Приятелски Срещи - Клубни
21:00
Моста ФК
(Малта)
Хибърниънс
(Малта)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.84 | 4.15 | 1.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.30 | 1.17 | 1.12 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.40 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.60 | 2.20 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.06.2021 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Моста, а гостите от Паола. Разстоянието между двата града е 7.7 км. Мачът ще се играе на стадион Чарлз Абела, който има капацитет от 1 200 места. Снимки от Google карта стадион Чарлз Абела. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Отговорна Игра
Моста ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.03.2021 | Премиер Лига | Моста ФК | 5 - 1 | Сенглеа Атлетик | 1.17 | 6.51 | 10.73 |
| 03.03.2021 | Купа на Малта | Санта Лучия ФК | 0 - 2 | Моста ФК | 2.27 | 3.51 | 2.66 |
| 27.02.2021 | Премиер Лига | Санта Лучия ФК | 2 - 3 | Моста ФК | 2.21 | 3.36 | 2.88 |
| 21.02.2021 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 0 | Сиренс | 2.32 | 3.25 | 2.77 |
| 17.02.2021 | Премиер Лига | Гудя Юнайтед | 0 - 1 | Моста ФК | 2.77 | 3.23 | 2.30 |
| 13.02.2021 | Премиер Лига | Хибърниънс | 2 - 0 | Моста ФК | 1.43 | 4.35 | 5.85 |
| 10.02.2021 | Купа на Малта | Балзан | 1 - 3 | Моста ФК | 2.29 | 3.40 | 2.71 |
| 06.02.2021 | Премиер Лига | Моста ФК | 1 - 2 | Гзира Юнайтед | 3.92 | 3.63 | 1.76 |
| 29.01.2021 | Премиер Лига | Балзан | 4 - 1 | Моста ФК | 2.98 | 3.39 | 2.13 |
| 24.01.2021 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 1 | Биркиркара | 2.95 | 3.24 | 2.21 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Хибърниънс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.06.2021 | Приятелски срещи | Гзира Юнайтед | 3 - 0 | Хибърниънс | 2.40 | 3.64 | 2.40 |
| 14.06.2021 | Приятелски срещи | Биркиркара | 3 - 1 | Хибърниънс | 2.42 | 3.47 | 2.44 |
| 06.03.2021 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 1 - 0 | Хибърниънс | 2.31 | 3.06 | 2.94 |
| 03.03.2021 | Купа на Малта | Пембрук Атлета | 0 - 1 | Хибърниънс | 10.18 | 6.80 | 1.17 |
| 27.02.2021 | Премиер Лига | Хибърниънс | 2 - 0 | Зейтун Коринт. | 1.30 | 4.86 | 7.34 |
| 24.02.2021 | Купа на Малта | Хибърниънс | 3 - 0 | Зейтун Коринт. | 1.33 | 4.85 | 6.97 |
| 21.02.2021 | Премиер Лига | Лия Атлетик | 0 - 5 | Хибърниънс | 10.10 | 6.16 | 1.18 |
| 13.02.2021 | Премиер Лига | Хибърниънс | 2 - 0 | Моста ФК | 1.43 | 4.35 | 5.85 |
| 07.02.2021 | Премиер Лига | Валета | 1 - 4 | Хибърниънс | 4.26 | 3.39 | 1.75 |
| 30.01.2021 | Премиер Лига | Хибърниънс | 2 - 0 | Таршин Рейнбоус | 1.18 | 6.24 | 10.61 |
Общо 7 победи и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.02.2021 | Премиер Лига | Хибърниънс | 2 - 0 | Моста ФК | 1.43 | 4.35 | 5.85 |
| 21.10.2020 | Премиер Лига | Моста ФК | 2 - 3 | Хибърниънс | 4.70 | 3.96 | 1.58 |
| 15.02.2020 | Премиер Лига | Хибърниънс | 3 - 1 | Моста ФК | 1.45 | 4.16 | 5.81 |
| 29.09.2019 | Премиер Лига | Моста ФК | 1 - 2 | Хибърниънс | 4.95 | 4.09 | 1.50 |
| 30.03.2019 | Премиер Лига | Хибърниънс | 1 - 1 | Моста ФК | 1.36 | 4.34 | 6.64 |
| 03.11.2018 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 4 | Хибърниънс | 7.14 | 4.83 | 1.31 |
| 04.02.2018 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 0 | Хибърниънс | 9.12 | 5.37 | 1.22 |
| 22.09.2017 | Премиер Лига | Хибърниънс | 3 - 0 | Моста ФК | 1.21 | 5.73 | 8.62 |
| 11.03.2017 | Премиер Лига | Хибърниънс | 4 - 0 | Моста ФК | 1.18 | 5.38 | 12.53 |
| 04.12.2016 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 2 | Хибърниънс | 7.69 | 5.08 | 1.28 |
В последните 10 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 8 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Моста ФК имат изиграни 5 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 4 победи и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.84 | 4.15 | 1.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.30 | 1.17 | 1.12 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.40 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.60 | 2.20 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.06.2021 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра