Норвегия - Първа Дивизия (2026)
сряда, 14 октомври, 2026
20:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.15 |
3.75 |
2.90 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
1.25 |
1.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.50 |
1.11 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.88 |
1.40 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.80 |
1.91 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.36 |
3.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
12.10.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мос, а гостите от Айерсун.
Разстоянието между двата града е 291.6 км.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Мос - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Първа Дивизия |
Рауфос |
1 - 2 |
Мос |
3.64 |
3.90 |
1.76 |
| 05.10.2026 |
Първа Дивизия |
Мос |
0 - 2 |
Конгсвингер |
3.78 |
4.40 |
1.65 |
| 23.09.2026 |
Купа на Норвегия |
Гроруд |
1 - 1 |
Мос |
2.94 |
3.67 |
2.02 |
| 20.09.2026 |
Първа Дивизия |
Саннес Улф |
1 - 2 |
Мос |
2.10 |
3.66 |
2.85 |
| 13.09.2026 |
Първа Дивизия |
Мос |
1 - 4 |
Хаугесунд |
4.54 |
4.60 |
1.51 |
| 05.09.2026 |
Първа Дивизия |
Стабек |
2 - 3 |
Мос |
1.33 |
5.31 |
6.34 |
| 30.08.2026 |
Първа Дивизия |
Мос |
1 - 2 |
Стрьомен |
2.02 |
3.75 |
2.94 |
| 26.08.2026 |
Първа Дивизия |
Мос |
2 - 2 |
Согндал |
2.09 |
3.82 |
2.79 |
| 22.08.2026 |
Купа на Норвегия |
Льоренског |
0 - 3 |
Мос |
3.31 |
3.87 |
1.83 |
| 15.08.2026 |
Първа Дивизия |
Брюне |
2 - 1 |
Мос |
1.56 |
4.22 |
4.49 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 3 загуби
в последните 4 домакинства.
Айерсун - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Първа Дивизия |
Айерсун |
3 - 1 |
Хьодд |
1.68 |
4.02 |
3.92 |
| 02.10.2026 |
Първа Дивизия |
Ранхайм |
5 - 0 |
Айерсун |
1.96 |
4.03 |
2.95 |
| 20.09.2026 |
Първа Дивизия |
Од БК |
5 - 1 |
Айерсун |
1.77 |
3.97 |
3.53 |
| 16.09.2026 |
Купа на Норвегия |
Йерв Гримстад |
1 - 2 |
Айерсун |
2.62 |
3.56 |
2.24 |
| 13.09.2026 |
Първа Дивизия |
Айерсун |
1 - 1 |
Конгсвингер |
3.50 |
4.12 |
1.76 |
| 06.09.2026 |
Първа Дивизия |
Лин Осло |
1 - 1 |
Айерсун |
1.91 |
3.77 |
3.24 |
| 30.08.2026 |
Първа Дивизия |
Айерсун |
2 - 2 |
Осане |
1.44 |
4.52 |
5.32 |
| 26.08.2026 |
Първа Дивизия |
Хаугесунд |
3 - 0 |
Айерсун |
1.52 |
4.43 |
4.63 |
| 16.08.2026 |
Първа Дивизия |
Айерсун |
0 - 4 |
Стабек |
2.70 |
3.77 |
2.16 |
| 09.08.2026 |
Първа Дивизия |
Стрьомгодсет |
0 - 2 |
Айерсун |
1.35 |
5.14 |
6.15 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 04.07.2026 |
Първа Дивизия |
Айерсун |
3 - 0 |
Мос |
1.99 |
3.71 |
3.05 |
| 22.10.2025 |
Първа Дивизия |
Айерсун |
2 - 0 |
Мос |
1.74 |
3.85 |
3.86 |
| 28.06.2025 |
Първа Дивизия |
Мос |
2 - 4 |
Айерсун |
2.44 |
3.56 |
2.49 |
| 26.08.2024 |
Първа Дивизия |
Айерсун |
3 - 2 |
Мос |
2.18 |
3.46 |
2.88 |
| 27.04.2024 |
Първа Дивизия |
Мос |
1 - 2 |
Айерсун |
2.26 |
3.55 |
2.66 |
| 08.10.2022 |
Д2 Група 1 |
Айерсун |
2 - 2 |
Мос |
1.94 |
3.77 |
3.07 |
| 26.06.2022 |
Д2 Група 1 |
Мос |
2 - 0 |
Айерсун |
2.36 |
3.40 |
2.53 |
| 11.08.2019 |
Д2 Група 1 |
Мос |
6 - 2 |
Айерсун |
3.28 |
3.96 |
1.80 |
| 28.04.2019 |
Д2 Група 1 |
Айерсун |
0 - 1 |
Мос |
1.49 |
4.26 |
4.81 |
В последните 9 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 5 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Мос имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и нямат равен мач.
Първа Дивизия класиране към 14.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Конгсвингер |
25 |
17 |
5 |
3 |
76 |
37 |
+39 |
56 |
| 2 |
Хаугесунд |
25 |
18 |
2 |
5 |
75 |
40 |
+35 |
56 |
| 3 |
Стрьомгодсет |
25 |
16 |
6 |
3 |
66 |
32 |
+34 |
54 |
| 4 |
Стабек |
25 |
14 |
4 |
7 |
59 |
33 |
+26 |
46 |
| 5 |
Од БК |
25 |
12 |
6 |
7 |
52 |
39 |
+13 |
42 |
| 6 |
Брюне |
25 |
12 |
2 |
11 |
34 |
33 |
+1 |
38 |
| 7 |
Хьодд |
25 |
10 |
4 |
11 |
41 |
51 |
-10 |
34 |
| 8 |
Айерсун |
25 |
9 |
5 |
11 |
39 |
50 |
-11 |
32 |
| 9 |
Ранхайм |
25 |
9 |
4 |
12 |
63 |
64 |
-1 |
31 |
| 10 |
Лин Осло |
25 |
8 |
4 |
13 |
40 |
54 |
-14 |
28 |
| 11 |
Мос |
25 |
8 |
4 |
13 |
40 |
55 |
-15 |
28 |
| 12 |
Стрьомен |
25 |
7 |
6 |
12 |
40 |
57 |
-17 |
27 |
| 13 |
Саннес Улф |
25 |
7 |
5 |
13 |
36 |
46 |
-10 |
26 |
| 14 |
Согндал |
24 |
6 |
5 |
13 |
39 |
55 |
-16 |
23 |
| 15 |
Осане |
25 |
6 |
5 |
14 |
36 |
54 |
-18 |
22 |
| 16 |
Рауфос |
24 |
6 |
1 |
17 |
27 |
63 |
-36 |
19 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Мос |
Мос |
|
Айерсун |
Айерсун |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Конгсвингер |
0 - 2 |
2 - 1 |
0 - 2 |
|
1 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 2 |
Хаугесунд |
1 - 4 |
3 - 1 |
1 - 4 |
|
5 - 2 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 3 |
Стрьомгодсет |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
0 - 5 |
0 - 2 |
0 - 2 |
| 4 |
Стабек |
2 - 2 |
2 - 3 |
2 - 2 |
|
0 - 4 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 5 |
Од БК |
3 - 3 |
2 - 3 |
3 - 3 |
|
0 - 1 |
5 - 1 |
5 - 1 |
| 6 |
Брюне |
2 - 3 |
2 - 1 |
2 - 3 |
|
1 - 0 |
|
|
| 7 |
Хьодд |
1 - 0 |
2 - 1 |
1 - 0 |
|
3 - 1 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 8 |
Айерсун |
|
3 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 9 |
Ранхайм |
|
4 - 0 |
|
|
3 - 0 |
5 - 0 |
5 - 0 |
| 10 |
Лин Осло |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
0 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 11 |
Мос |
- |
- |
- |
|
3 - 0 |
|
|
| 12 |
Стрьомен |
1 - 2 |
3 - 2 |
1 - 2 |
|
|
0 - 3 |
0 - 3 |
| 13 |
Саннес Улф |
1 - 4 |
1 - 2 |
1 - 4 |
|
2 - 0 |
4 - 2 |
4 - 2 |
| 14 |
Согндал |
2 - 2 |
2 - 4 |
2 - 2 |
|
|
4 - 2 |
4 - 2 |
| 15 |
Осане |
|
2 - 3 |
|
|
2 - 2 |
3 - 3 |
3 - 3 |
| 16 |
Рауфос |
1 - 2 |
1 - 2 |
1 - 2 |
|
2 - 1 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Мос |
Айерсун |
| Победи |
8 |
9 |
| Равни |
4 |
5 |
| Загуби |
13 |
11 |
| Вкарани Голове |
40 |
39 |
| Получени Голове |
55 |
50 |
| Средно Вкарани |
1.60 |
1.56 |
| Средно Получени |
2.20 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
88% |
76% |
| Мачове Получил |
96% |
72% |
| Гол/Гол |
84% |
52% |
| Над 1.5 |
96% |
88% |
| Над 2.5 |
88% |
72% |
| Над 3.5 |
52% |
48% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
2 |
| Равни |
4 |
2 |
| Загуби |
6 |
8 |
| Вкарани Голове |
17 |
17 |
| Получени Голове |
26 |
33 |
| Средно Вкарани |
1.42 |
1.42 |
| Средно Получени |
2.17 |
2.75 |
| Мачове Вкарал |
92% |
83% |
| Мачове Получил |
92% |
83% |
| Гол/Гол |
83% |
67% |
| Над 1.5 |
92% |
100% |
| Над 2.5 |
75% |
83% |
| Над 3.5 |
50% |
58% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.15 |
3.75 |
2.90 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
1.25 |
1.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.50 |
1.11 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.88 |
1.40 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.80 |
1.91 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.36 |
3.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
12.10.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака