Турция - ТФФ Първа Лига (2026 - 2027)
събота, 7 ноември, 2026
15:00
15:00
Мугласпор
Есенлер Ерокспор
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Мугласпор
X 0% за равен
2 0% за Есенлер Ерокспор
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 3.30 | 2.05 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 1.30 | 1.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.11.2026 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мугла, а гостите от Есенлер. Разстоянието между двата града е 426.8 км. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Мугласпор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Първа Лига | Кайзериспор | 6 - 0 | Мугласпор | 1.42 | 4.26 | 6.10 |
| 24.10.2026 | Първа Лига | Мугласпор | 5 - 0 | Истанбулспор | 1.92 | 3.34 | 3.52 |
| 19.10.2026 | Първа Лига | Маниса ФК | 3 - 4 | Мугласпор | 2.25 | 3.30 | 2.81 |
| 15.10.2026 | Първа Лига | Мугласпор | 0 - 3 | Бурсаспор | 4.83 | 3.70 | 1.60 |
| 11.10.2026 | Първа Лига | Фатих Карагюмрук | 1 - 1 | Мугласпор | 1.75 | 3.45 | 4.18 |
| 18.09.2026 | Първа Лига | Мугласпор | 2 - 2 | Ъгдър | 2.99 | 3.03 | 2.29 |
| 13.09.2026 | Първа Лига | Сивасспор | 1 - 1 | Мугласпор | 1.93 | 3.34 | 3.49 |
| 06.09.2026 | Първа Лига | Мугласпор | 2 - 2 | Ванспор | 1.80 | 3.29 | 4.08 |
| 01.09.2026 | Първа Лига | Юмраниеспор | 0 - 1 | Мугласпор | 2.47 | 2.99 | 2.74 |
| 28.08.2026 | Първа Лига | Мугласпор | 2 - 0 | Болуспор | 1.51 | 3.83 | 5.37 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Есенлер Ерокспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | Първа Лига | Есенлер Ерок. | 3 - 2 | Кечиоренгуджу | 1.82 | 3.62 | 3.57 |
| 25.10.2026 | Първа Лига | Батман Петрол. | 3 - 2 | Есенлер Ерок. | 2.80 | 3.14 | 2.32 |
| 19.10.2026 | Първа Лига | Есенлер Ерок. | 4 - 2 | Мардин 1969 Спор | 1.96 | 3.26 | 3.46 |
| 15.10.2026 | Първа Лига | Маниса ФК | 1 - 1 | Есенлер Ерок. | 3.23 | 3.43 | 1.99 |
| 10.10.2026 | Първа Лига | Истанбулспор | 0 - 1 | Есенлер Ерок. | 3.55 | 3.50 | 1.86 |
| 19.09.2026 | Първа Лига | Есенлер Ерок. | 0 - 2 | Фатих Карагюмрук | 1.96 | 3.43 | 3.30 |
| 13.09.2026 | Първа Лига | Бурсаспор | 2 - 2 | Есенлер Ерок. | 1.75 | 3.61 | 3.92 |
| 07.09.2026 | Първа Лига | Есенлер Ерок. | 0 - 3 | Кайзериспор | 2.38 | 3.32 | 2.62 |
| 03.09.2026 | Първа Лига | Бодрум | 0 - 0 | Есенлер Ерок. | 2.57 | 3.12 | 2.54 |
| 30.08.2026 | Първа Лига | Есенлер Ерок. | 0 - 1 | Ъгдър | 1.79 | 3.49 | 3.87 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
Няма данни в системата
ТФФ Първа Лига класиране към 07.11.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бурсаспор | 13 | +18 | 31 |
| 2 | Кайзериспор | 13 | +23 | 30 |
| 3 | Ъгдър | 13 | +8 | 27 |
| 4 | Мардин 1969 Спор | 13 | +6 | 24 |
| 5 | Батман Петролспор | 13 | +3 | 23 |
| 6 | Кечиоренгуджу | 13 | +7 | 20 |
| 7 | Анталияспор | 13 | -1 | 19 |
| 8 | Бодрум | 13 | +4 | 18 |
| 9 | Мугласпор | 13 | -2 | 18 |
| 10 | Фатих Карагюмрук | 13 | 0 | 16 |
| 11 | Саръйер | 13 | -4 | 16 |
| 12 | Есенлер Ерокспор | 13 | -3 | 15 |
| 13 | Ванспор | 13 | -8 | 15 |
| 14 | Бандърмаспор | 13 | +4 | 14 |
| 15 | Юмраниеспор | 12 | +3 | 14 |
| 16 | Пендикспор | 13 | -8 | 14 |
| 17 | Маниса ФК | 13 | -2 | 13 |
| 18 | Сивасспор | 13 | -4 | 13 |
| 19 | Истанбулспор | 13 | -23 | 5 |
| 20 | Болуспор | 12 | -21 | 4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Мугласпор | |
| Есенлер Ерокспор | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Мугласпор | Мугласпор | Есенлер Ерокспор | Есенлер Ерокспор | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Бурсаспор | 0 - 3 | 0 - 3 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 2 | Кайзериспор | 6 - 0 | 0 - 3 | |||||
| 3 | Ъгдър | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 1 | ||||
| 4 | Мардин 1969 Спор | 4 - 2 | ||||||
| 5 | Батман Петролспор | 3 - 2 | 3 - 2 | |||||
| 6 | Кечиоренгуджу | 3 - 2 | ||||||
| 7 | Анталияспор | |||||||
| 8 | Бодрум | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 9 | Мугласпор | - | - | - | ||||
| 10 | Фатих Карагюмрук | 1 - 1 | 0 - 2 | |||||
| 11 | Саръйер | 2 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 12 | Есенлер Ерокспор | - | - | - | ||||
| 13 | Ванспор | 2 - 2 | 2 - 2 | |||||
| 14 | Бандърмаспор | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 15 | Юмраниеспор | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 16 | Пендикспор | |||||||
| 17 | Маниса ФК | 3 - 4 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 18 | Сивасспор | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 19 | Истанбулспор | 5 - 0 | 5 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 20 | Болуспор | 2 - 0 | 2 - 0 | |||||
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| Мугласпор | Есенлер Ерокспор | |
| Победи | 4 | 3 |
| Равни | 6 | 6 |
| Загуби | 3 | 4 |
| Вкарани Голове | 18 | 15 |
| Получени Голове | 20 | 18 |
| Средно Вкарани | 1.38 | 1.15 |
| Средно Получени | 1.54 | 1.38 |
| Мачове Вкарал | 62% | 62% |
| Мачове Получил | 62% | 77% |
| Гол/Гол | 38% | 54% |
| Над 1.5 | 77% | 69% |
| Над 2.5 | 46% | 38% |
| Над 3.5 | 38% | 31% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 2 | 1 |
| Равни | 3 | 5 |
| Загуби | 1 | 1 |
| Вкарани Голове | 11 | 7 |
| Получени Голове | 7 | 7 |
| Средно Вкарани | 1.83 | 1.00 |
| Средно Получени | 1.17 | 1.00 |
| Мачове Вкарал | 67% | 71% |
| Мачове Получил | 50% | 57% |
| Гол/Гол | 33% | 57% |
| Над 1.5 | 83% | 57% |
| Над 2.5 | 67% | 29% |
| Над 3.5 | 50% | 29% |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 3.30 | 2.05 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 1.30 | 1.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.11.2026 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Мугласпор
X 0% за равен
2 0% за Есенлер Ерокспор
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака