Малта - Премиер Лига (2016 - 2017)
19:00
Моста ФК
Сейнт Андрюс ФК
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.40 | 4.00 | 1.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.22 | 1.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 1.44 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.40 | 1.53 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.04.2017 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Моста, а гостите от Сейнт Андрю'с. Разстоянието между двата града е 4.8 км. Мачът ще се играе на стадион Чарлз Абела, който има капацитет от 1 200 места. Снимки от Google карта стадион Чарлз Абела. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Моста ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.04.2017 | Премиер Лига | Биркиркара | 3 - 0 | Моста ФК | 1.17 | 6.13 | 10.79 |
| 17.03.2017 | Премиер Лига | Моста ФК | 1 - 4 | Гзира Юнайтед | 4.09 | 3.78 | 1.67 |
| 11.03.2017 | Премиер Лига | Хибърниънс | 4 - 0 | Моста ФК | 1.18 | 5.38 | 12.53 |
| 05.03.2017 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 4 | Валета | 10.24 | 5.45 | 1.20 |
| 24.02.2017 | Премиер Лига | Балзан | 7 - 1 | Моста ФК | 1.19 | 5.68 | 10.70 |
| 11.02.2017 | Премиер Лига | Пембрук Атлета | 0 - 3 | Моста ФК *** | 1.99 | 3.69 | 2.88 |
| 04.02.2017 | Премиер Лига | Флориана | 4 - 0 | Моста ФК | 1.37 | 4.35 | 6.77 |
| 28.01.2017 | Премиер Лига | Моста ФК | 2 - 1 | Слима Уондърърс | 6.21 | 4.61 | 1.35 |
| 22.01.2017 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 3 - 0 | Моста ФК | 1.81 | 3.72 | 3.43 |
| 14.01.2017 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 2 | Таршин Рейнбоус | 4.42 | 3.97 | 1.57 |
Общо 2 победи и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 домакинства.
*** - Служебен резултат
Сейнт Андрюс ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.04.2017 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 4 | Слима Уондърърс | 2.74 | 3.41 | 2.21 |
| 17.03.2017 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 1 - 1 | Сейнт Андрюс ФК | 2.65 | 3.73 | 2.14 |
| 11.03.2017 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 0 | Таршин Рейнбоус | 2.81 | 3.33 | 2.18 |
| 04.03.2017 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 0 - 0 | Флориана | 6.22 | 4.62 | 1.35 |
| 25.02.2017 | Премиер Лига | Биркиркара | 2 - 2 | Сейнт Андрюс ФК | 1.27 | 5.36 | 7.34 |
| 11.02.2017 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 3 - 2 | Сейнт Андрюс ФК | 2.04 | 3.41 | 3.06 |
| 04.02.2017 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 2 | Хибърниънс | 7.36 | 4.93 | 1.29 |
| 28.01.2017 | Премиер Лига | Валета | 1 - 1 | Сейнт Андрюс ФК | 1.31 | 4.68 | 7.41 |
| 21.01.2017 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 0 - 1 | Балзан | 7.38 | 4.85 | 1.29 |
| 14.01.2017 | Премиер Лига | Пембрук Атлета | 2 - 2 | Сейнт Андрюс ФК | 2.79 | 3.59 | 2.11 |
Общо 1 победа, 5 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.01.2017 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 1 | Моста ФК | 1.57 | 3.79 | 4.59 |
| 26.09.2016 | Премиер Лига | Моста ФК | 1 - 0 | Сейнт Андрюс ФК | 2.43 | 3.44 | 2.68 |
| 02.03.2016 | Група за Титлата | Моста ФК | 1 - 1 | Сейнт Андрюс ФК | 1.28 | 5.44 | 6.30 |
| 06.12.2015 | Премиер Лига | Моста ФК | 3 - 1 | Сейнт Андрюс ФК | 1.10 | 7.91 | 12.92 |
| 12.09.2015 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 0 - 3 | Моста ФК | 4.03 | 3.95 | 1.65 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Моста ФК имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Премиер Лига класиране към 05.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хибърниънс | 27 | +26 | 59 |
| 2 | Валета | 27 | +26 | 54 |
| 3 | Балзан | 27 | +23 | 54 |
| 4 | Биркиркара | 28 | +29 | 51 |
| 5 | Флориана | 27 | +16 | 47 |
| 6 | Слима Уондърърс | 28 | +2 | 39 |
| 7 | Таршин Рейнбоус | 28 | -2 | 31 |
| 8 | Гзира Юнайтед | 27 | -5 | 31 |
| 9 | Хамрун Спартанс | 27 | -13 | 29 |
| 10 | Сейнт Андрюс ФК | 27 | -11 | 28 |
| 11 | Пембрук Атлета | 28 | -47 | 14 |
| 12 | Моста ФК | 27 | -44 | 11 |
Хронология в първенството
| Моста ФК | |
| Сейнт Андрюс ФК | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Моста ФК | Моста ФК | Сейнт Андрюс ФК | Сейнт Андрюс ФК | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Хибърниънс | 0 - 2 | 4 - 0 | 0 - 2 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 2 | Валета | 0 - 4 | 0 - 0 | 0 - 4 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 3 | Балзан | 0 - 1 | 7 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 4 | Биркиркара | 0 - 2 | 3 - 0 | 0 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 5 | Флориана | 0 - 1 | 4 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 6 | Слима Уондърърс | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 4 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Таршин Рейнбоус | 0 - 2 | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 8 | Гзира Юнайтед | 1 - 4 | 3 - 0 | 1 - 4 | 1 - 0 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 9 | Хамрун Спартанс | 2 - 5 | 3 - 0 | 2 - 5 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 10 | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | - | - | - | |
| 11 | Пембрук Атлета | 0 - 3 | 0 - 3* | 0 - 3 | 4 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 12 | Моста ФК | - | - | - | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
*** По 1 мач в сезон
Класиране в шампионата
| Моста ФК | Сейнт Андрюс ФК | |
| Позиция | 12 | 10 |
| Точки | 11 | 28 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 11 |
| Точки | 9 | 6 |
Форма в шампионата
| Моста ФК | Сейнт Андрюс ФК | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
4 19 |
6
10 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
0 10 |
0
6 7 |
Голове в шампионата
| Моста ФК | Сейнт Андрюс ФК | |
|
Вкарани
Получени |
18
62 |
30
41 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
8
27 |
12
27 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.40 | 4.00 | 1.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.22 | 1.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 1.44 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.40 | 1.53 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.04.2017 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
