Малта - Премиер Лига (2016 - 2017)
17:15
Моста ФК
Таршин Рейнбоус
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.50 | 4.00 | 1.57 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.22 | 1.17 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.75 | 1.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.65 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.01.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Моста, а гостите от Таршин. Разстоянието между двата града е 9.4 км. Мачът ще се играе на стадион Чарлз Абела, който има капацитет от 1 200 места. Снимки от Google карта стадион Чарлз Абела. Мачът ще се играе в 16:15 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Моста ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.01.2017 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 1 | Моста ФК | 1.57 | 3.79 | 4.59 |
| 04.01.2017 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 2 | Биркиркара | 6.32 | 4.40 | 1.37 |
| 10.12.2016 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 3 - 0 | Моста ФК | 2.44 | 3.77 | 2.29 |
| 04.12.2016 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 2 | Хибърниънс | 7.69 | 5.08 | 1.28 |
| 27.11.2016 | Премиер Лига | Валета | 0 - 0 | Моста ФК | 1.29 | 4.82 | 8.04 |
| 19.11.2016 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 1 | Балзан | 4.64 | 3.83 | 1.56 |
| 05.11.2016 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 3 | Пембрук Атлета | 1.72 | 4.01 | 3.55 |
| 30.10.2016 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 1 - 1 | Моста ФК | 1.71 | 3.47 | 4.06 |
| 22.10.2016 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 1 | Флориана | 3.59 | 3.50 | 1.82 |
| 15.10.2016 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 1 - 1 | Моста ФК | 1.78 | 3.72 | 3.49 |
Общо 4 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 загуби в последните 5 домакинства.
Таршин Рейнбоус - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.01.2017 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 1 - 0 | Слима Уондърърс | 2.78 | 3.36 | 2.19 |
| 18.12.2016 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 2 - 3 | Таршин Рейнбоус | 2.76 | 3.44 | 2.15 |
| 10.12.2016 | Премиер Лига | Флориана | 1 - 1 | Таршин Рейнбоус | 1.66 | 3.92 | 3.88 |
| 03.12.2016 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 1 - 1 | Сейнт Андрюс ФК | 2.01 | 3.82 | 2.80 |
| 26.11.2016 | Премиер Лига | Биркиркара | 3 - 1 | Таршин Рейнбоус | 1.31 | 4.68 | 7.65 |
| 19.11.2016 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 1 - 0 | Гзира Юнайтед | 2.32 | 3.42 | 2.57 |
| 05.11.2016 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 1 - 2 | Хибърниънс | 5.61 | 4.37 | 1.43 |
| 29.10.2016 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 2 - 2 | Балзан | 4.37 | 3.94 | 1.59 |
| 22.10.2016 | Премиер Лига | Валета | 1 - 0 | Таршин Рейнбоус | 1.50 | 4.05 | 4.94 |
| 15.10.2016 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 1 - 1 | Моста ФК | 1.78 | 3.72 | 3.49 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.2016 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 1 - 1 | Моста ФК | 1.78 | 3.72 | 3.49 |
| 16.04.2016 | Група за Титлата | Таршин Рейнбоус | 0 - 1 | Моста ФК | 1.46 | 4.24 | 5.30 |
| 31.01.2016 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 0 | Таршин Рейнбоус | 3.19 | 3.55 | 1.91 |
| 06.11.2015 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 0 - 0 | Моста ФК | 2.47 | 3.63 | 2.33 |
| 18.04.2015 | Група за Титлата | Таршин Рейнбоус | 2 - 1 | Моста ФК | 2.59 | 3.70 | 2.19 |
| 17.01.2015 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 1 - 1 | Моста ФК | 2.92 | 3.59 | 2.01 |
| 09.11.2014 | Премиер Лига | Моста ФК | 2 - 1 | Таршин Рейнбоус | 2.15 | 3.30 | 2.87 |
| 09.02.2014 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 0 - 1 | Моста ФК | - | - | - |
| 10.11.2013 | Премиер Лига | Моста ФК | 2 - 2 | Таршин Рейнбоус | - | - | - |
| 14.04.2013 | Финален рунд | Таршин Рейнбоус | 4 - 2 | Моста ФК | 1.22 | 5.50 | 9.75 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и 5 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Моста ФК имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Премиер Лига класиране към 14.01.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Балзан | 17 | +14 | 37 |
| 2 | Хибърниънс | 17 | +12 | 36 |
| 3 | Флориана | 17 | +13 | 32 |
| 4 | Биркиркара | 17 | +20 | 30 |
| 5 | Валета | 17 | +11 | 30 |
| 6 | Слима Уондърърс | 17 | 0 | 24 |
| 7 | Таршин Рейнбоус | 17 | -5 | 21 |
| 8 | Сейнт Андрюс ФК | 17 | -6 | 20 |
| 9 | Хамрун Спартанс | 17 | -8 | 20 |
| 10 | Гзира Юнайтед | 17 | -11 | 13 |
| 11 | Пембрук Атлета | 17 | -21 | 9 |
| 12 | Моста ФК | 17 | -19 | 5 |
Хронология в първенството
| Моста ФК | |
| Таршин Рейнбоус | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Моста ФК | Моста ФК | Таршин Рейнбоус | Таршин Рейнбоус | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Балзан | 0 - 1 | 3 - 2 | 0 - 1 | 2 - 2 | |||
| 2 | Хибърниънс | 0 - 2 | 3 - 1 | 0 - 2 | 1 - 2 | |||
| 3 | Флориана | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 4 | Биркиркара | 0 - 2 | 2 - 0 | 0 - 2 | 0 - 4 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 5 | Валета | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 6 | Слима Уондърърс | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 7 | Таршин Рейнбоус | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 8 | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 9 | Хамрун Спартанс | 2 - 5 | 2 - 5 | 2 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | ||
| 10 | Гзира Юнайтед | 2 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 11 | Пембрук Атлета | 0 - 3 | 0 - 3 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 12 | Моста ФК | - | - | - | 1 - 1 | |||
*** По 1 мач в сезон
Класиране в шампионата
| Моста ФК | Таршин Рейнбоус | |
| Позиция | 12 | 7 |
| Точки | 5 | 21 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 8 |
| Точки | 6 | 6 |
Форма в шампионата
| Моста ФК | Таршин Рейнбоус | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
4 11 |
5
6 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
0 7 |
1
3 4 |
Голове в шампионата
| Моста ФК | Таршин Рейнбоус | |
|
Вкарани
Получени |
11
30 |
19
24 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
5
16 |
9
13 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.50 | 4.00 | 1.57 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.22 | 1.17 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.75 | 1.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.65 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.01.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
