Черна Гора - Първа Лига (2026 - 2027)
петък, 7 август, 2026
21:00
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.59 |
3.30 |
5.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.12 |
1.26 |
2.16 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.19 |
3.97 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.60 |
1.43 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.51 |
2.33 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.17 |
4.48 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.28 |
1.53 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
07.08.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Бар, а гостите от Тиват.
Разстоянието между двата града е 49.9 км.
Мачът ще се играе на стадион
Тополица,
който има капацитет от
5 000 места, от които седящи 800.
Снимки от Google карта
стадион Тополица.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Морнар Бар - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.08.2026 |
Първа Лига |
Йезеро Плав |
0 - 0 |
Морнар Бар |
4.41 |
3.06 |
1.79 |
| 16.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Морнар Бар |
1 - 2 |
Атлетик Ескалдес |
1.59 |
3.71 |
5.52 |
| 09.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Атлетик Ескалдес |
2 - 1 |
Морнар Бар |
2.59 |
3.27 |
2.54 |
| 01.07.2026 |
Приятелски срещи |
Земун |
1 - 2 |
Морнар Бар |
- |
- |
- |
| 24.06.2026 |
Приятелски срещи |
Морнар Бар |
1 - 0 |
Сутиеска Никшич |
- |
- |
- |
| 28.05.2026 |
Купа Черна Гора |
Дечич Тузи |
0 - 1 |
Морнар Бар |
3.17 |
2.98 |
2.13 |
| 24.05.2026 |
Първа Лига |
Йезеро Плав |
0 - 2 |
Морнар Бар |
2.66 |
3.07 |
2.41 |
| 20.05.2026 |
Първа Лига |
Морнар Бар |
1 - 1 |
Петровац |
- |
- |
- |
| 16.05.2026 |
Първа Лига |
Будучност Подгорица |
0 - 0 |
Морнар Бар |
2.65 |
2.79 |
2.64 |
| 10.05.2026 |
Първа Лига |
Морнар Бар |
0 - 0 |
Бокели Котор |
1.21 |
4.68 |
14.46 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Арсенал Тиват - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.08.2026 |
Първа Лига |
Дечич Тузи |
0 - 0 |
Арсенал Тиват |
1.77 |
3.18 |
4.27 |
| 16.07.2026 |
Приятелски срещи |
Жрински Мостар |
6 - 0 |
Арсенал Тиват |
1.24 |
5.39 |
9.25 |
| 08.07.2026 |
Приятелски срещи |
Бокели Котор |
3 - 1 |
Арсенал Тиват |
2.48 |
3.26 |
2.49 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Дечич Тузи |
4 - 1 |
Арсенал Тиват |
2.08 |
3.08 |
3.25 |
| 01.07.2026 |
Приятелски срещи |
Арсенал Тиват |
1 - 0 |
Младост Д. Гор. |
3.07 |
3.28 |
2.11 |
| 27.06.2026 |
Приятелски срещи |
Будучност Подгорица |
4 - 1 |
Арсенал Тиват |
1.87 |
3.24 |
3.65 |
| 24.05.2026 |
Първа Лига |
Арсенал Тиват |
1 - 4 |
Младост Д. Гор. |
5.23 |
3.77 |
1.50 |
| 20.05.2026 |
Първа Лига |
Дечич Тузи |
1 - 2 |
Арсенал Тиват |
2.55 |
2.99 |
2.55 |
| 16.05.2026 |
Първа Лига |
Бокели Котор |
3 - 0 |
Арсенал Тиват |
2.47 |
2.98 |
2.61 |
| 09.05.2026 |
Първа Лига |
Арсенал Тиват |
1 - 1 |
Сутиеска Никшич |
3.47 |
3.01 |
2.02 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 5 загуби
в последните 7 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.04.2026 |
Първа Лига |
Арсенал Тиват |
0 - 1 |
Морнар Бар |
3.24 |
2.97 |
2.12 |
| 21.02.2026 |
Първа Лига |
Морнар Бар |
1 - 2 |
Арсенал Тиват |
1.56 |
3.40 |
5.51 |
| 08.10.2025 |
Първа Лига |
Арсенал Тиват |
0 - 1 |
Морнар Бар |
2.27 |
2.90 |
3.03 |
| 10.08.2025 |
Първа Лига |
Морнар Бар |
2 - 2 |
Арсенал Тиват |
2.27 |
2.93 |
3.01 |
| 14.05.2025 |
Първа Лига |
Арсенал Тиват |
1 - 1 |
Морнар Бар |
2.21 |
2.97 |
3.06 |
| 16.03.2025 |
Първа Лига |
Морнар Бар |
1 - 0 |
Арсенал Тиват |
2.10 |
3.07 |
3.10 |
| 10.11.2024 |
Първа Лига |
Арсенал Тиват |
4 - 0 |
Морнар Бар |
2.64 |
2.83 |
2.60 |
| 14.09.2024 |
Първа Лига |
Морнар Бар |
4 - 0 |
Арсенал Тиват |
2.29 |
2.99 |
2.88 |
| 21.04.2024 |
Първа Лига |
Арсенал Тиват |
1 - 2 |
Морнар Бар |
2.52 |
3.16 |
2.54 |
| 28.02.2024 |
Първа Лига |
Морнар Бар |
0 - 0 |
Арсенал Тиват |
2.04 |
3.04 |
3.38 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 2 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Морнар Бар имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 07.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Младост Доня Горица |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 2 |
Бокели Котор |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 2 |
Будучност Подгорица |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 4 |
Арсенал Тиват |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 4 |
Дечич Тузи |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 4 |
Йезеро Плав |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 4 |
Морнар Бар |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 8 |
Отрант-Олимпик Улцин |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 9 |
Петровац |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 9 |
Сутиеска Никшич |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Морнар Бар |
|
| Арсенал Тиват |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Морнар Бар |
Морнар Бар |
|
Арсенал Тиват |
Арсенал Тиват |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Младост Доня Горица |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Бокели Котор |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Будучност Подгорица |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Арсенал Тиват |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 4 |
Дечич Тузи |
|
|
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 4 |
Йезеро Плав |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
|
| 4 |
Морнар Бар |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 8 |
Отрант-Олимпик Улцин |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Петровац |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Сутиеска Никшич |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Морнар Бар |
Арсенал Тиват |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.59 |
3.30 |
5.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.12 |
1.26 |
2.16 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.19 |
3.97 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.60 |
1.43 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.51 |
2.33 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.17 |
4.48 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.28 |
1.53 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
07.08.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите