Малта - Премиер Лига (2026 - Първа Фаза)
21:30
Моста ФК
Валета
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Моста, а гостите от Валета. Разстоянието между двата града е 8.1 км. Мачът ще се играе на стадион Чарлз Абела, който има капацитет от 1 200 места. Снимки от Google карта стадион Чарлз Абела. Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Отговорна Игра
Моста ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.2026 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 1 - 1 | Моста ФК | 2.49 | 3.24 | 2.49 |
| 09.10.2026 | Премиер Лига | Моста ФК | 2 - 2 | Бирз. Ст. Пит. | 2.62 | 3.27 | 2.38 |
| 13.09.2026 | Премиер Лига | Моста ФК | 1 - 3 | Слима Уондърърс | 4.03 | 3.51 | 1.72 |
| 05.09.2026 | Премиер Лига | Марсашлок | 1 - 1 | Моста ФК | 1.67 | 3.55 | 4.44 |
| 30.08.2026 | Премиер Лига | Моста ФК | 1 - 0 | Биркиркара | 5.26 | 3.56 | 1.57 |
| 23.08.2026 | Премиер Лига | Моста ФК | 2 - 1 | Балзан | 3.07 | 3.13 | 2.16 |
| 17.08.2026 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 0 - 2 | Моста ФК | 1.17 | 5.81 | 12.36 |
| 31.07.2026 | Приятелски срещи | Моста ФК | 0 - 2 | Балзан | 3.09 | 3.21 | 2.09 |
| 10.05.2026 | Плейоф Изп. | Нашар Лайънс | 0 - 1 | Моста ФК | 2.08 | 3.36 | 2.95 |
| 30.04.2026 | Група за Изпадане | Биркиркара | 1 - 1 | Моста ФК | 2.07 | 3.36 | 3.06 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Валета - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | Премиер Лига | Валета | 2 - 1 | Слима Уондърърс | 1.82 | 3.16 | 4.11 |
| 10.10.2026 | Премиер Лига | Биркиркара | 0 - 2 | Валета | 2.91 | 3.11 | 2.25 |
| 19.09.2026 | Премиер Лига | Бирз. Ст. Пит. | 0 - 3 | Валета | 6.87 | 4.02 | 1.40 |
| 13.09.2026 | Премиер Лига | Валета | 2 - 2 | Балзан | 1.65 | 3.42 | 4.75 |
| 07.09.2026 | Суперкупа | Флориана | 0 - 2 | Валета | 1.94 | 3.20 | 3.46 |
| 02.09.2026 | Премиер Лига | Хибърниънс | 0 - 2 | Валета | 3.49 | 3.25 | 1.93 |
| 28.08.2026 | Премиер Лига | Валета | 1 - 2 | Марсашлок | 2.03 | 3.07 | 3.43 |
| 23.08.2026 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 0 - 3 | Валета | 4.61 | 3.32 | 1.68 |
| 16.08.2026 | Премиер Лига | Валета | 4 - 2 | Забар Св.Патрик | 1.70 | 3.30 | 4.54 |
| 30.07.2026 | ЛК Квалификации | Валета | 0 - 4 | Раков Ченстохова | 5.82 | 4.28 | 1.47 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 победи в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.01.2026 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 5 | Валета | 4.86 | 3.49 | 1.62 |
| 24.09.2025 | Премиер Лига | Валета | 4 - 1 | Моста ФК | 1.30 | 4.48 | 8.11 |
| 30.08.2024 | Приятелски срещи | Моста ФК | 0 - 2 | Валета | - | - | - |
| 17.02.2024 | Премиер Лига | Моста ФК | 1 - 0 | Валета | 3.72 | 3.34 | 1.84 |
| 06.02.2024 | Купа на Малта | Моста ФК | 2 - 1 | Валета | 3.44 | 3.22 | 1.93 |
| 30.09.2023 | Премиер Лига | Валета | 1 - 1 | Моста ФК | 1.97 | 3.29 | 3.42 |
| 19.02.2023 | Премиер Лига | Валета | 0 - 0 | Моста ФК | 2.26 | 3.22 | 2.71 |
| 15.10.2022 | Премиер Лига | Моста ФК | 3 - 1 | Валета | 2.87 | 3.68 | 2.00 |
| 30.04.2022 | Група за Изпадане | Валета | 2 - 3 | Моста ФК | 1.95 | 3.12 | 3.48 |
| 05.03.2022 | Премиер Лига | Моста ФК | 2 - 2 | Валета | 2.83 | 3.32 | 2.23 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Моста ФК имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Премиер Лига класиране към 21.10.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Валета | 8 | +12 | 19 |
| 2 | Марсашлок | 8 | +5 | 17 |
| 3 | Флориана | 8 | +9 | 15 |
| 4 | Моста ФК | 8 | +2 | 13 |
| 5 | Хамрун Спартанс | 8 | +3 | 12 |
| 6 | Слима Уондърърс | 8 | -1 | 11 |
| 7 | Балзан | 8 | +2 | 10 |
| 8 | Биркиркара | 8 | +1 | 10 |
| 9 | Хибърниънс | 8 | -4 | 9 |
| 10 | Забар Сейнт Патрик | 8 | -4 | 8 |
| 11 | Гзира Юнайтед | 8 | -11 | 4 |
| 12 | Бирзебуджа Ст. Питърс | 8 | -14 | 1 |
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Моста ФК | |
| Валета | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Моста ФК | Моста ФК | Валета | Валета | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Валета | - | - | - | ||||
| 2 | Марсашлок | 1 - 1 | 1 - 2 | |||||
| 3 | Флориана | |||||||
| 4 | Моста ФК | - | - | - | ||||
| 5 | Хамрун Спартанс | 0 - 2 | ||||||
| 6 | Слима Уондърърс | 1 - 3 | 1 - 3 | 2 - 1 | ||||
| 7 | Балзан | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 2 | ||||
| 8 | Биркиркара | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 9 | Хибърниънс | 0 - 2 | 0 - 2 | |||||
| 10 | Забар Сейнт Патрик | 4 - 2 | ||||||
| 11 | Гзира Юнайтед | 1 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | ||||
| 12 | Бирзебуджа Ст. Питърс | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 3 | 0 - 3 | |||
*** По 1 мач в сезон
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| Моста ФК | Валета | |
| Победи | 3 | 6 |
| Равни | 3 | 1 |
| Загуби | 1 | 1 |
| Вкарани Голове | 10 | 19 |
| Получени Голове | 8 | 7 |
| Средно Вкарани | 1.43 | 2.38 |
| Средно Получени | 1.14 | 0.88 |
| Мачове Вкарал | 100% | 100% |
| Мачове Получил | 71% | 50% |
| Гол/Гол | 71% | 50% |
| Над 1.5 | 86% | 100% |
| Над 2.5 | 43% | 75% |
| Над 3.5 | 29% | 25% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 2 | 4 |
| Равни | 1 | 0 |
| Загуби | 1 | 0 |
| Вкарани Голове | 6 | 10 |
| Получени Голове | 6 | 0 |
| Средно Вкарани | 1.50 | 2.50 |
| Средно Получени | 1.50 | 0.00 |
| Мачове Вкарал | 100% | 100% |
| Мачове Получил | 75% | 0% |
| Гол/Гол | 75% | 0% |
| Над 1.5 | 75% | 100% |
| Над 2.5 | 75% | 50% |
| Над 3.5 | 50% | 0% |
Отговорна Игра