Малта - Премиер Лига (2026 - Първа Фаза)
неделя, 30 август, 2026
19:30
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
5.26 |
3.56 |
1.57 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.20 |
1.22 |
1.13 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
4.00 |
1.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.11 |
1.32 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.71 |
2.02 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.24 |
3.62 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.01 |
1.70 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
30.08.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Моста, а гостите от Биркиркара.
Разстоянието между двата града е 3.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Чарлз Абела,
който има капацитет от
1 200 места.
Снимки от Google карта
стадион Чарлз Абела.
Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Моста ФК - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 23.08.2026 |
Премиер Лига |
Моста ФК |
2 - 1 |
Балзан |
3.07 |
3.13 |
2.16 |
| 17.08.2026 |
Премиер Лига |
Хамрун Спартанс |
0 - 2 |
Моста ФК |
1.17 |
5.81 |
12.36 |
| 31.07.2026 |
Приятелски срещи |
Моста ФК |
0 - 2 |
Балзан |
3.09 |
3.21 |
2.09 |
| 10.05.2026 |
Плейоф Изп. |
Нашар Лайънс |
0 - 1 |
Моста ФК |
2.08 |
3.36 |
2.95 |
| 30.04.2026 |
Група за Изпадане |
Биркиркара |
1 - 1 |
Моста ФК |
2.07 |
3.36 |
3.06 |
| 24.04.2026 |
Група за Изпадане |
Хибърниънс |
2 - 0 |
Моста ФК |
1.95 |
3.40 |
3.21 |
| 19.04.2026 |
Група за Изпадане |
Моста ФК |
2 - 2 |
Слима Уондърърс |
4.31 |
3.48 |
1.70 |
| 15.04.2026 |
Група за Изпадане |
Моста ФК |
2 - 1 |
Забар Св.Патрик |
3.33 |
3.29 |
1.99 |
| 11.04.2026 |
Група за Изпадане |
Таршин Рейнбоус |
2 - 2 |
Моста ФК |
2.49 |
3.14 |
2.52 |
| 15.03.2026 |
Премиер Лига |
Моста ФК |
2 - 1 |
Хамрун Спартанс |
11.95 |
5.94 |
1.17 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Биркиркара - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.08.2026 |
Премиер Лига |
Биркиркара |
1 - 0 |
Хамрун Спартанс |
3.72 |
3.11 |
1.93 |
| 17.08.2026 |
Премиер Лига |
Биркиркара |
4 - 0 |
Гзира Юнайтед |
2.16 |
3.01 |
3.16 |
| 07.08.2026 |
Приятелски срещи |
Биркиркара |
1 - 1 |
Балзан |
- |
- |
- |
| 25.07.2026 |
Приятелски срещи |
Биркиркара |
2 - 3 |
Слима Уондърърс |
2.23 |
3.23 |
2.78 |
| 30.04.2026 |
Група за Изпадане |
Биркиркара |
1 - 1 |
Моста ФК |
2.07 |
3.36 |
3.06 |
| 24.04.2026 |
Група за Изпадане |
Таршин Рейнбоус |
0 - 0 |
Биркиркара |
3.30 |
3.31 |
1.96 |
| 18.04.2026 |
Група за Изпадане |
Хибърниънс |
0 - 0 |
Биркиркара |
2.63 |
3.06 |
2.48 |
| 14.04.2026 |
Група за Изпадане |
Слима Уондърърс |
1 - 0 |
Биркиркара |
2.39 |
2.85 |
2.90 |
| 11.04.2026 |
Група за Изпадане |
Биркиркара |
1 - 0 |
Забар Св.Патрик |
2.45 |
3.06 |
2.64 |
| 04.04.2026 |
Купа на Малта |
Валета |
3 - 1 |
Биркиркара |
- |
- |
- |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.04.2026 |
Група за Изпадане |
Биркиркара |
1 - 1 |
Моста ФК |
2.07 |
3.36 |
3.06 |
| 14.02.2026 |
Премиер Лига |
Моста ФК |
0 - 0 |
Биркиркара |
4.06 |
3.30 |
1.77 |
| 21.09.2025 |
Премиер Лига |
Биркиркара |
2 - 0 |
Моста ФК |
1.89 |
3.34 |
3.50 |
| 19.04.2025 |
Група за Титлата |
Биркиркара |
1 - 0 |
Моста ФК |
1.70 |
3.47 |
4.20 |
| 08.02.2025 |
Премиер Лига |
Биркиркара |
2 - 0 |
Моста ФК |
1.64 |
3.56 |
4.42 |
| 29.11.2024 |
Група за Титлата |
Биркиркара |
2 - 0 |
Моста ФК |
1.69 |
3.45 |
4.36 |
| 29.09.2024 |
Премиер Лига |
Моста ФК |
0 - 1 |
Биркиркара |
4.45 |
3.43 |
1.68 |
| 09.08.2024 |
Приятелски срещи |
Моста ФК |
1 - 2 |
Биркиркара |
- |
- |
- |
| 24.02.2024 |
Премиер Лига |
Моста ФК |
0 - 2 |
Биркиркара |
3.11 |
3.16 |
2.12 |
| 21.10.2023 |
Премиер Лига |
Биркиркара |
0 - 2 |
Моста ФК |
1.61 |
3.69 |
4.65 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 7 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Моста ФК имат изиграни 4 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
Премиер Лига класиране към 30.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Флориана |
3 |
2 |
1 |
0 |
6 |
1 |
+5 |
7 |
| 2 |
Марсашлок |
3 |
2 |
1 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
7 |
| 3 |
Биркиркара |
2 |
2 |
0 |
0 |
5 |
0 |
+5 |
6 |
| 4 |
Валета |
3 |
2 |
0 |
1 |
8 |
4 |
+4 |
6 |
| 5 |
Моста ФК |
2 |
2 |
0 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
6 |
| 6 |
Хибърниънс |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 7 |
Балзан |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
4 |
0 |
4 |
| 8 |
Забар Сейнт Патрик |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
5 |
-1 |
4 |
| 9 |
Хамрун Спартанс |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
4 |
-3 |
1 |
| 10 |
Бирзебуджа Ст. Питърс |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
4 |
-4 |
0 |
| 10 |
Слима Уондърърс |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
4 |
-4 |
0 |
| 12 |
Гзира Юнайтед |
3 |
0 |
0 |
3 |
1 |
9 |
-8 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Моста ФК |
|
| Биркиркара |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Моста ФК |
Моста ФК |
|
Биркиркара |
Биркиркара |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Флориана |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Марсашлок |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Биркиркара |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 4 |
Валета |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Моста ФК |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 6 |
Хибърниънс |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Балзан |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
| 8 |
Забар Сейнт Патрик |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Хамрун Спартанс |
|
0 - 2 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 10 |
Бирзебуджа Ст. Питърс |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Слима Уондърърс |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Гзира Юнайтед |
|
|
|
|
4 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Моста ФК |
Биркиркара |
| Победи |
2 |
2 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
4 |
5 |
| Получени Голове |
1 |
0 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
2.50 |
| Средно Получени |
0.50 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
50% |
0% |
| Гол/Гол |
50% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
50% |
| Над 2.5 |
50% |
50% |
| Над 3.5 |
0% |
50% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
2 |
0 |
| Получени Голове |
1 |
0 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
0% |
| Мачове Получил |
100% |
0% |
| Гол/Гол |
100% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
0% |
| Над 2.5 |
100% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
5.26 |
3.56 |
1.57 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.20 |
1.22 |
1.13 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
4.00 |
1.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.11 |
1.32 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.71 |
2.02 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.24 |
3.62 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.01 |
1.70 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
30.08.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите