Малта - Премиер Лига (2017 - 2018)
17:00
Моста ФК
Нашар Лайънс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.70 | 3.60 | 2.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.28 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Моста, а гостите от Наксар. Разстоянието между двата града е 1.7 км. Мачът ще се играе на стадион Чарлз Абела, който има капацитет от 1 200 места. Снимки от Google карта стадион Чарлз Абела. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Моста ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.04.2018 | Премиер Лига | Сенглеа Атлетик | 5 - 2 | Моста ФК | 2.76 | 2.48 | 2.87 |
| 17.03.2018 | Премиер Лига | Балзан | 2 - 0 | Моста ФК | 1.15 | 6.40 | 10.27 |
| 11.03.2018 | Премиер Лига | Моста ФК | 3 - 5 | Гзира Юнайтед | 5.69 | 4.21 | 1.42 |
| 03.03.2018 | Премиер Лига | Флориана | 5 - 0 | Моста ФК | 1.33 | 4.50 | 6.98 |
| 25.02.2018 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 2 | Хамрун Спартанс | 3.19 | 3.54 | 1.91 |
| 09.02.2018 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 0 - 0 | Моста ФК | 2.38 | 3.63 | 2.39 |
| 04.02.2018 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 0 | Хибърниънс | 9.12 | 5.37 | 1.22 |
| 27.01.2018 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 0 - 1 | Моста ФК | 3.80 | 4.34 | 1.62 |
| 14.01.2018 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 3 | Биркиркара | 5.35 | 4.10 | 1.46 |
| 06.01.2018 | Премиер Лига | Лия Атлетик | 1 - 5 | Моста ФК | 2.99 | 3.59 | 2.00 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 3 загуби в последните 4 домакинства.
Нашар Лайънс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.04.2018 | Премиер Лига | Нашар Лайънс | 0 - 2 | Гзира Юнайтед | 5.20 | 4.05 | 1.48 |
| 17.03.2018 | Премиер Лига | Флориана | 2 - 0 | Нашар Лайънс | 1.29 | 4.95 | 7.08 |
| 10.03.2018 | Премиер Лига | Нашар Лайънс | 1 - 4 | Хамрун Спартанс | 3.05 | 3.22 | 2.12 |
| 03.03.2018 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 0 - 0 | Нашар Лайънс | 2.32 | 3.23 | 2.63 |
| 23.02.2018 | Премиер Лига | Нашар Лайънс | 0 - 0 | Хибърниънс | 6.09 | 4.62 | 1.35 |
| 12.02.2018 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 5 - 2 | Нашар Лайънс | 4.58 | 3.80 | 1.59 |
| 03.02.2018 | Премиер Лига | Нашар Лайънс | 0 - 2 | Биркиркара | 5.57 | 4.26 | 1.42 |
| 27.01.2018 | Премиер Лига | Лия Атлетик | 0 - 4 | Нашар Лайънс | 4.31 | 3.99 | 1.58 |
| 13.01.2018 | Премиер Лига | Нашар Лайънс | 0 - 1 | Валета | 4.47 | 3.87 | 1.58 |
| 06.01.2018 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 1 - 1 | Нашар Лайънс | 1.55 | 3.80 | 4.77 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.11.2017 | Премиер Лига | Нашар Лайънс | 2 - 0 | Моста ФК | 2.93 | 3.52 | 2.05 |
| 02.04.2016 | Група за Титлата | Нашар Лайънс | 2 - 1 | Моста ФК | 4.38 | 3.58 | 1.65 |
| 24.01.2016 | Премиер Лига | Нашар Лайънс | 0 - 1 | Моста ФК | 4.70 | 3.94 | 1.53 |
| 17.10.2015 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 2 | Нашар Лайънс | 1.28 | 4.94 | 7.86 |
| 08.05.2015 | Група за Титлата | Моста ФК | 1 - 2 | Нашар Лайънс | 2.63 | 3.69 | 2.17 |
| 13.12.2014 | Премиер Лига | Моста ФК | 1 - 2 | Нашар Лайънс | 1.86 | 3.73 | 3.37 |
| 13.09.2014 | Премиер Лига | Нашар Лайънс | 1 - 1 | Моста ФК | - | - | - |
| 02.02.2014 | Премиер Лига | Моста ФК | 4 - 0 | Нашар Лайънс | 2.05 | 3.60 | 2.88 |
| 28.09.2013 | Премиер Лига | Нашар Лайънс | 2 - 4 | Моста ФК | - | - | - |
В последните 9 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 5 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Моста ФК имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и нямат равен мач.
Премиер Лига класиране към 15.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Балзан | 25 | +24 | 55 |
| 2 | Валета | 25 | +28 | 55 |
| 3 | Гзира Юнайтед | 25 | +20 | 51 |
| 4 | Биркиркара | 25 | +14 | 44 |
| 5 | Флориана | 25 | +26 | 43 |
| 6 | Хибърниънс | 24 | +26 | 42 |
| 7 | Слима Уондърърс | 25 | +10 | 40 |
| 8 | Хамрун Спартанс | 25 | +8 | 35 |
| 9 | Сенглеа Атлетик | 25 | -15 | 26 |
| 10 | Моста ФК | 24 | -23 | 23 |
| 11 | Сейнт Андрюс ФК | 25 | -20 | 23 |
| 12 | Таршин Рейнбоус | 24 | -22 | 21 |
| 13 | Нашар Лайънс | 24 | -19 | 16 |
| 14 | Лия Атлетик | 25 | -57 | 6 |
Хронология в първенството
| Моста ФК | |
| Нашар Лайънс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Моста ФК | Моста ФК | Нашар Лайънс | Нашар Лайънс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Балзан | 0 - 5 | 2 - 0 | 0 - 5 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | Валета | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 3 | Гзира Юнайтед | 3 - 5 | 2 - 2 | 3 - 5 | 0 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 4 | Биркиркара | 0 - 3 | 2 - 0 | 0 - 3 | 0 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 5 | Флориана | 2 - 2 | 5 - 0 | 2 - 2 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 6 | Хибърниънс | 0 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Слима Уондърърс | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 5 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 8 | Хамрун Спартанс | 0 - 2 | 5 - 2 | 0 - 2 | 1 - 4 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 9 | Сенглеа Атлетик | 2 - 1 | 5 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 10 | Моста ФК | - | - | - | 2 - 0 | |||
| 11 | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 3 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 12 | Таршин Рейнбоус | 3 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | 1 - 2 | 5 - 2 | 5 - 2 | |
| 13 | Нашар Лайънс | 2 - 0 | - | - | - | |||
| 14 | Лия Атлетик | 3 - 1 | 1 - 5 | 3 - 1 | 1 - 1 | 0 - 4 | 0 - 4 | |
*** По 1 мач в сезон
Класиране в шампионата
| Моста ФК | Нашар Лайънс | |
| Позиция | 10 | 13 |
| Точки | 23 | 16 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 11 |
| Точки | 15 | 7 |
Форма в шампионата
| Моста ФК | Нашар Лайънс | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
5 13 |
3
7 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
3 5 |
1
4 7 |
Голове в шампионата
| Моста ФК | Нашар Лайънс | |
|
Вкарани
Получени |
27
50 |
22
41 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
15
22 |
12
21 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.70 | 3.60 | 2.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.28 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
