Ел Салвадор - Примера Дивисион (2017 - Клаусура)
23:30
Мунисипал Лименьо
Агила Сан Мигел
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.00 | 2.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.36 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.01.2017 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Санта Роса де Лима, а гостите от Сан Мигел. Разстоянието между двата града е 35.0 км. Мачът ще се играе в 15:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Мунисипал Лименьо - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.01.2017 | Примера Дивисион | Драгон Сан Мигел | 0 - 0 | Мунисипал Лименьо | 2.96 | 3.28 | 2.13 |
| 04.12.2016 | Апертура Финали | Алианса Сан Салвадор | 0 - 1 | Мунисипал Лименьо | 1.78 | 3.41 | 3.92 |
| 01.12.2016 | Апертура Финали | Мунисипал Лименьо | 1 - 2 | Алианса Сан Салвадор | 2.74 | 3.24 | 2.24 |
| 26.11.2016 | Примера Дивисион | Чалатенанго | 1 - 2 | Мунисипал Лименьо | 3.09 | 3.24 | 2.08 |
| 20.11.2016 | Примера Дивисион | Мунисипал Лименьо | 1 - 1 | Санта Текла | 2.05 | 3.23 | 3.16 |
| 13.11.2016 | Примера Дивисион | ФАС Санта Ана | 1 - 2 | Мунисипал Лименьо | 1.83 | 3.25 | 3.85 |
| 06.11.2016 | Примера Дивисион | Мунисипал Лименьо | 3 - 1 | Пасакина | 2.21 | 3.16 | 2.90 |
| 03.11.2016 | Примера Дивисион | Луис А. Фирпо | 2 - 3 | Мунисипал Лименьо | 2.05 | 3.10 | 3.33 |
| 30.10.2016 | Примера Дивисион | Мунисипал Лименьо | 0 - 2 | Алианса Сан Салвадор | 2.61 | 3.14 | 2.42 |
| 25.10.2016 | Примера Дивисион | УЕС Сан Салвадор | 2 - 4 | Мунисипал Лименьо | 2.48 | 3.25 | 2.49 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Агила Сан Мигел - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.01.2017 | Примера Дивисион | Агила Сан Мигел | 5 - 2 | Луис А. Фирпо | 1.62 | 3.59 | 4.53 |
| 11.12.2016 | Апертура Финали | Агила Сан Мигел | 2 - 0 | Санта Текла | 1.88 | 3.37 | 3.48 |
| 09.12.2016 | Апертура Финали | Санта Текла | 4 - 1 | Агила Сан Мигел | 2.28 | 3.00 | 2.90 |
| 03.12.2016 | Апертура Финали | Агила Сан Мигел | 2 - 0 | ФАС Санта Ана | 1.75 | 3.37 | 4.10 |
| 01.12.2016 | Апертура Финали | ФАС Санта Ана | 1 - 1 | Агила Сан Мигел | 2.76 | 3.14 | 2.31 |
| 26.11.2016 | Примера Дивисион | Агила Сан Мигел | 0 - 0 | Драгон Сан Мигел | 1.31 | 4.59 | 7.98 |
| 20.11.2016 | Примера Дивисион | Алианса Сан Салвадор | 1 - 2 | Агила Сан Мигел | 2.26 | 3.07 | 2.91 |
| 13.11.2016 | Примера Дивисион | Чалатенанго | 0 - 2 | Агила Сан Мигел | 3.44 | 3.19 | 1.98 |
| 06.11.2016 | Примера Дивисион | Агила Сан Мигел | 5 - 1 | УЕС Сан Салвадор | 1.51 | 3.78 | 5.39 |
| 03.11.2016 | Примера Дивисион | Санта Текла | 1 - 2 | Агила Сан Мигел | 1.97 | 3.13 | 3.45 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2016 | Примера Дивисион | Агила Сан Мигел | 1 - 0 | Мунисипал Лименьо | 1.72 | 3.25 | 4.49 |
| 08.08.2016 | Примера Дивисион | Мунисипал Лименьо | 1 - 2 | Агила Сан Мигел | 2.64 | 3.10 | 2.41 |
| 15.04.2013 | Примера Дивисион | Агила Сан Мигел | 2 - 1 | Мунисипал Лименьо | 1.75 | 3.20 | 4.20 |
| 24.02.2013 | Примера Дивисион | Мунисипал Лименьо | 1 - 1 | Агила Сан Мигел | 2.75 | 3.25 | 2.25 |
| 22.10.2012 | Примера Дивисион | Мунисипал Лименьо | 0 - 4 | Агила Сан Мигел | 2.68 | 3.20 | 2.32 |
| 30.07.2012 | Примера Дивисион | Агила Сан Мигел | 3 - 0 | Мунисипал Лименьо | 2.25 | 3.13 | 2.93 |
| 18.03.2012 | Примера Дивисион | Мунисипал Лименьо | 1 - 0 | Агила Сан Мигел | 1.68 | 3.32 | 4.34 |
| 22.01.2012 | Примера Дивисион | Агила Сан Мигел | 1 - 0 | Мунисипал Лименьо | 1.95 | 3.25 | 3.50 |
| 03.10.2011 | Примера Дивисион | Мунисипал Лименьо | 2 - 0 | Агила Сан Мигел | 2.45 | 3.05 | 2.53 |
| 31.07.2011 | Примера Дивисион | Агила Сан Мигел | 2 - 2 | Мунисипал Лименьо | 1.54 | 3.45 | 5.63 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 6 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Мунисипал Лименьо имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Примера Дивисион класиране към 22.01.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Агила Сан Мигел | 1 | +3 | 3 |
| 2 | Исидро Метапан | 1 | +1 | 3 |
| 3 | УЕС Сан Салвадор | 1 | 0 | 1 |
| 3 | ФАС Санта Ана | 1 | 0 | 1 |
| 5 | Алианса Сан Салвадор | 1 | 0 | 1 |
| 5 | Пасакина | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Драгон Сан Мигел | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Мунисипал Лименьо | 1 | 0 | 1 |
| 9 | Чалатенанго | 1 | -1 | 0 |
| 10 | Луис Анхел Фирпо | 1 | -3 | 0 |
| 11 | Санта Текла | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Сонсонате | 0 | 0 | 0 |
Хронология в първенството
| Мунисипал Лименьо | |
| Агила Сан Мигел | |
| Домакин | |
| Гост |
Класиране в шампионата
| Мунисипал Лименьо | Агила Сан Мигел | |
| Позиция | 7 | 1 |
| Точки | 1 | 3 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 6 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Мунисипал Лименьо | Агила Сан Мигел | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
1 0 |
1
0 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Мунисипал Лименьо | Агила Сан Мигел | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
5
2 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.00 | 2.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.36 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.01.2017 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
