Малта - Премиер Лига (2026 - Първа Фаза)
неделя, 13 септември, 2026
21:30
1 - 3
(0 - 2, 1 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 100% за Слима Уондърърс
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.03 |
3.51 |
1.72 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.93 |
1.25 |
1.19 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.00 |
1.33 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.26 |
1.28 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.75 |
1.95 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.28 |
3.31 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.88 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
13.09.2026 20:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Моста, а гостите от Слима.
Разстоянието между двата града е 6.9 км.
Мачът ще се играе на стадион
Чарлз Абела,
който има капацитет от
1 200 места.
Снимки от Google карта
стадион Чарлз Абела.
Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Моста ФК - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.09.2026 |
Премиер Лига |
Марсашлок |
1 - 1 |
Моста ФК |
1.67 |
3.55 |
4.44 |
| 30.08.2026 |
Премиер Лига |
Моста ФК |
1 - 0 |
Биркиркара |
5.26 |
3.56 |
1.57 |
| 23.08.2026 |
Премиер Лига |
Моста ФК |
2 - 1 |
Балзан |
3.07 |
3.13 |
2.16 |
| 17.08.2026 |
Премиер Лига |
Хамрун Спартанс |
0 - 2 |
Моста ФК |
1.17 |
5.81 |
12.36 |
| 31.07.2026 |
Приятелски срещи |
Моста ФК |
0 - 2 |
Балзан |
3.09 |
3.21 |
2.09 |
| 10.05.2026 |
Плейоф Изп. |
Нашар Лайънс |
0 - 1 |
Моста ФК |
2.08 |
3.36 |
2.95 |
| 30.04.2026 |
Група за Изпадане |
Биркиркара |
1 - 1 |
Моста ФК |
2.07 |
3.36 |
3.06 |
| 24.04.2026 |
Група за Изпадане |
Хибърниънс |
2 - 0 |
Моста ФК |
1.95 |
3.40 |
3.21 |
| 19.04.2026 |
Група за Изпадане |
Моста ФК |
2 - 2 |
Слима Уондърърс |
4.31 |
3.48 |
1.70 |
| 15.04.2026 |
Група за Изпадане |
Моста ФК |
2 - 1 |
Забар Св.Патрик |
3.33 |
3.29 |
1.99 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Слима Уондърърс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 06.09.2026 |
Премиер Лига |
Слима Уондърърс |
2 - 1 |
Биркиркара |
2.54 |
3.12 |
2.53 |
| 30.08.2026 |
Премиер Лига |
Бирз. Ст. Пит. |
1 - 2 |
Слима Уондърърс |
4.05 |
3.41 |
1.76 |
| 21.08.2026 |
Премиер Лига |
Флориана |
2 - 0 |
Слима Уондърърс |
1.94 |
3.05 |
3.72 |
| 16.08.2026 |
Премиер Лига |
Слима Уондърърс |
0 - 2 |
Хибърниънс |
2.23 |
3.04 |
2.99 |
| 25.07.2026 |
Приятелски срещи |
Биркиркара |
2 - 3 |
Слима Уондърърс |
2.23 |
3.23 |
2.78 |
| 30.04.2026 |
Група за Изпадане |
Таршин Рейнбоус |
2 - 1 |
Слима Уондърърс |
3.14 |
3.20 |
2.08 |
| 26.04.2026 |
Група за Изпадане |
Забар Св.Патрик |
1 - 1 |
Слима Уондърърс |
3.59 |
3.25 |
1.87 |
| 19.04.2026 |
Група за Изпадане |
Моста ФК |
2 - 2 |
Слима Уондърърс |
4.31 |
3.48 |
1.70 |
| 14.04.2026 |
Група за Изпадане |
Слима Уондърърс |
1 - 0 |
Биркиркара |
2.39 |
2.85 |
2.90 |
| 10.04.2026 |
Група за Изпадане |
Слима Уондърърс |
1 - 1 |
Хибърниънс |
1.87 |
3.31 |
3.57 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 19.04.2026 |
Група за Изпадане |
Моста ФК |
2 - 2 |
Слима Уондърърс |
4.31 |
3.48 |
1.70 |
| 08.02.2026 |
Премиер Лига |
Моста ФК |
0 - 1 |
Слима Уондърърс |
6.37 |
4.02 |
1.42 |
| 22.08.2025 |
Премиер Лига |
Слима Уондърърс |
0 - 1 |
Моста ФК |
1.42 |
3.97 |
6.22 |
| 30.04.2025 |
Група за Титлата |
Слима Уондърърс |
4 - 1 |
Моста ФК |
- |
- |
- |
| 25.01.2025 |
Премиер Лига |
Моста ФК |
0 - 1 |
Слима Уондърърс |
5.57 |
3.69 |
1.51 |
| 21.12.2024 |
Група за Титлата |
Слима Уондърърс |
3 - 1 |
Моста ФК |
1.45 |
3.65 |
6.70 |
| 16.08.2024 |
Премиер Лига |
Слима Уондърърс |
2 - 0 |
Моста ФК |
1.49 |
3.58 |
6.31 |
| 30.03.2024 |
Купа на Малта |
Моста ФК |
1 - 1 |
Слима Уондърърс |
5.01 |
3.13 |
1.68 |
| 10.02.2024 |
Премиер Лига |
Слима Уондърърс |
0 - 0 |
Моста ФК |
1.75 |
3.22 |
4.38 |
| 27.09.2023 |
Премиер Лига |
Моста ФК |
0 - 3 |
Слима Уондърърс |
2.09 |
3.29 |
3.09 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 6 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Моста ФК имат изиграни 5 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 3 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Премиер Лига класиране към 13.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Марсашлок |
5 |
3 |
2 |
0 |
10 |
5 |
+5 |
11 |
| 2 |
Флориана |
5 |
3 |
1 |
1 |
12 |
7 |
+5 |
10 |
| 3 |
Моста ФК |
4 |
3 |
1 |
0 |
6 |
2 |
+4 |
10 |
| 4 |
Валета |
4 |
3 |
0 |
1 |
10 |
4 |
+6 |
9 |
| 5 |
Балзан |
4 |
2 |
1 |
1 |
7 |
4 |
+3 |
7 |
| 5 |
Биркиркара |
5 |
2 |
1 |
2 |
7 |
4 |
+3 |
7 |
| 7 |
Хамрун Спартанс |
5 |
2 |
1 |
2 |
5 |
5 |
0 |
7 |
| 8 |
Слима Уондърърс |
4 |
2 |
0 |
2 |
4 |
6 |
-2 |
6 |
| 9 |
Хибърниънс |
5 |
1 |
2 |
2 |
4 |
5 |
-1 |
5 |
| 10 |
Забар Сейнт Патрик |
4 |
1 |
1 |
2 |
5 |
7 |
-2 |
4 |
| 11 |
Бирзебуджа Ст. Питърс |
5 |
0 |
0 |
5 |
1 |
11 |
-10 |
0 |
| 12 |
Гзира Юнайтед |
4 |
0 |
0 |
4 |
2 |
13 |
-11 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Моста ФК |
|
| Слима Уондърърс |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Моста ФК |
Моста ФК |
|
Слима Уондърърс |
Слима Уондърърс |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Марсашлок |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 2 |
Флориана |
|
|
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 3 |
Моста ФК |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 4 |
Валета |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Балзан |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
| 5 |
Биркиркара |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
2 - 1 |
|
|
| 7 |
Хамрун Спартанс |
|
0 - 2 |
|
|
|
|
|
| 8 |
Слима Уондърърс |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 9 |
Хибърниънс |
|
|
|
|
0 - 2 |
|
|
| 10 |
Забар Сейнт Патрик |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Бирзебуджа Ст. Питърс |
|
|
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 12 |
Гзира Юнайтед |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Моста ФК |
Слима Уондърърс |
| Победи |
3 |
2 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
0 |
2 |
| Вкарани Голове |
6 |
4 |
| Получени Голове |
2 |
6 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
1.00 |
| Средно Получени |
0.50 |
1.50 |
| Мачове Вкарал |
100% |
50% |
| Мачове Получил |
50% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
50% |
| Над 1.5 |
75% |
100% |
| Над 2.5 |
25% |
50% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
3 |
2 |
| Получени Голове |
1 |
3 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
1.00 |
| Средно Получени |
0.50 |
1.50 |
| Мачове Вкарал |
100% |
50% |
| Мачове Получил |
50% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
50% |
| Над 1.5 |
50% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
50% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.03 |
3.51 |
1.72 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.93 |
1.25 |
1.19 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.00 |
1.33 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.26 |
1.28 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.75 |
1.95 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.28 |
3.31 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.88 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
13.09.2026 20:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 100% за Слима Уондърърс