Приятелски Срещи - Клубни
13:00
Мотор Люблин
(Полша)
Погон Шедълце
(Полша)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.48 | 4.22 | 5.13 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.12 | 1.17 | 2.41 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 4.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.24 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.13 | 1.63 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.43 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.74 | 1.94 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.09.2024 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Люблин, а гостите от Шедълце. Разстоянието между двата града е 104.0 км.
Отговорна Игра
Мотор Люблин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.09.2024 | Екстракласа | Легия Варшава | 5 - 2 | Мотор Люблин | 1.49 | 4.11 | 5.93 |
| 24.08.2024 | Екстракласа | Мотор Люблин | 0 - 0 | Пуща Неполомице | 2.09 | 3.25 | 3.37 |
| 16.08.2024 | Екстракласа | ГКС Катовице | 0 - 0 | Мотор Люблин | 1.83 | 3.51 | 3.98 |
| 04.08.2024 | Екстракласа | Мотор Люблин | 1 - 1 | Корона Келце | 2.46 | 3.12 | 2.79 |
| 26.07.2024 | Екстракласа | Лехия Гданск | 0 - 2 | Мотор Люблин | 1.85 | 3.50 | 3.87 |
| 21.07.2024 | Екстракласа | Мотор Люблин | 0 - 2 | Раков Ченстохова | 5.65 | 4.21 | 1.49 |
| 29.06.2024 | Приятелски срещи | Видзев Лодз | 1 - 2 | Мотор Люблин | 1.66 | 3.69 | 4.10 |
| 22.06.2024 | Приятелски срещи | Корона Келце | 1 - 1 | Мотор Люблин | 2.03 | 3.79 | 2.79 |
| 02.06.2024 | Плейофи | Арка Гдиня | 1 - 2 | Мотор Люблин | 1.87 | 3.25 | 3.79 |
| 30.05.2024 | Плейофи | Мотор Люблин | 0 - 0 | Гурник Ленчна | 2.36 | 3.05 | 2.88 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Погон Шедълце - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.09.2024 | Първа Лига | Погон Шедълце | 1 - 1 | Стал Жешов | 3.36 | 3.55 | 1.92 |
| 24.08.2024 | Първа Лига | Стал Стальова Воля | 1 - 3 | Погон Шедълце | 2.12 | 3.33 | 3.07 |
| 21.08.2024 | Първа Лига | Погон Шедълце | 0 - 1 | ГКС Тихи | 3.18 | 3.20 | 2.12 |
| 18.08.2024 | Първа Лига | Висла Плоцк | 1 - 0 | Погон Шедълце | 1.40 | 4.35 | 6.38 |
| 11.08.2024 | Първа Лига | Погон Шедълце | 1 - 2 | Термалика Неч. | 3.89 | 3.64 | 1.75 |
| 02.08.2024 | Първа Лига | Рух Хожов | 1 - 1 | Погон Шедълце | 1.40 | 4.45 | 6.45 |
| 28.07.2024 | Първа Лига | Одра Ополе | 4 - 1 | Погон Шедълце | 1.98 | 3.26 | 3.45 |
| 20.07.2024 | Първа Лига | Погон Шедълце | 1 - 2 | Хробри Глогов | 2.18 | 3.27 | 3.01 |
| 06.07.2024 | Приятелски срещи | Полония Варшава | 3 - 2 | Погон Шедълце | 2.46 | 3.40 | 2.42 |
| 29.06.2024 | Приятелски срещи | Гурник Ленчна | 3 - 1 | Погон Шедълце | - | - | - |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 4 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.10.2021 | Купа на Полша | Погон Шедълце | 0 - 5 | Мотор Люблин | 3.02 | 3.43 | 2.18 |
| 08.02.2019 | Приятелски срещи | Погон Шедълце | 1 - 1 | Мотор Люблин | 1.53 | 3.98 | 4.73 |
В последните 2 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно. Като всички изиграни срещи са на терена на сегашните гости от Погон Шедълце.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.48 | 4.22 | 5.13 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.12 | 1.17 | 2.41 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 4.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.24 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.13 | 1.63 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.43 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.74 | 1.94 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.09.2024 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра