Израел - Лига Леумит (2026 - 2027)
неделя, 6 септември, 2026
19:00
МС Ашдод
Апоел Кфар Шалем
4 - 0
(2 - 0, 2 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.76 |
3.61 |
3.73 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.23 |
1.91 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.37 |
2.82 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.10 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.09 |
1.66 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.42 |
2.66 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.61 |
2.14 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.09.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ашдод, а гостите от Кфар Шалем.
Разстоянието между двата града е 32.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
Юд Алеф,
който има капацитет от
8 200 места.
Снимки от Google карта
стадион Юд Алеф.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
МС Ашдод - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.08.2026 |
Лига Леумит |
Макаби Б. Рейне |
1 - 2 |
МС Ашдод |
2.64 |
3.09 |
2.45 |
| 24.08.2026 |
Лига Леумит |
МС Ашдод |
1 - 0 |
Макаби Яфа |
1.67 |
3.66 |
4.20 |
| 18.08.2026 |
Лига Леумит |
Апоел Афула |
2 - 0 |
МС Ашдод |
- |
- |
- |
| 10.07.2026 |
Приятелски срещи |
МС Ашдод |
1 - 3 |
Ирони Модиин |
- |
- |
- |
| 18.05.2026 |
Група за Изпадане |
Ирони Кирят Шмона |
2 - 3 |
МС Ашдод |
2.11 |
3.42 |
2.91 |
| 13.05.2026 |
Група за Изпадане |
МС Ашдод |
0 - 1 |
Апоел Йерусалим |
2.53 |
3.17 |
2.54 |
| 10.05.2026 |
Група за Изпадане |
Апоел Хайфа |
1 - 0 |
МС Ашдод |
2.16 |
3.34 |
2.89 |
| 03.05.2026 |
Група за Изпадане |
МС Ашдод |
0 - 3 |
Ирони Тиберия |
2.02 |
3.26 |
3.27 |
| 28.04.2026 |
Група за Изпадане |
Бней Сахнин |
1 - 1 |
МС Ашдод |
2.92 |
3.09 |
2.28 |
| 25.04.2026 |
Група за Изпадане |
МС Ашдод |
1 - 2 |
Макаби Б. Рейне |
1.65 |
3.60 |
4.50 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 4 загуби
в последните 5 домакинства.
Апоел Кфар Шалем - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Лига Леумит |
Апоел Кфар Шал. |
3 - 2 |
Кирят Ям |
2.59 |
3.27 |
2.39 |
| 23.08.2026 |
Лига Леумит |
Бней Йехуда |
3 - 1 |
Апоел Кфар Шал. |
1.85 |
3.49 |
3.51 |
| 18.08.2026 |
Лига Леумит |
Апоел Кфар Шал. |
2 - 0 |
Кфар Касем |
1.79 |
3.49 |
3.77 |
| 25.05.2026 |
Група за Промоция |
Апоел Ришон Лецион |
2 - 6 |
Апоел Кфар Шал. |
2.30 |
3.47 |
2.55 |
| 20.05.2026 |
Група за Промоция |
Апоел Кфар Шал. |
2 - 1 |
Кирят Ям |
2.42 |
3.43 |
2.42 |
| 15.05.2026 |
Група за Промоция |
Апоел Рамат Ган |
2 - 1 |
Апоел Кфар Шал. |
1.61 |
3.83 |
3.95 |
| 08.05.2026 |
Група за Промоция |
Апоел Кфар Шал. |
0 - 1 |
Бней Йехуда |
2.94 |
3.50 |
1.96 |
| 05.05.2026 |
Група за Промоция |
Макаби Херцлия |
4 - 2 |
Апоел Кфар Шал. |
2.29 |
3.42 |
2.59 |
| 30.04.2026 |
Група за Промоция |
Апоел Кфар Шал. |
2 - 4 |
Апоел Кфар Саба |
2.45 |
3.44 |
2.40 |
| 24.04.2026 |
Група за Промоция |
Макаби Петах Тиква |
2 - 3 |
Апоел Кфар Шал. |
1.44 |
4.17 |
5.03 |
Общо 5 победи и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
Лига Леумит класиране към 06.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Бней Йехуда |
3 |
3 |
0 |
0 |
10 |
2 |
+8 |
9 |
| 2 |
Апоел Афула |
3 |
3 |
0 |
0 |
6 |
2 |
+4 |
9 |
| 2 |
Апоел Ришон Лецион |
3 |
3 |
0 |
0 |
6 |
2 |
+4 |
9 |
| 4 |
Апоел Раанана |
3 |
2 |
0 |
1 |
7 |
5 |
+2 |
6 |
| 5 |
Апоел Кфар Шалем |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
5 |
+1 |
6 |
| 6 |
МС Ашдод |
3 |
2 |
0 |
1 |
3 |
3 |
0 |
6 |
| 7 |
Ирони Модиин |
3 |
1 |
1 |
1 |
5 |
4 |
+1 |
4 |
| 8 |
Макаби Кирят Гат |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
3 |
+1 |
4 |
| 9 |
Кирят Ям |
3 |
1 |
0 |
2 |
8 |
6 |
+2 |
3 |
| 10 |
Кфар Касем |
3 |
1 |
0 |
2 |
5 |
4 |
+1 |
3 |
| 11 |
Макаби Херцлия |
3 |
1 |
0 |
2 |
4 |
5 |
-1 |
3 |
| 12 |
Макаби Назарет |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
4 |
-2 |
3 |
| 13 |
Апоел Кфар Саба |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
6 |
-3 |
3 |
| 13 |
Макаби Бней Рейне |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
6 |
-3 |
3 |
| 15 |
Макаби Яфа |
3 |
0 |
0 |
3 |
3 |
9 |
-6 |
0 |
| 16 |
Апоел Акре |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
9 |
-9 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| МС Ашдод |
|
| Апоел Кфар Шалем |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
МС Ашдод |
МС Ашдод |
|
Апоел Кфар Шалем |
Апоел Кфар Шалем |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Бней Йехуда |
|
|
|
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 2 |
Апоел Афула |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
|
| 2 |
Апоел Ришон Лецион |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Апоел Раанана |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Апоел Кфар Шалем |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 6 |
МС Ашдод |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 7 |
Ирони Модиин |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Макаби Кирят Гат |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Кирят Ям |
|
|
|
|
3 - 2 |
|
|
| 10 |
Кфар Касем |
|
|
|
|
2 - 0 |
|
|
| 11 |
Макаби Херцлия |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Макаби Назарет |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Апоел Кфар Саба |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Макаби Бней Рейне |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
|
| 15 |
Макаби Яфа |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
| 16 |
Апоел Акре |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
МС Ашдод |
Апоел Кфар Шалем |
| Победи |
2 |
2 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
3 |
6 |
| Получени Голове |
3 |
5 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
2.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.67 |
| Мачове Вкарал |
67% |
100% |
| Мачове Получил |
67% |
67% |
| Гол/Гол |
33% |
67% |
| Над 1.5 |
67% |
100% |
| Над 2.5 |
33% |
67% |
| Над 3.5 |
0% |
67% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
1 |
1 |
| Получени Голове |
0 |
3 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
3.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
0% |
100% |
| Гол/Гол |
0% |
100% |
| Над 1.5 |
0% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
100% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.76 |
3.61 |
3.73 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.23 |
1.91 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.37 |
2.82 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.10 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.09 |
1.66 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.42 |
2.66 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.61 |
2.14 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.09.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите