Малта - Премиер Лига (2016 - 2017)
19:00
Моста ФК
Хамрун Спартанс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.00 | 3.75 | 1.73 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.25 | 1.22 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 1.36 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.04.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Моста, а гостите от Хамрун. Разстоянието между двата града е 6.0 км. Мачът ще се играе на стадион Чарлз Абела, който има капацитет от 1 200 места. Снимки от Google карта стадион Чарлз Абела. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Моста ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.04.2017 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 1 - 3 | Моста ФК | 1.67 | 3.77 | 4.04 |
| 05.04.2017 | Премиер Лига | Моста ФК | 1 - 2 | Сейнт Андрюс ФК | 3.17 | 3.86 | 1.87 |
| 01.04.2017 | Премиер Лига | Биркиркара | 3 - 0 | Моста ФК | 1.17 | 6.13 | 10.79 |
| 17.03.2017 | Премиер Лига | Моста ФК | 1 - 4 | Гзира Юнайтед | 4.09 | 3.78 | 1.67 |
| 11.03.2017 | Премиер Лига | Хибърниънс | 4 - 0 | Моста ФК | 1.18 | 5.38 | 12.53 |
| 05.03.2017 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 4 | Валета | 10.24 | 5.45 | 1.20 |
| 24.02.2017 | Премиер Лига | Балзан | 7 - 1 | Моста ФК | 1.19 | 5.68 | 10.70 |
| 11.02.2017 | Премиер Лига | Пембрук Атлета | 0 - 3 | Моста ФК *** | 1.99 | 3.69 | 2.88 |
| 04.02.2017 | Премиер Лига | Флориана | 4 - 0 | Моста ФК | 1.37 | 4.35 | 6.77 |
| 28.01.2017 | Премиер Лига | Моста ФК | 2 - 1 | Слима Уондърърс | 6.21 | 4.61 | 1.35 |
Общо 3 победи и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 домакинства.
*** - Служебен резултат
Хамрун Спартанс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.04.2017 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 0 - 2 | Слима Уондърърс | 3.28 | 3.49 | 1.90 |
| 05.04.2017 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 1 - 2 | Флориана | 4.83 | 4.20 | 1.51 |
| 01.04.2017 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 1 - 1 | Хамрун Спартанс | 2.64 | 3.56 | 2.25 |
| 17.03.2017 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 1 - 1 | Сейнт Андрюс ФК | 2.65 | 3.73 | 2.14 |
| 12.03.2017 | Премиер Лига | Биркиркара | 3 - 0 | Хамрун Спартанс | 1.33 | 4.50 | 7.09 |
| 04.03.2017 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 1 - 3 | Гзира Юнайтед | 2.41 | 3.53 | 2.41 |
| 25.02.2017 | Премиер Лига | Хибърниънс | 3 - 3 | Хамрун Спартанс | 1.30 | 5.11 | 6.70 |
| 12.02.2017 | Премиер Лига | Валета | 2 - 0 | Хамрун Спартанс | 1.30 | 4.88 | 7.43 |
| 04.02.2017 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 0 - 1 | Балзан | 5.52 | 4.39 | 1.43 |
| 28.01.2017 | Премиер Лига | Пембрук Атлета | 1 - 0 | Хамрун Спартанс | 3.24 | 3.85 | 1.83 |
Общо 3 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.01.2017 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 3 - 0 | Моста ФК | 1.81 | 3.72 | 3.43 |
| 30.09.2016 | Премиер Лига | Моста ФК | 2 - 5 | Хамрун Спартанс | 1.89 | 3.94 | 3.10 |
| 14.12.2012 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 0 - 3 | Моста ФК | 6.88 | 4.52 | 1.34 |
| 17.09.2012 | Премиер Лига | Моста ФК | 4 - 1 | Хамрун Спартанс | 1.60 | 3.50 | 4.75 |
| 16.04.2012 | Малта | Хамрун Спартанс | 1 - 1 | Моста ФК | 4.26 | 3.59 | 1.66 |
| 13.03.2012 | Малта | Моста ФК | 2 - 2 | Хамрун Спартанс | 2.20 | 3.28 | 2.77 |
| 13.01.2012 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 2 - 2 | Моста ФК | 2.31 | 3.27 | 2.63 |
| 02.10.2011 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 1 | Хамрун Спартанс | 4.57 | 3.40 | 1.65 |
В последните 8 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Моста ФК имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Премиер Лига класиране към 17.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хибърниънс | 30 | +28 | 65 |
| 2 | Балзан | 30 | +24 | 60 |
| 3 | Валета | 30 | +27 | 59 |
| 4 | Биркиркара | 30 | +31 | 55 |
| 5 | Флориана | 29 | +16 | 50 |
| 6 | Слима Уондърърс | 29 | +4 | 42 |
| 7 | Сейнт Андрюс ФК | 30 | -5 | 34 |
| 8 | Таршин Рейнбоус | 30 | -4 | 32 |
| 9 | Гзира Юнайтед | 30 | -9 | 32 |
| 10 | Хамрун Спартанс | 29 | -16 | 29 |
| 11 | Пембрук Атлета | 30 | -53 | 15 |
| 12 | Моста ФК | 29 | -43 | 14 |
Хронология в първенството
| Моста ФК | |
| Хамрун Спартанс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Моста ФК | Моста ФК | Хамрун Спартанс | Хамрун Спартанс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Хибърниънс | 0 - 2 | 4 - 0 | 0 - 2 | 1 - 4 | 3 - 3 | 3 - 3 | |
| 2 | Балзан | 0 - 1 | 7 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 3 | Валета | 0 - 4 | 0 - 0 | 0 - 4 | 0 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 4 | Биркиркара | 0 - 2 | 3 - 0 | 0 - 2 | 2 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 5 | Флориана | 0 - 1 | 4 - 0 | 0 - 1 | 1 - 2 | 5 - 1 | 5 - 1 | |
| 6 | Слима Уондърърс | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 0 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 7 | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 8 | Таршин Рейнбоус | 0 - 2 | 1 - 3 | 0 - 2 | 2 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 9 | Гзира Юнайтед | 1 - 4 | 3 - 0 | 1 - 4 | 1 - 3 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 10 | Хамрун Спартанс | 2 - 5 | 3 - 0 | 2 - 5 | - | - | - | |
| 11 | Пембрук Атлета | 0 - 3 | 0 - 3* | 0 - 3 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 12 | Моста ФК | - | - | - | 3 - 0 | 2 - 5 | 2 - 5 | |
*** По 1 мач в сезон
Класиране в шампионата
| Моста ФК | Хамрун Спартанс | |
| Позиция | 12 | 10 |
| Точки | 14 | 29 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 7 |
| Точки | 9 | 14 |
Форма в шампионата
| Моста ФК | Хамрун Спартанс | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
4 20 |
8
5 16 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
0 11 |
4
2 8 |
Голове в шампионата
| Моста ФК | Хамрун Спартанс | |
|
Вкарани
Получени |
22
65 |
39
55 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
9
29 |
21
29 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.00 | 3.75 | 1.73 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.25 | 1.22 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 1.36 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.04.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
