Словения - Първа Лига (2025 - 2026)
неделя, 17 май, 2026
16:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.59 |
3.57 |
1.82 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.85 |
1.23 |
1.24 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.70 |
1.38 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.97 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.03 |
1.68 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.73 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.61 |
2.12 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мурска Собота, а гостите от Марибор.
Разстоянието между двата града е 41.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Фазанерия,
който има капацитет от
4 506 места, от които седящи 3 716.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Фазанерия.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Мура - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Първа Лига |
Приморие Айдовшчина |
0 - 2 |
Мура |
2.48 |
3.23 |
2.51 |
| 03.05.2026 |
Първа Лига |
Мура |
0 - 1 |
Копер |
3.88 |
3.66 |
1.73 |
| 19.04.2026 |
Първа Лига |
Мура |
0 - 2 |
Целие |
4.22 |
3.81 |
1.65 |
| 16.04.2026 |
Първа Лига |
Алуминий Кидричево |
2 - 1 |
Мура |
2.53 |
3.36 |
2.41 |
| 11.04.2026 |
Първа Лига |
Мура |
1 - 2 |
Браво Любляна |
2.56 |
3.24 |
2.43 |
| 04.04.2026 |
Първа Лига |
Мура |
0 - 0 |
Олимпия Любляна |
3.63 |
3.21 |
1.91 |
| 21.03.2026 |
Първа Лига |
Мура |
2 - 0 |
Радомлие |
2.30 |
3.19 |
2.78 |
| 14.03.2026 |
Първа Лига |
Марибор |
3 - 0 |
Мура |
1.33 |
4.61 |
7.06 |
| 07.03.2026 |
Първа Лига |
Мура |
3 - 1 |
Приморие Айдовшчина |
2.24 |
3.24 |
2.81 |
| 01.03.2026 |
Първа Лига |
Копер |
3 - 0 |
Мура |
1.55 |
3.76 |
5.09 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 6 домакинства.
Марибор - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.05.2026 |
Първа Лига |
Радомлие |
2 - 1 |
Марибор |
5.50 |
4.52 |
1.42 |
| 26.04.2026 |
Първа Лига |
Браво Любляна |
3 - 0 |
Марибор |
3.32 |
3.55 |
1.91 |
| 18.04.2026 |
Първа Лига |
Марибор |
2 - 0 |
Приморие Айдовшчина |
1.32 |
4.91 |
7.08 |
| 14.04.2026 |
Първа Лига |
Копер |
3 - 1 |
Марибор |
2.51 |
3.42 |
2.39 |
| 04.04.2026 |
Първа Лига |
Целие |
1 - 0 |
Марибор |
2.07 |
3.52 |
2.93 |
| 20.03.2026 |
Първа Лига |
Алуминий Кидричево |
1 - 1 |
Марибор |
5.82 |
4.33 |
1.42 |
| 14.03.2026 |
Първа Лига |
Марибор |
3 - 0 |
Мура |
1.33 |
4.61 |
7.06 |
| 08.03.2026 |
Първа Лига |
Олимпия Любляна |
0 - 0 |
Марибор |
2.69 |
3.30 |
2.30 |
| 28.02.2026 |
Първа Лига |
Марибор |
2 - 2 |
Радомлие |
1.38 |
4.60 |
5.89 |
| 22.02.2026 |
Първа Лига |
Марибор |
2 - 0 |
Браво Любляна |
1.55 |
3.90 |
4.79 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 4 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.03.2026 |
Първа Лига |
Марибор |
3 - 0 |
Мура |
1.33 |
4.61 |
7.06 |
| 29.11.2025 |
Първа Лига |
Мура |
0 - 1 |
Марибор |
3.78 |
3.54 |
1.77 |
| 13.09.2025 |
Първа Лига |
Марибор |
1 - 0 |
Мура |
1.31 |
4.84 |
7.57 |
| 21.04.2025 |
Първа Лига |
Мура |
1 - 2 |
Марибор |
3.76 |
3.38 |
1.83 |
| 22.02.2025 |
Първа Лига |
Марибор |
2 - 0 |
Мура |
1.52 |
3.89 |
5.10 |
| 26.10.2024 |
Първа Лига |
Мура |
1 - 1 |
Марибор |
3.76 |
3.54 |
1.79 |
| 11.08.2024 |
Първа Лига |
Марибор |
2 - 1 |
Мура |
1.40 |
4.39 |
6.04 |
| 09.04.2024 |
Първа Лига |
Марибор |
5 - 0 |
Мура |
1.35 |
4.46 |
7.14 |
| 18.02.2024 |
Първа Лига |
Мура |
3 - 0 |
Марибор *** |
3.88 |
3.51 |
1.79 |
| 26.11.2023 |
Първа Лига |
Мура |
0 - 0 |
Марибор |
3.33 |
3.41 |
1.95 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 7 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Мура имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 17.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Целие |
32 |
22 |
5 |
5 |
80 |
30 |
+50 |
71 |
| 2 |
Копер |
33 |
19 |
7 |
7 |
69 |
42 |
+27 |
64 |
| 3 |
Браво Любляна |
33 |
18 |
5 |
10 |
60 |
50 |
+10 |
59 |
| 4 |
Марибор |
31 |
14 |
8 |
9 |
53 |
38 |
+15 |
50 |
| 5 |
Олимпия Любляна |
31 |
14 |
7 |
10 |
44 |
37 |
+7 |
49 |
| 6 |
Радомлие |
32 |
12 |
6 |
14 |
46 |
59 |
-13 |
42 |
| 7 |
Алуминий Кидричево |
32 |
10 |
5 |
17 |
42 |
58 |
-16 |
35 |
| 8 |
Мура |
32 |
7 |
7 |
18 |
31 |
51 |
-20 |
28 |
| 9 |
Приморие Айдовшчина |
32 |
6 |
3 |
23 |
31 |
70 |
-39 |
21 |
| 10 |
Домжале |
18 |
3 |
3 |
12 |
17 |
38 |
-21 |
12 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Мура |
|
| Марибор |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Мура |
Мура |
|
Марибор |
Марибор |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Целие |
0 - 2 |
5 - 1 |
0 - 2 |
|
3 - 3 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 2 |
Копер |
0 - 1 |
3 - 0 |
0 - 1 |
|
2 - 0 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 3 |
Браво Любляна |
1 - 2 |
0 - 2 |
1 - 2 |
|
2 - 0 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 4 |
Марибор |
0 - 1 |
3 - 0 |
0 - 1 |
|
- |
- |
- |
| 5 |
Олимпия Любляна |
0 - 0 |
1 - 0 |
0 - 0 |
|
1 - 1 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 6 |
Радомлие |
2 - 0 |
3 - 1 |
2 - 0 |
|
2 - 2 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 7 |
Алуминий Кидричево |
0 - 3 |
2 - 1 |
0 - 3 |
|
2 - 3 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 8 |
Мура |
- |
- |
- |
|
3 - 0 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 9 |
Приморие Айдовшчина |
3 - 1 |
0 - 2 |
3 - 1 |
|
2 - 0 |
0 - 2 |
0 - 2 |
| 10 |
Домжале |
3 - 0 |
3 - 3 |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
1 - 2 |
1 - 2 |
*** Домжале - оттегляне от първенството
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Мура |
Марибор |
| Победи |
7 |
14 |
| Равни |
7 |
8 |
| Загуби |
18 |
9 |
| Вкарани Голове |
31 |
53 |
| Получени Голове |
51 |
38 |
| Средно Вкарани |
0.97 |
1.71 |
| Средно Получени |
1.59 |
1.23 |
| Мачове Вкарал |
53% |
81% |
| Мачове Получил |
81% |
65% |
| Гол/Гол |
41% |
48% |
| Над 1.5 |
75% |
81% |
| Над 2.5 |
50% |
55% |
| Над 3.5 |
22% |
32% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
5 |
6 |
| Равни |
5 |
3 |
| Загуби |
6 |
7 |
| Вкарани Голове |
18 |
17 |
| Получени Голове |
19 |
21 |
| Средно Вкарани |
1.12 |
1.06 |
| Средно Получени |
1.19 |
1.31 |
| Мачове Вкарал |
56% |
62% |
| Мачове Получил |
75% |
75% |
| Гол/Гол |
44% |
44% |
| Над 1.5 |
75% |
69% |
| Над 2.5 |
44% |
44% |
| Над 3.5 |
19% |
19% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.59 |
3.57 |
1.82 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.85 |
1.23 |
1.24 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.70 |
1.38 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.97 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.03 |
1.68 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.73 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.61 |
2.12 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака