Лига | Моркамб | 4 - 0 | Форест Грийн Роувърс | - | - | - |
| 25.11.2003 | Нац. Лига | Форест Грийн Роувърс | 1 - 2 | Моркамб | - | - | - |
| 14.12.2002 | Нац. Лига | Форест Грийн Роувърс | 1 - 0 | Моркамб | 2.78 | 3.10 | 2.47 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Моркамб имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Втора Лига класиране към 17.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лутън Таун | 33 | +40 | 67 |
| 2 | Акрингтън Стенли | 32 | +19 | 61 |
| 3 | Уикъмб | 32 | +17 | 59 |
| 4 | Нотс Каунти | 32 | +19 | 57 |
| 5 | Мансфийлд Таун | 32 | +17 | 56 |
| 6 | Суиндън | 33 | +4 | 54 |
| 7 | Линкълн Сити | 32 | +14 | 53 |
| 8 | Екзитър | 30 | +6 | 52 |
| 9 | Ковънтри | 32 | +9 | 50 |
| 10 | Колчестър | 33 | +6 | 50 |
| 11 | Кроули Таун | 33 | -2 | 48 |
| 12 | Нюпорт Каунти | 32 | -2 | 46 |
| 13 | Карлайл | 32 | 0 | 42 |
| 14 | Кембридж Юнайтед | 32 | -12 | 42 |
| 15 | Челтнъм Таун | 33 | -2 | 39 |
| 16 | Стивънидж | 33 | -6 | 39 |
| 17 | Йоувил | 32 | -5 | 38 |
| 18 | Гримсби Таун | 33 | -18 | 36 |
| 19 | Порт Вейл | 32 | -11 | 34 |
| 20 | Форест Грийн Роувърс | 32 | -19 | 32 |
| 21 | Моркамб | 31 | -12 | 31 |
| 22 | Крю Александра | 32 | -19 | 30 |
| 23 | Честърфийлд | 32 | -25 | 27 |
| 24 | Барнет | 32 | -18 | 25 |
Хронология в първенството
| Моркамб | |
| Форест Грийн Роувърс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Моркамб | Моркамб | Форест Грийн Роувърс | Форест Грийн Роувърс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Лутън Таун | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 2 | |||
| 2 | Акрингтън Стенли | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 1 | ||||
| 3 | Уикъмб | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 4 | Нотс Каунти | 1 - 4 | 2 - 0 | 1 - 4 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 5 | Мансфийлд Таун | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 6 | Суиндън | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 7 | Линкълн Сити | 1 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 8 | Екзитър | 4 - 1 | 1 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 9 | Ковънтри | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 10 | Колчестър | 0 - 0 | 5 - 1 | 5 - 1 | ||||
| 11 | Кроули Таун | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 12 | Нюпорт Каунти | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 0 - 4 | |||
| 13 | Карлайл | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 14 | Кембридж Юнайтед | 0 - 0 | 5 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 15 | Челтнъм Таун | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 16 | Стивънидж | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 17 | Йоувил | 4 - 3 | 2 - 2 | 4 - 3 | 4 - 3 | |||
| 18 | Гримсби Таун | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 19 | Порт Вейл | 0 - 3 | 0 - 0 | 0 - 3 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 20 | Форест Грийн Роувърс | 2 - 0 | - | - | - | |||
| 21 | Моркамб | - | - | - | 2 - 0 | |||
| 22 | Крю Александра | 0 - 1 | 0 - 1 | 3 - 2 | ||||
| 23 | Честърфийлд | 0 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||||
| 24 | Барнет | 2 - 1 | 2 - 2 | |||||
Класиране в шампионата
| Моркамб | Форест Грийн Роувърс | |
| Позиция | 21 | 20 |
| Точки | 31 | 32 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 21 | 23 |
| Точки | 18 | 9 |
Форма в шампионата
| Моркамб | Форест Грийн Роувърс | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
10 14 |
9
5 18 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
3 7 |
2
3 10 |
Голове в шампионата
| Моркамб | Форест Грийн Роувърс | |
|
Вкарани
Получени |
29
41 |
36
55 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
16
21 |
11
27 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 3.50 | 3.29 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.34 | 1.30 | 1.61 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.39 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.02.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
