Индия - И-Лига (2017)
15:35
Мумбай
Мохун Баган
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.00 | 3.25 | 1.70 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.33 | 1.14 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.50 | 1.29 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.02.2017 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мумбай, а гостите от Калкута. Разстоянието между двата града е 1 654.1 км. Мачът ще се играе в 19:05 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Мумбай - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.02.2017 | И-Лига | Ченай Сити | 2 - 1 | Мумбай | 2.54 | 3.01 | 2.63 |
| 04.02.2017 | И-Лига | Пенджаб | 2 - 1 | Мумбай | 2.66 | 2.98 | 2.51 |
| 01.02.2017 | И-Лига | Ийст Бенгал Калкута | 2 - 0 | Мумбай | 1.41 | 4.16 | 6.24 |
| 28.01.2017 | И-Лига | Шилонг Ладжонг | 3 - 1 | Мумбай | 1.97 | 3.25 | 3.43 |
| 22.01.2017 | И-Лига | Мумбай | 0 - 1 | Айзол | 2.02 | 3.18 | 3.39 |
| 18.01.2017 | И-Лига | Бенгалуру | 3 - 0 | Мумбай | 1.50 | 3.76 | 5.69 |
| 15.01.2017 | И-Лига | Чърчил Брадърс Гоа | 1 - 2 | Мумбай | 2.49 | 3.03 | 2.70 |
| 08.01.2017 | И-Лига | Мумбай | 1 - 0 | ДСК Шиваянс Пуна | 1.67 | 3.49 | 4.50 |
| 24.04.2016 | И-Лига | Мумбай | 4 - 0 | ДСК Шиваянс Пуна | 1.72 | 3.37 | 4.27 |
| 17.04.2016 | И-Лига | Мумбай | 2 - 1 | Шилонг Ладжонг | 1.85 | 3.32 | 3.74 |
Общо 4 победи и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Мохун Баган - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.02.2017 | И-Лига | Ийст Бенгал Калкута | 0 - 0 | Мохун Баган | 2.39 | 3.10 | 2.80 |
| 04.02.2017 | И-Лига | Мохун Баган | 3 - 2 | Айзол | 1.61 | 3.56 | 4.91 |
| 24.01.2017 | И-Лига | ДСК Шиваянс Пуна | 0 - 0 | Мохун Баган | 3.52 | 3.30 | 1.93 |
| 21.01.2017 | И-Лига | Ченай Сити | 1 - 2 | Мохун Баган | 5.22 | 3.55 | 1.57 |
| 17.01.2017 | И-Лига | Мохун Баган | 4 - 0 | Пенджаб | 1.23 | 5.15 | 9.52 |
| 13.01.2017 | И-Лига | Мохун Баган | 2 - 0 | Шилонг Ладжонг | 1.24 | 4.86 | 10.15 |
| 08.01.2017 | И-Лига | Мохун Баган | 1 - 0 | Чърчил Брадърс Гоа | 1.17 | 6.30 | 11.50 |
| 24.05.2016 | Други Международни | Мохун Баган | 1 - 1 | Тампайнс Роувърс | 1.84 | 3.53 | 3.52 |
| 23.04.2016 | И-Лига | Мохун Баган | 5 - 0 | Бенгалуру | 2.14 | 3.19 | 3.06 |
| 09.04.2016 | И-Лига | Мохун Баган | 3 - 3 | ДСК Шиваянс Пуна | 1.48 | 3.85 | 5.77 |
Общо 6 победи и 4 равенства в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 2 равенства в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.03.2016 | И-Лига | Мохун Баган | 2 - 0 | Мумбай | 1.61 | 3.59 | 4.81 |
| 10.02.2016 | И-Лига | Мумбай | 0 - 0 | Мохун Баган | 2.98 | 3.08 | 2.25 |
| 02.05.2015 | И-Лига | Мумбай | 1 - 1 | Мохун Баган | 3.99 | 3.45 | 1.76 |
| 18.01.2015 | И-Лига | Мохун Баган | 3 - 1 | Мумбай | 1.87 | 3.39 | 3.62 |
| 15.01.2014 | Купа на Федерацията | Мохун Баган | 1 - 0 | Мумбай | 2.30 | 3.05 | 2.80 |
| 11.12.2013 | И-Лига | Мохун Баган | 1 - 1 | Мумбай | 2.05 | 3.00 | 3.40 |
| 26.10.2013 | И-Лига | Мумбай | 0 - 1 | Мохун Баган | 2.70 | 3.20 | 2.30 |
| 10.04.2013 | И-Лига | Мохун Баган | 3 - 2 | Мумбай | 1.57 | 3.58 | 5.00 |
| 25.11.2012 | И-Лига | Мумбай | 1 - 1 | Мохун Баган | 3.28 | 3.38 | 1.95 |
| 11.02.2012 | И-Лига | Мохун Баган | 2 - 1 | Мумбай | 1.48 | 3.70 | 5.75 |
В последните 10 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 6 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Мумбай имат изиграни 4 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно.
И-Лига класиране към 15.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ийст Бенгал Калкута | 8 | +14 | 20 |
| 2 | Мохун Баган | 7 | +9 | 17 |
| 3 | Айзол | 8 | +3 | 16 |
| 4 | Шилонг Ладжонг | 8 | -1 | 12 |
| 5 | Бенгалуру | 7 | +6 | 11 |
| 6 | ДСК Шиваянс Пуна | 8 | 0 | 9 |
| 7 | Ченай Сити | 9 | -7 | 8 |
| 8 | Чърчил Брадърс Гоа | 9 | -6 | 6 |
| 9 | Мумбай | 8 | -8 | 6 |
| 10 | Пенджаб | 8 | -10 | 6 |
Хронология в първенството
| Мумбай | |
| Мохун Баган | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Мумбай | Мумбай | Мохун Баган | Мохун Баган | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ийст Бенгал Калкута | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 2 | Мохун Баган | - | - | - | ||||
| 3 | Айзол | 0 - 1 | 0 - 1 | 3 - 2 | ||||
| 4 | Шилонг Ладжонг | 3 - 1 | 2 - 0 | |||||
| 5 | Бенгалуру | 3 - 0 | ||||||
| 6 | ДСК Шиваянс Пуна | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 7 | Ченай Сити | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 8 | Чърчил Брадърс Гоа | 1 - 2 | 1 - 0 | |||||
| 9 | Мумбай | - | - | - | ||||
| 10 | Пенджаб | 2 - 1 | 4 - 0 | |||||
*** По 1 мач в сезон
Класиране в шампионата
| Мумбай | Мохун Баган | |
| Позиция | 9 | 2 |
| Точки | 6 | 17 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 2 |
| Точки | 3 | 5 |
Форма в шампионата
| Мумбай | Мохун Баган | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
0 6 |
5
2 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 1 |
1
2 0 |
Голове в шампионата
| Мумбай | Мохун Баган | |
|
Вкарани
Получени |
6
14 |
12
3 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
1
1 |
2
1 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.00 | 3.25 | 1.70 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.33 | 1.14 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.50 | 1.29 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.02.2017 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
