Малта - Купа на Малта
20:00
Моста ФК
Биркиркара
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.43 | 3.84 | 1.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.04 | 1.23 | 1.16 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.10 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.11 | 1.62 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.60 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 2.08 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.01.2020 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Моста, а гостите от Биркиркара. Разстоянието между двата града е 3.5 км. Мачът ще се играе на стадион Чарлз Абела, който има капацитет от 1 200 места. Снимки от Google карта стадион Чарлз Абела. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Отговорна Игра
Моста ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.01.2020 | Премиер Лига | Сиренс | 2 - 0 | Моста ФК | 1.80 | 3.74 | 3.60 |
| 11.01.2020 | Премиер Лига | Моста ФК | 5 - 2 | Таршин Рейнбоус | 1.40 | 4.49 | 6.08 |
| 08.01.2020 | Премиер Лига | Моста ФК | 1 - 0 | Гудя Юнайтед | 2.82 | 3.37 | 2.21 |
| 07.12.2019 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 3 - 1 | Моста ФК | 1.37 | 4.65 | 6.07 |
| 01.12.2019 | Купа на Малта | Рабат Аякс | 0 - 7 | Моста ФК | - | - | - |
| 24.11.2019 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 4 | Валета | 4.85 | 3.98 | 1.54 |
| 08.11.2019 | Премиер Лига | Балзан | 5 - 0 | Моста ФК | 1.56 | 3.84 | 4.47 |
| 02.11.2019 | Премиер Лига | Моста ФК | 1 - 3 | Флориана | 4.23 | 3.68 | 1.68 |
| 25.10.2019 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 0 - 1 | Моста ФК | 2.68 | 3.30 | 2.27 |
| 18.10.2019 | Премиер Лига | Моста ФК | 1 - 0 | Санта Лучия ФК | 2.62 | 3.19 | 2.41 |
Общо 5 победи и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Биркиркара - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.01.2020 | Премиер Лига | Биркиркара | 1 - 1 | Сенглеа Атлетик | 1.73 | 3.61 | 3.98 |
| 12.01.2020 | Премиер Лига | Флориана | 0 - 1 | Биркиркара | 1.86 | 3.35 | 3.65 |
| 13.12.2019 | Премиер Лига | Биркиркара | 2 - 0 | Сиренс | 3.15 | 3.52 | 1.91 |
| 07.12.2019 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 2 - 1 | Биркиркара | 2.91 | 3.11 | 2.24 |
| 25.11.2019 | Премиер Лига | Биркиркара | 3 - 0 | Таршин Рейнбоус | 1.46 | 4.22 | 5.45 |
| 09.11.2019 | Премиер Лига | Санта Лучия ФК | 0 - 2 | Биркиркара | 2.64 | 3.35 | 2.28 |
| 04.11.2019 | Премиер Лига | Биркиркара | 2 - 3 | Гудя Юнайтед | 1.50 | 4.03 | 5.16 |
| 27.10.2019 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 0 - 0 | Биркиркара | 2.28 | 3.36 | 2.62 |
| 19.10.2019 | Премиер Лига | Биркиркара | 1 - 3 | Гзира Юнайтед | 2.94 | 2.96 | 2.27 |
| 05.10.2019 | Премиер Лига | Хибърниънс | 0 - 1 | Биркиркара | 2.08 | 3.18 | 3.09 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2019 | Премиер Лига | Моста ФК | 1 - 1 | Биркиркара | 3.78 | 3.62 | 1.75 |
| 13.04.2019 | Премиер Лига | Биркиркара | 1 - 2 | Моста ФК | 1.65 | 3.49 | 4.41 |
| 24.11.2018 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 3 | Биркиркара | 7.82 | 3.97 | 1.36 |
| 14.01.2018 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 3 | Биркиркара | 5.35 | 4.10 | 1.46 |
| 09.09.2017 | Премиер Лига | Биркиркара | 2 - 0 | Моста ФК | 1.27 | 4.90 | 8.19 |
| 01.04.2017 | Премиер Лига | Биркиркара | 3 - 0 | Моста ФК | 1.17 | 6.13 | 10.79 |
| 04.01.2017 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 2 | Биркиркара | 6.32 | 4.40 | 1.37 |
| 22.09.2016 | Премиер Лига | Биркиркара | 2 - 0 | Моста ФК | 1.19 | 5.91 | 10.04 |
| 21.02.2016 | Група за Титлата | Биркиркара | 6 - 3 | Моста ФК | 1.32 | 4.20 | 6.75 |
| 19.12.2015 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 3 | Биркиркара | 4.59 | 4.12 | 1.53 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 8 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Моста ФК имат изиграни 5 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 4 победи и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране в Премиер Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Флориана | 15 | +18 | 34 |
| 2 | Хибърниънс | 15 | +14 | 30 |
| 3 | Валета | 15 | +11 | 29 |
| 4 | Гзира Юнайтед | 15 | +19 | 28 |
| 5 | Сиренс | 15 | +4 | 28 |
| 6 | Балзан | 15 | +3 | 21 |
| 7 | Биркиркара | 15 | +3 | 20 |
| 8 | Хамрун Спартанс | 15 | 0 | 19 |
| 9 | Моста ФК | 15 | -6 | 19 |
| 10 | Гудя Юнайтед | 15 | -7 | 15 |
| 11 | Сенглеа Атлетик | 15 | -10 | 15 |
| 12 | Слима Уондърърс | 15 | -3 | 14 |
| 13 | Санта Лучия ФК | 15 | -12 | 14 |
| 14 | Таршин Рейнбоус | 15 | -34 | 1 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.43 | 3.84 | 1.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.04 | 1.23 | 1.16 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.10 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.11 | 1.62 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.60 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 2.08 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.01.2020 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра