Приятелски Срещи - Клубни
19:15
Моста ФК
(Малта)
Балзан
(Малта)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.09 | 3.21 | 2.09 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 1.28 | 1.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.26 | 1.56 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.77 | 1.93 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.26 | 3.42 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.74 | 1.94 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.07.2026 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Моста, а гостите от Балзан. Разстоянието между двата града е 2.8 км.
Отговорна Игра
Моста ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Плейоф Изп. | Нашар Лайънс | 0 - 1 | Моста ФК | 2.08 | 3.36 | 2.95 |
| 30.04.2026 | Група за Изпадане | Биркиркара | 1 - 1 | Моста ФК | 2.07 | 3.36 | 3.06 |
| 24.04.2026 | Група за Изпадане | Хибърниънс | 2 - 0 | Моста ФК | 1.95 | 3.40 | 3.21 |
| 19.04.2026 | Група за Изпадане | Моста ФК | 2 - 2 | Слима Уондърърс | 4.31 | 3.48 | 1.70 |
| 15.04.2026 | Група за Изпадане | Моста ФК | 2 - 1 | Забар Св.Патрик | 3.33 | 3.29 | 1.99 |
| 11.04.2026 | Група за Изпадане | Таршин Рейнбоус | 2 - 2 | Моста ФК | 2.49 | 3.14 | 2.52 |
| 15.03.2026 | Премиер Лига | Моста ФК | 2 - 1 | Хамрун Спартанс | 11.95 | 5.94 | 1.17 |
| 07.03.2026 | Премиер Лига | Забар Св.Патрик | 5 - 3 | Моста ФК | 1.85 | 3.28 | 3.73 |
| 03.03.2026 | Купа на Малта | Гзира Юнайтед | 2 - 1 | Моста ФК | 1.66 | 3.91 | 3.96 |
| 28.02.2026 | Премиер Лига | Моста ФК | 1 - 2 | Марсашлок | 5.29 | 3.85 | 1.51 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Балзан - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.07.2026 | Приятелски срещи | Балзан | 1 - 2 | Валета | 4.04 | 3.88 | 1.64 |
| 07.12.2025 | Купа на Малта | Корми | 1 - 4 | Балзан | - | - | - |
| 03.05.2025 | Група за Изпадане | Балзан | 1 - 1 | Нашар Лайънс | 2.24 | 3.14 | 2.81 |
| 27.04.2025 | Група за Изпадане | Хибърниънс | 1 - 1 | Балзан | 3.01 | 3.39 | 1.99 |
| 19.04.2025 | Група за Изпадане | Забар Св.Патрик | 2 - 2 | Балзан | 2.41 | 3.12 | 2.57 |
| 13.04.2025 | Група за Изпадане | Балзан | 3 - 1 | Мелита | 1.74 | 3.48 | 3.73 |
| 04.04.2025 | Група за Изпадане | Гзира Юнайтед | 0 - 0 | Балзан | - | - | - |
| 28.03.2025 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 0 - 0 | Балзан | 2.19 | 3.09 | 2.90 |
| 13.03.2025 | Премиер Лига | Хибърниънс | 0 - 0 | Балзан | 1.91 | 3.39 | 3.27 |
| 08.03.2025 | Премиер Лига | Балзан | 2 - 3 | Слима Уондърърс | 3.04 | 3.05 | 2.17 |
Общо 2 победи, 6 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 5 равенства в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.01.2025 | Премиер Лига | Балзан | 3 - 2 | Моста ФК | 2.65 | 3.20 | 2.34 |
| 06.11.2024 | Премиер Лига | Моста ФК | 2 - 2 | Балзан | 3.04 | 3.22 | 2.12 |
| 28.04.2024 | Премиер Лига | Балзан | 0 - 0 | Моста ФК | 2.53 | 3.17 | 2.53 |
| 07.01.2024 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 2 | Балзан | 2.58 | 3.24 | 2.39 |
| 10.04.2023 | Премиер Лига | Моста ФК | 2 - 3 | Балзан | 2.79 | 3.17 | 2.24 |
| 13.11.2022 | Премиер Лига | Балзан | 1 - 2 | Моста ФК | 1.63 | 3.76 | 4.16 |
| 09.04.2022 | Група за Изпадане | Моста ФК | 3 - 2 | Балзан | 2.46 | 3.22 | 2.46 |
| 29.01.2022 | Премиер Лига | Балзан | 2 - 3 | Моста ФК | 1.74 | 3.65 | 3.81 |
| 26.09.2021 | Премиер Лига | Моста ФК | 2 - 1 | Балзан | 2.39 | 3.39 | 2.58 |
| 10.02.2021 | Купа на Малта | Балзан | 1 - 3 | Моста ФК | 2.29 | 3.40 | 2.71 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Моста ФК имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.09 | 3.21 | 2.09 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 1.28 | 1.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.26 | 1.56 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.77 | 1.93 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.26 | 3.42 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.74 | 1.94 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.07.2026 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра