Турция - ТФФ Първа Лига (2026 - 2027)
неделя, 16 август, 2026
21:30
21:30
Мугласпор
Бандърмаспор
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Мугласпор
X 0% за равен
2 0% за Бандърмаспор
Общо гласували: 1
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 2.88 | 2.63 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.36 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.08.2026 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мугла, а гостите от Бандърма. Разстоянието между двата града е 350.1 км. Мачът ще се играе в 21:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Мугласпор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.08.2026 | Първа Лига | Саръйер | 2 - 0 | Мугласпор | 1.84 | 3.22 | 4.02 |
Бандърмаспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.08.2026 | Първа Лига | Бандърмаспор | 3 - 0 | Истанбулспор | 2.14 | 3.16 | 3.15 |
| 02.05.2026 | Първа Лига | Бандърмаспор | 1 - 0 | Сивасспор | 1.71 | 3.64 | 4.37 |
| 26.04.2026 | Първа Лига | Ерзурумспор | 1 - 1 | Бандърмаспор | 1.75 | 3.41 | 4.13 |
| 19.04.2026 | Първа Лига | Бандърмаспор | 2 - 0 | Амед СФК | 3.85 | 3.38 | 1.81 |
| 11.04.2026 | Първа Лига | Бодрум | 0 - 0 | Бандърмаспор | 1.89 | 3.42 | 3.49 |
| 07.04.2026 | Първа Лига | Бандърмаспор | 0 - 0 | Саръйер | 2.01 | 3.21 | 3.33 |
| 03.04.2026 | Първа Лига | Чорум | 0 - 1 | Бандърмаспор | 1.48 | 3.91 | 5.72 |
| 21.03.2026 | Първа Лига | Болуспор | 0 - 0 | Бандърмаспор | 2.10 | 3.31 | 3.01 |
| 16.03.2026 | Първа Лига | Бандърмаспор | 0 - 0 | Ъгдър | 2.68 | 3.23 | 2.34 |
| 12.03.2026 | Първа Лига | Есенлер Ерок. | 1 - 1 | Бандърмаспор | 1.39 | 4.28 | 6.51 |
Общо 4 победи и 6 равенства в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 равенства в последните 5 гостувания.
Директни срещи
Няма данни в системата
ТФФ Първа Лига класиране към 16.08.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Маниса ФК | 2 | +4 | 6 |
| 2 | Бурсаспор | 2 | +3 | 6 |
| 3 | Саръйер | 2 | +2 | 4 |
| 4 | Бандърмаспор | 1 | +3 | 3 |
| 5 | Кайзериспор | 1 | +2 | 3 |
| 6 | Анталияспор | 1 | +1 | 3 |
| 7 | Ъгдър | 2 | +1 | 3 |
| 8 | Фатих Карагюмрук | 2 | -1 | 3 |
| 9 | Есенлер Ерокспор | 2 | 0 | 2 |
| 10 | Батман Петролспор | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Пендикспор | 1 | 0 | 1 |
| 12 | Мардин 1969 Спор | 1 | 0 | 1 |
| 12 | Сивасспор | 1 | 0 | 1 |
| 14 | Юмраниеспор | 2 | -1 | 1 |
| 15 | Бодрум | 2 | -2 | 1 |
| 16 | Истанбулспор | 2 | -3 | 1 |
| 17 | Кечиоренгуджу | 1 | -1 | 0 |
| 18 | Болуспор | 1 | -1 | 0 |
| 19 | Мугласпор | 1 | -2 | 0 |
| 20 | Ванспор | 2 | -5 | 0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Мугласпор | |
| Бандърмаспор | |
| Домакин | |
| Гост |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| Мугласпор | Бандърмаспор | |
| Победи | 0 | 1 |
| Равни | 0 | 0 |
| Загуби | 1 | 0 |
| Вкарани Голове | 0 | 3 |
| Получени Голове | 2 | 0 |
| Средно Вкарани | 0.00 | 3.00 |
| Средно Получени | 2.00 | 0.00 |
| Мачове Вкарал | 0% | 100% |
| Мачове Получил | 100% | 0% |
| Гол/Гол | 0% | 0% |
| Над 1.5 | 100% | 100% |
| Над 2.5 | 0% | 100% |
| Над 3.5 | 0% | 0% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 0 | 0 |
| Равни | 0 | 0 |
| Загуби | 0 | 0 |
| Вкарани Голове | 0 | 0 |
| Получени Голове | 0 | 0 |
| Средно Вкарани | 0.00 | 0.00 |
| Средно Получени | 0.00 | 0.00 |
| Мачове Вкарал | 0% | 0% |
| Мачове Получил | 0% | 0% |
| Гол/Гол | 0% | 0% |
| Над 1.5 | 0% | 0% |
| Над 2.5 | 0% | 0% |
| Над 3.5 | 0% | 0% |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 2.88 | 2.63 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.36 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.08.2026 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Мугласпор
X 0% за равен
2 0% за Бандърмаспор
Общо гласували: 1