Малта - Премиер Лига (2016 - 2017)
17:00
Моста ФК
Валета
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 9.00 | 5.50 | 1.22 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.00 | 1.13 | 1.04 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 7.00 | 1.08 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.25 | 1.62 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.03.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Моста, а гостите от Валета. Разстоянието между двата града е 8.1 км. Мачът ще се играе на стадион Чарлз Абела, който има капацитет от 1 200 места. Снимки от Google карта стадион Чарлз Абела. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Моста ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2017 | Премиер Лига | Балзан | 7 - 1 | Моста ФК | 1.19 | 5.68 | 10.70 |
| 11.02.2017 | Премиер Лига | Пембрук Атлета | 0 - 3 | Моста ФК *** | 1.99 | 3.69 | 2.88 |
| 04.02.2017 | Премиер Лига | Флориана | 4 - 0 | Моста ФК | 1.37 | 4.35 | 6.77 |
| 28.01.2017 | Премиер Лига | Моста ФК | 2 - 1 | Слима Уондърърс | 6.21 | 4.61 | 1.35 |
| 22.01.2017 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 3 - 0 | Моста ФК | 1.81 | 3.72 | 3.43 |
| 14.01.2017 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 2 | Таршин Рейнбоус | 4.42 | 3.97 | 1.57 |
| 07.01.2017 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 1 | Моста ФК | 1.57 | 3.79 | 4.59 |
| 04.01.2017 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 2 | Биркиркара | 6.32 | 4.40 | 1.37 |
| 10.12.2016 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 3 - 0 | Моста ФК | 2.44 | 3.77 | 2.29 |
| 04.12.2016 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 2 | Хибърниънс | 7.69 | 5.08 | 1.28 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 домакинства.
*** - Служебен резултат
Валета - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2017 | Премиер Лига | Валета | 3 - 1 | Слима Уондърърс | 1.72 | 3.34 | 4.45 |
| 12.02.2017 | Премиер Лига | Валета | 2 - 0 | Хамрун Спартанс | 1.30 | 4.88 | 7.43 |
| 05.02.2017 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 1 - 1 | Валета | 6.02 | 3.81 | 1.47 |
| 28.01.2017 | Премиер Лига | Валета | 1 - 1 | Сейнт Андрюс ФК | 1.31 | 4.68 | 7.41 |
| 21.01.2017 | Премиер Лига | Биркиркара | 0 - 1 | Валета | 2.81 | 3.12 | 2.32 |
| 14.01.2017 | Премиер Лига | Валета | 1 - 0 | Гзира Юнайтед | 1.33 | 4.91 | 6.14 |
| 08.01.2017 | Премиер Лига | Хибърниънс | 1 - 0 | Валета | 2.23 | 3.25 | 2.81 |
| 21.12.2016 | Суперкупа | Валета | 2 - 1 | Слима Уондърърс | 1.91 | 3.47 | 3.30 |
| 17.12.2016 | Премиер Лига | Валета | 0 - 0 | Флориана | 1.63 | 3.72 | 4.39 |
| 11.12.2016 | Премиер Лига | Валета | 2 - 2 | Балзан | 1.78 | 3.44 | 3.86 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 1 загуба в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.11.2016 | Премиер Лига | Валета | 0 - 0 | Моста ФК | 1.29 | 4.82 | 8.04 |
| 26.08.2016 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 1 | Валета | 6.07 | 4.80 | 1.36 |
| 20.03.2016 | Група за Титлата | Моста ФК | 1 - 2 | Валета | 15.15 | 7.62 | 1.10 |
| 05.02.2016 | Премиер Лига | Валета | 3 - 0 | Моста ФК | 1.23 | 5.18 | 9.97 |
| 03.11.2015 | Премиер Лига | Моста ФК | 2 - 2 | Валета | 7.71 | 5.20 | 1.26 |
| 19.03.2015 | Група за Титлата | Валета | 3 - 1 | Моста ФК | 1.28 | 5.46 | 6.51 |
| 13.02.2015 | Купа на Малта | Моста ФК | 1 - 3 | Валета | 7.75 | 5.25 | 1.25 |
| 23.11.2014 | Премиер Лига | Валета | 5 - 0 | Моста ФК | 1.18 | 5.75 | 11.62 |
| 17.08.2014 | Премиер Лига | Моста ФК | 1 - 0 | Валета | 5.94 | 4.60 | 1.38 |
| 12.04.2014 | Група за Титлата | Моста ФК | 0 - 5 | Валета | - | - | - |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 7 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Моста ФК имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 4 победи и 1 път са завършили наравно.
Премиер Лига класиране към 05.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хибърниънс | 24 | +17 | 50 |
| 2 | Балзан | 23 | +21 | 48 |
| 3 | Валета | 23 | +17 | 44 |
| 4 | Флориана | 24 | +17 | 43 |
| 5 | Биркиркара | 24 | +21 | 41 |
| 6 | Слима Уондърърс | 24 | -2 | 31 |
| 7 | Таршин Рейнбоус | 24 | 0 | 29 |
| 8 | Хамрун Спартанс | 24 | -10 | 27 |
| 9 | Гзира Юнайтед | 24 | -11 | 25 |
| 10 | Сейнт Андрюс ФК | 24 | -9 | 24 |
| 11 | Пембрук Атлета | 23 | -31 | 14 |
| 12 | Моста ФК | 23 | -30 | 11 |
Хронология в първенството
| Моста ФК | |
| Валета | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Моста ФК | Моста ФК | Валета | Валета | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Хибърниънс | 0 - 2 | 3 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 2 | Балзан | 0 - 1 | 7 - 1 | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 3 | Валета | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | - | - | - | |
| 4 | Флориана | 0 - 1 | 4 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 5 | Биркиркара | 0 - 2 | 2 - 0 | 0 - 2 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 6 | Слима Уондърърс | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 3 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 7 | Таршин Рейнбоус | 0 - 2 | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 8 | Хамрун Спартанс | 2 - 5 | 3 - 0 | 2 - 5 | 2 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 9 | Гзира Юнайтед | 2 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 10 | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 11 | Пембрук Атлета | 0 - 3 | 0 - 3* | 0 - 3 | 5 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 12 | Моста ФК | - | - | - | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
*** По 1 мач в сезон
Класиране в шампионата
| Моста ФК | Валета | |
| Позиция | 12 | 3 |
| Точки | 11 | 44 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 3 |
| Точки | 9 | 21 |
Форма в шампионата
| Моста ФК | Валета | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
4 15 |
12
8 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
0 8 |
6
3 2 |
Голове в шампионата
| Моста ФК | Валета | |
|
Вкарани
Получени |
17
47 |
34
17 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
7
19 |
16
8 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 9.00 | 5.50 | 1.22 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.00 | 1.13 | 1.04 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 7.00 | 1.08 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.25 | 1.62 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.03.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
